Maxi-Cosi Baza do Fotelika FamilyFix

Indeks: 031734
Marka: Maxi-Cosi
670,00 zł

Wysyłka 24h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Praktyczna, bardzo przydatna baza FamilyFix, która jest doskonałym uzupełnieniem fotelików Pebble, Cabriofix i Pearl, jest również ogromnym udogodnieniem podczas podróżowania z maluszkiem. Mocowana jedną ręką, montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy, pozwala na wygodne wyjęcie fotelika wraz z dzieckiem oraz umożliwia, w sposób nieskomplikowany, zamontowanie jego w samochodzie. To takie proste! Wystarczy kliknąć fotelik na bazę, dzięki czemu mały pasażer będzie bezpieczny, zaś jazda wygodna i komfortowa. Baza FamilyFix wyklucza ryzyko popełnienia błędu przy montażu fotelika na kanapie lub siedzeniu w samochodzie, zatem rodzice będą mieć pewność, że ich pociecha jest chroniona przed kolizjami drogowymi.Baza FamilyFix do mocowania fotelika Maxi-Cosi to rozwiązanie przeznaczone dla modeli, w których będą przewożone maluszki od chwili narodzin do 4 roku życia. Produkt jest kompatybilny z fotelikami z serii Pebble, Cabriofix i Pearl. Stanowi cześć zestawu Family Concept, który obejmuje zintegrowany system montażu fotelików i nosidełek samochodowych stworzonych przez Maxi-Cosi. Jest to obecnie najbardziej innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na komfortowe i łatwe montowanie fotelików w samochodzie - to spore ułatwienie dla wszystkich rodziców.

Maxi-Cosi Baza do Fotelików FamilyFix

Bazę FamilyFix montuje się w samochodzie przy użyciu złączy Isofix. W pionie stabilizowana jest za pomocą opatentowanej podpory, której długość można regulować, w zależności od potrzeb. Pozwala ona również na odbieranie części energii w momencie kolizji lub gwałtownego hamowania samochodu. Samą bazę montuje się w aucie tylko raz, bez rozmontowywania i ponownego montażu. Gwarantuje zamocowanie fotelika w bardzo szybki i prosty sposób. Daje możliwość regulacji pozycji siedziska na 5 poziomach tak, aby dostosować fotelik do aktualnych potrzeb małego pasażera - spania lub siedzenia. Dzięki temu dziecko będzie miało zagwarantowaną przyjemną i komfortową podróż. Zaletą bazy jest wieloletnie z niej korzystanie bez potrzeby zakupu nowej. Click-Ang-Go!

Baza Maxi-Cosi FamilyFix

Baza Maxi-Cosi FamilyFix

Cechy i zalety :

 • dedykowany maluchom od chwili narodzin do 4 roku życia
 • długie użytkowanie i wygoda - tylko jedna baza dla dwóch kolejnych fotelików: Maxi-Cosi Pebble, CabrioFix (niemowlę) i Pearl (maluch)

Maxi-Cosi Baza FamilyFix

 • baza umożliwia unikalne pozycje zarówno dla Maxi-Cosi Pebble, CabrioFix (grupa 0+), jak i Pearl (grupa 1): dla Pebble i CabrioFix pozycję oferującą więcej miejsca na nóżki, a dla Pearl 5-stopniową regulację siedziska (od siedzącej do pozycji do spania)

Maxi-Cosi Baza FamilyFix

 • łatwy montaż fotelika Pebble i siedziska Pearl z użyciem systemu Isofix
 • świetlne i dźwiękowe potwierdzenie prawidłowego montażu - lampka miga, sygnalizując, że poziom baterii spadł poniżej 30%; baza FamilyFix w dalszym ciągu spełnia swoje zadania, jednak wymiana baterii jest niezwłocznie potrzebna

Maxi-Cosi Baza FamilyFix

 • załączone i wymienialne baterie (2 paluszki AA)

Maxi-Cosi Baza FamilyFix

 • wykorzystuje punkty zakotwiczenia Isofix, oferując najwyższy poziom bezpieczeństwa
 • bazę FamilyFix można montować w większości samochodów z systemem Isofix
 • dzięki systemowi Click-And-Go szybko i sprawnie można zamontować i wypiąć zarówno Pebble, CabrioFix i Pearl

Maxi-Cosi Baza FamilyFix

Maxi-Cosi Baza FamilyFix

Dane techniczne :

 • baza kompatybilna z fotelikiem CabrioFix, Pebble i Pearl
 • metoda montażu: Isofix i noga stabilizująca
 • zgodna z europejską normą bezpieczeństwa ECE R044/04
 • wysokie noty w testach ADAC
 • Grupa 0+ w połączeniu z fotelikiem Pebble lub Cabriofix: od urodzenia o około 12 miesiąca życia (0-13 kg)
 • Grupa 1 w połączeniu z fotelikiem Pearl: od 9 miesiąca życia do 4 lat (9-18 kg)

Maxi-Cosi Baza FamilyFix

Szczegóły produktu

Maxi-Cosi
isofix
noga stabilizująca
tyłem i przodem
od 0 do 4 lat
od 0 do 18 kg
od 40 do 105 cm
6,85 kg
Nowy produkt