Wanienki dla dzieci

Składane, dmuchane, ze stojakiem, z fotelikiem, a także nietypowe - w kształcie wiaderka. Wanienki dla noworodków dostępne w ofercie naszego sklepu zaskakują funkcjonalnością, innowacyjnością oraz możliwością doboru do zróżnicowanych potrzeb. Wszystkie łączy solidne wykonanie oraz atrakcyjna cena. Nasz produkty sprawiają, że kąpiel maluszka jest przyjemna, bezpieczna i wesoła, a w takich okolicznościach tworzy się unikalna więź pomiędzy rodzicami a nowym członkiem rodziny. Poznaj naszą ofertę, w której znajdziesz nowoczesne wanienki dla niemowląt na miarę Twoich oczekiwań.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Wanienki dla dzieci - nasza oferta

Wanienki do kąpieli noworodków stanowią podstawowy element wyprawki każdego maluszka. Przy wyborze wanienki należy kierować się bezpieczeństwem dziecka, ale również funkcjonalnością i wygodą dla rodziców. Wszystkie te elementy są równie ważne, by kąpiel była przyjemnym rytuałem, zarówno dla opiekunów, jak i pociechy. Szeroka oferta naszego sklepu umożliwia wybór wanienki dla dzieci na stojaku lub bez idealnie dopasowanej do warunków mieszkaniowych (przy niewielkim metrażu sprawdzą się małe wanienki dla niemowląt), dostępu do wody i odpływu oraz stylu życia (np. częste podróże). Nasz asortyment uwzględnia m.in.:

  • wanienki ze stojakiem - dla największego komfortu rodzica, umożliwiają kąpiel bez konieczności schylania się;
  • wanienki silikonowe - wykonane z materiału całkowicie nietoksycznego, bezwonnego, a jednocześnie trwałego,
  • wanienki turystyczne - dmuchane lub składane, są niezawodne w podróży lub podczas krótkich odwiedzin u rodziny, lub znajomych,
  • wanienki dla niemowląt z termometrem - zapewniają komfort termiczny podczas kąpieli,
  • wanienki dla dzieci z odpływem - umożliwiają szybkie opróżnienie z wody bez konieczności przenoszenia z pomieszczenia do pomieszczenia,
  • wanienki profilowane dla niemowląt - gwarantują wygodę i podparcie pleców w trakcie mycia.

Większość produktów łączy w sobie kilka funkcji, co sprawia, że, na przykład w podróż można zabrać wanienkę, z której korzysta się na co dzień - przykładem są silikonowe składane wanienki dla dzieci.

Wanienki ze stelażem - udogodnienie dla rodziców

Wanienki na stojaku to często wybierane rozwiązanie przez rodziców, bo zapewniają maksymalny komfort po stronie osoby myjącej dziecko. Rodzic ma możliwość umycia dziecka bez schylania się oraz pełnej kontroli nad jego ruchami. Co ważne, stojaki mają możliwość regulacji wysokości, zapewniają bezpieczeństwo i są stabilne, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Wybrani producenci oferują wanienki dla niemowląt ze stojakiem dopasowanym stylistyką, kolorystyką i funkcjonalnością do swoich produktów, jednakże w naszym sklepie oferujemy również uniwersalne stelaże, które sprawiają, że każda wanienka z naszej oferty (prócz wiaderek) może być umieszczona na takim stojaku.

Nowoczesne wanienki dla niemowląt

Choć mogłoby się wydawać, że wanienki kąpielowe nie mogą niczym zaskoczyć, to producenci prześcigają się w innowacjach i podsuwają nowe rozwiązania, które sprawiają, że kąpiel jest jeszcze przyjemniejsza, wygodniejsza, a jednocześnie same wanienki nie zajmują dużo miejsca. Idealnym pomysłem dla osób, które mają niewiele miejsca w łazience, są składane wanienki dla dzieci - wystarczy osuszyć je i złożyć po użyciu, by wanienka zniknęła z pola widzenia. Pomocne przy myciu noworodków i wcześniaków są z kolei wiaderka kąpielowe. To stosunkowo nowe rozwiązanie cieszy się coraz większym zaufaniem i uznaniem wśród rodziców. Są one odpowiednio wyprofilowane i zapewniają taką pozycję maluszka, że jest on całkowicie bezpieczny i bardziej spokojny niż w wanience.

Wanienki do kąpieli dzieci - zamów u nas!

Bogaty asortyment naszego sklepu oraz atrakcyjna cena produktów to najlepsze powody, by zamawiać wanienki dla dzieci właśnie u nas. Wraz z zakupem wanienki dla noworodków, można podczas jednych zakupów kupić stojak, a także akcesoria kąpielowe, takie jak: gąbki, termometry do wody, ręczniki, szlafroczki. Na fartlandia.pl znajdziesz wszystko, co potrzeba do kąpieli dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli nie znalazłeś w sklepie tego czego szukałeś,
zadzwoń do nas lub napisz!

Posiadamy bogaty asortyment, którego jeszcze nie umieściliśmy na stronie.
Codziennie nowe oferty online.

+48 85 811 20 00Kontakt