Pierwszy Słownik Przedszkolaka VTECH

Pierwszy Słownik Przedszkolaka VTECH

61090
Marka: VTECH
117,07 zł

Pierwszy słownik przedszkolaka od VTech to wyjątkowa zabawka edukacyjna dla dzieci ciekawych świata!

Słownik uczy ponad 100 różnych słów w dwóch językach: polskim i angielskim. Do świata zabawy i nauki zapraszają zwierzaki: Małpka, Lwiątko oraz Żółwik. Słownik wyposażony jest w 12 specjalnie zaprojektowanych, laminowanych stron, które uczą słów w różnych dziedzinach: zwierzęta domowe, dzikie zwierzęta, przeciwieństwa, jedzenie, ubrania, ciało, na dworze, pojazdy, czynności i zabawy, kolory, czas posiłku, owoce. Na każdej stronie znajdują się kolorowe obrazki, których naciśnięcie powoduje uruchomienie dźwięków.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Pierwszy słownik przedszkolaka od VTech to wyjątkowa zabawka edukacyjna dla dzieci ciekawych świata!

Słownik uczy ponad 100 różnych słów w dwóch językach: polskim i angielskim.

Do świata zabawy i nauki zapraszają zwierzaki: Małpka, Lwiątko oraz Żółwik. Słownik wyposażony jest w 12 specjalnie zaprojektowanych, laminowanych stron, które uczą słów w różnych dziedzinach: zwierzęta domowe, dzikie zwierzęta, przeciwieństwa, jedzenie, ubrania, ciało, na dworze, pojazdy, czynności i zabawy, kolory, czas posiłku, owoce.

Na każdej stronie znajdują się kolorowe obrazki, których naciśnięcie powoduje uruchomienie dźwięków.

Linia elektronicznych zabawek edukacyjnych VTech Pre-School skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Zabawki w interaktywny sposób uczą literek, cyferek, logicznego myślenia, nowych pojęć oraz ciekawostek o otaczającym świecie. Dzięki produktom VTech dzieci przez zabawę ćwiczą pamięć i spostrzegawczość oraz rozwijają swój potencjał i umiejętności potrzebne w przedszkolu i szkole.

Pierwszy słownik przedszkola to idealna zabawka dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę z językiem angielskim. Słownik pomaga w nauce słów z rożnych dziedzin takich jak zwierzęta, jedzenie lub części ciała.

Szczegóły produktu

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: