Filtruj według

Pojemność

Pojemność

Wiek dziecka

Wiek dziecka

Materiał

Materiał

Rodzaj

Rodzaj

Zasilanie

Zasilanie

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Marka

Marka

Kolor

Kolor

lezaczki-sterowane-smarfonem-1

Laktatory

Jest 31 produktów.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Jak wybrać dobry laktator?

Szeroki wybór produktów do odciągania pokarmu może przyprawić o zawrót głowy. Warto zawczasu zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami, jednak z zakupem najlepiej wstrzymać się do czasu pojawienia się dziecka na świecie. Umożliwi to precyzyjne dobranie laktatora do potrzeb. Podstawowym kryterium, jakie wyróżnia laktatory jest sposób działania - ręczny lub elektryczny. Urządzenia elektryczne mogą być zasilane na baterie lub sieciowo. Ceny za laktatory ręczne są niższe, jednakże modele elektryczne działają dużo sprawniej i nie wymagają wysiłku po stronie kobiety. Laktatory ręczne świetnie sprawdzą się, gdy rzadko odciągamy pokarm, natomiast elektryczne, gdy pokarmu jest dużo, występują problemy laktacyjne, a przyrząd jest często używany. Ponadto, należy zastanowić się, czy chcemy laktator pojedynczy, czy podwójny. Zaletą tych drugich jest szybszy czas odciągania mleka oraz wyższa zawartość tłuszczu i kalorii w pokarmie. Natomiast laktatory pojedyncze to idealne rozwiązanie w przypadku okazjonalnego korzystania ze sprzętu. Należy również pamiętać, że dobry laktator to taki, który można łatwo wyczyścić i bezpiecznie przechowywać, również w podróży. Zatem trzeba zwrócić uwagę na możliwość rozkręcenia poszczególnych części, łatwego mycia, a także ewentualne akcesoria (etui, kosmetyczki) dołączone do produktu przez producenta.

Laktatory - ceny

Ceny za laktatory są zróżnicowane, ich koszt rozpoczyna się od kilkudziesięciu złotych, a kończy na kilkuset w przypadku modeli elektrycznych z dodatkowymi akcesoriami. Sklep Fartlandia zadbał o przystępne ceny produktów najwyższej jakości od renomowanych producentów. U nas można kupić laktatory w dobrych, czyli niskich cenach. Poszczególne produkty są objęte okresowymi promocjami, dlatego warto często zaglądać na naszą stronę, by upolować najlepsze okazje. Warto pamiętać, że koszt zakupu urządzenia jest niski, ale jego walory są nieocenione. Dlatego nawet w sytuacji, gdy nie planowaliśmy wcześniej takiego zakupu, warto mieć laktator pod ręką i móc z niego skorzystać w razie potrzeby. 

Laktatory - sklep. Nasza oferta

Asortyment laktatorów dostępnych na naszej stronie to wyselekcjonowane produkty, które cieszą się uznaniem Mam. Oferujemy modele, które są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby karmiących kobiet. Niezależnie od stylu życia bądź problemów laktacyjnych, u nas znajdziesz laktatory, które sprawią, że karmienie maluszka będzie o wiele przyjemniejsze i bezstresowe. Oprócz tego, że mamy laktatory ręczne i elektryczne, pojedyncze i podwójne, oferujemy modele z możliwością regulacji siły ssania, z podgrzewaczem, smoczkiem usypiającym, wykonane z plastiku lub silikonu, o różnych wielkościach. Na pytanie, gdzie kupić laktator, odpowiedź może być tylko jedna - na fartlandia.pl. Tu wśród wielu produktów dostępnych w niskich cenach znajdziesz dla siebie dobry laktator.

Gdzie kupić laktator?

Kupując laktator na fartlandia.pl, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt w dobrej cenie. Zakup w sklepie online to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia kobiecie w okresie ciąży i połogu zaopatrzenie we wszystkie niezbędne produkty i akcesoria bez konieczności wychodzenia z domu. Zdajemy sobie sprawę, że pojawienie się nowego członka rodziny to prawdziwa rewolucja, dlatego dostarczamy, m.in. laktatory pod same drzwi. Zamów i odczuj różnicę w komforcie karmienia. Szczęśliwa i wypoczęta Mama to radosne maleństwo. Ciesz się wspólnymi chwilami i zatroszcz się o zakup odpowiedniego laktatora.