• Nowy

STOKKE Stojak do Wanienki FLEXI BATH STAND

387008
Marka: STOKKE
259,00 zł
Brutto

Kąpiel maluszka jest niesamowitym przeżyciem dla rodziców, które związane jest z dużym skupieniem, aby czynności pielęgnacyjne były przeprowadzone sprawnie i dokładnie. Stojak do wanienki jest idealnym rozwiązaniem podczas codziennych kąpieli, ponieważ bezpieczeństwo i wygoda ma ogromne znaczenie na komfort mamy oraz taty, jak i małego czyścioszka. Stokke FLEXI BATH STAND pozwala na ustawienie stelaża na wygodnej wysokości, dzięki czemu czynności związane z kąpielą maluszka będą przebiegały bez konieczności schylania się i obciążania kręgosłupa. Stabilna konstrukcja, nóżki zakończone końcówkami antypoślizgowymi, zajmujący niewiele miejsca, łatwy w przechowywaniu, prosty w obsłudze to zalety, które zachęcą rodziców do zakupu produktu.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Stojak STOKKE stanowiący doskonałe uzupełnienie kultowej wanienki Flexi Bath. Zaprojektowany z myślą o maksymalnym zbliżeniu dziecka do rodzica, co pozwala na jeszcze lepszą zabawę i budowanie więzi podczas kąpieli. Produkt od STOKKE to najprawdopodobniej jedyny stojak na rynku, który składa się wraz z wanienką. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność czasu, ale i miejsca. Dzięki blokadzie wanienki może on stać samodzielnie nawet po złożeniu. Podwójny system zaczepów mocujących wyposażony w sygnalizację prawidłowego montażu pozwoli na bezpieczną zabawę w trakcie kąpieli. Dołączony wąż spustowy umożliwi komfortowe opróżnienie wanienki bez konieczności ściągania jej ze stojaka.

Stojak pod wanienkę STOKKE FLEXI BATH STAND zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas kąpieli maluszka. Jest bardzo stabilny dzięki solidnemu wykonaniu z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość i zadowolenie z użytkowania. Umożliwia postawę wyprostowaną bez konieczności schylania się i nadmiernego obciążania kręgosłupa. To praktyczny gadżet, który można złożyć, schować w szafie, zabrać na wakacyjne wyjazdy, dalekie podróże, kilkudniowe wizyty u dziadków. Stojak wyposażony jest w antypoślizgowe nakładki co pozwala ustawianie go na płytkach podłogowych.

Uwaga! Wanienka w rozmiarze X-Large nie jest kompatybilna ze stojakiem przeznaczonym do wanienki w rozmiarze standard.

Cechy i zalety :

  • dedykowany maluszkom od chwili narodzin do momentu, gdy będą w stanie samodzielnie siedzieć
  • stojak łatwy do rozstawienia i powala ustawić wanienkę na wygodnej wysokości
  • można go złożyć na płasko, nawet z przymocowaną wanienką Flexi Bath, co ułatwia transport i przechowywanie

  • z antpoślizgowymi nóżkami, podwójnymi blokadami i czerwonymi wskaźnikami bezpieczeństwa
  • stojak stoi samodzielnie dzięki blokadzie, co uławia przechowywanie
  • wieszak na ręczniki, wąż spustowy i opcjonalny uchwyt na szampon umożliwiają przechowywanie wszystkich akcesoriów pod ręką

  • odpowiedni dla maluszków do 10 kg
  • umożliwia wyprostowana postawę podczas czynności pielęgnacyjnych, bez konieczności schylania się i nadmiernego obciążania kręgosłupa

  • zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, komforcie i zacieśnianiu więzi z dzieckiem

Szczegóły produktu

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: