Traktor Fendt Z Przyczepą DICKIE TOYS

Indeks: 373-4001
54,47 zł

Wysyłka 24h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Jest to pojazd niezbędny w każdej zagrodzie, rewelacyjnie sprosta wyzwaniom małego rolnika. Traktor Fendt od Dickie Toys jest zawsze gotowy do ciężkiej pracy w gospodarstwie, a dzięki przyczepie ciągnikowej przewiezie zżerane plony i sprawnie przewiezie je do skupu.

Cechy produktu:

- Kapitalna zabawa w rolnika: Traktor z przyczepą do transportu beli siana wprowadzi dzieci w pasjonujący świat maszyn rolniczych, zapewni fascynującą zabawę i edukację we własnym małym gospodarstwie.

- Oficjalny produkt Fendt: licencjonowany ciągnik z przyczepą zadziwia dbałością o odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów maszynach rolniczych, dostarczy dziecku niezapomnianych wrażeń i wiele radości.

- Wspomaga motorykę i pomysłowość: odkryj świat rolnictwa z traktorem Fendt, który posiada przechylaną przyczepę, otwieraną tylną i boczną klapę, dzięki czemu wspomaga sprawność pracy małych rączek.

- Funkcje świetlne i dźwiękowe: widać i słychać, że praca wre na farmie, a to wszystko zasługa ciągnika Fendt, który imituje prawdziwe odgłosy i ma świecące reflektory, na baterie 2 x AAA dołączone.

- Staranne i estetyczne wykonanie: solidny ciągnik z ruchomą przyczepą Fendt świetnie nada się do zabawy w domu jak i na zewnątrz, długość 26cm, dla dzieci od 3 roku życia.

- Ciągnik z przyczepą do transportu beli siana od Dickie Toys wiernie odzwierciedla oryginalny pojazd rolniczy renomowanej marki Fendt.

Długość: 26 cm

Wiek: +3 lata

Zasilanie: 2 x AAA

Szczegóły produktu

dickie toys
3+