CYBEX Fotelik Samochodowy z Poduszką Powietrzną Anoris T i-Size Nautical Blue 9-21kg

Indeks: 033775
Marka: Cybex
2 741,00 zł

Wysyłka 24h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Anoris T i-Size to fotelik dedykowany maluchom w przedziale wagowym 9-21 kg. Skonstruowany z myślą o bezpiecznej podróży na każdym kilometrze trasy, a co za tym idzie o wygodzie, komforcie jazdy, łatwym korzystaniu, a przede wszystkim właściwym umieszczeniem dziecka w nim. Montowany przodem do kierunku jazdy, chroniony dodatkowo bazą z Isofix, która zapewni stabilność i zapobiegnie przesuwaniu szkraba podczas wojaży. Wyposażony w regulowany zagłówek, 3 pozycje odchylenia oparcia, system ochrony bocznej L.S.P., technologię poduszki powietrznej, wskaźniki LED poprawności montażu, przestronne siedzisko. Anoris T i-Size to doskonały wybór, ponieważ kluczową kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa malcowi podczas jazdy. Elegancki kolor DEEP BLACK sprawi, iż podróże będą niezapomnianą przygodą.

Cybex Anoris T i-Size to zupełna innowacja w świecie fotelików samochodowych. Schowana w osłonie tułowia fotelika, rewolucyjna technologia poduszki powietrznej oferuje niezrównaną ochronę w mgnieniu oka. W momencie kolizji czołowej, poduszka wypełnia się powietrzem w przeciągu milisekund, chroniąc głowę, szyję i ciało małego pasażera przed dotarciem do niego sił uderzenia. Poduszka przybiera kształt litery C wokół osłony tułowia. Zaprojektowana została tak, aby zapobiec gwałtownemu ruchowi do przodu, zredukować nacisk na brzuch i zapewnić pozostanie dziecka na miejscu. Ta innowacyjna technologia oferuje nie tylko bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i bardziej kompaktowy design, ale również pozwala rodzicom na wybór komfortowej podróży przodem do kierunku jazdy połączonej z ochroną. Anoris T i-Size dedykowany jest szkrabom od 76 do 115 cm, w przedziale wagowym 9-21 kg, a dzięki możliwości regulacji zagłówka, w prosty sposób można go dostosować do wzrostu dziecka.

Fotelik Cybex Anoris T i-Size nautical blue 9-21 kg

Cybex Fotelik Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

Fotelik Cybex Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

Cechy i zalety :

 • Przestronne, regulowane siedzisko. Siedzisko w Anoris T i-Size jest wyprofilowane tak, żeby zapewnić jak najwygodniejsza pozycję dla pociechy. Ponieważ fotelik jest stworzony dla młodszych i starszych dzieci, posiada też szeroki zakres regulacji zagłówka. Nawet długie podróże nie będą męczące, kiedy na pokładzie samochodu będzie obecny Anoris.

Cybex Fotelik Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

 • 3 pozycje pochylenia. Pozycja małego pasażera podczas jazdy musi być bezpieczna! Anoris T i-Size posiada 3 pozycje regulacji pochylenia, nawet gdy zmęczony podróżnik zaśnie podczas wojaży jego głowa i pozycja ciała będą ułożone bezpiecznie i wygodnie.

Fotelik Cybex Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

 • Innowacyjna osłona tułowia. Innowacja jaką oferuje Anoris T i-Size to osłona tułowia wyposażona w chip oraz algorytm, który analizuje sytuację podczas jazdy. Osłona tułowia dobrze dolega do ciała dziecka, ale nie przyciska go i zapewnia komfort poruszania się. Zapięcie osłony regulowane jest jednym przyciskiem, to na prawdę szybki sposób na bezpieczne zapięcie malucha.

Cybex Fotelik Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

 • Poduszka powietrzna (AIRBAG). Poduszka powietrzna jaką stworzył Cybex jest całkowicie bezpieczna dla małych turystów. Podczas sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu poduszka aktywuje się i zapewni podparcie dla delikatnych kręgów dziecka. Warto również zaznaczyć, że poduszka Anoris T i-Size, w przeciwieństwie do samochodowej, nie napełnia się gorącym powietrzem, dlatego nie występuje tu ryzyko poparzenia szkraba.

Fotelik Cybex Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

 • Zaawansowany system ochrony bocznej. Osłony boczne zmniejszają siłę uderzenia bocznego aż o 25%. Rodzic ma pewność, że bezpieczeństwo dziecka jest zapewnione w największym możliwym stopniu.

Fotelik Cybex Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

 • Montaż isofix. Isofix to najczęściej wybierany system montażu, ponieważ jest prosty i szybki w instalacji. Anoris T i-Size posiada zintegrowaną bazę z siedziskiem, dzięki temu wpięcie fotelika w kanapę samochodu będzie prostą czynnością, jak również zapięcie dziecka w foteliku. Znaczniki poprawnego montażu wskażą czy fotelik został prawidłowo zapięty.

Fotelik Cybex Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

 • Wysoka jakość tapicerki. Tapicerka została starannie dobrane tak, aby były wytrzymałe i odporne na zużycie, ale też oddychające by zmniejszyć pocenie się malucha podczas upałów.

Cybex Fotelik Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

Fotelik Cybex Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

Fotelik Cybex Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

Dane techniczne :

 • waga fotelika: 12 kg
 • wymiary fotelika: długość 44 cm, szerokość 66,2 cm, wysokość 61,4 cm
 • w zestawie: baza Isofix z nogą stabilizującą
 • kierunek montażu: przodem do kierunku jazdy
 • sposób montażu: złącza Isofix
 • norma i-Size: tak
 • wiek dziecka: od ok 15 miesiąca życia do 6 lat
 • waga dziecka: 9-21 kg
 • wzrost dziecka: 76-115 cm
 • fotelik posiada wskaźniki prawidłowego montażu
 • baza nie ma możliwości obrotu o 360 stopni

Cybex Fotelik Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

Cybex Fotelik Anoris T i-Size deep black 9-21 kg

Szczegóły produktu

Cybex
nautical blue
44x66,2x61,4 cm
baza isofix
tylko przodem
od 15 miesiąca życia do 6 lat
od 9 do 21 kg
od 76 do 115 cm
12 kg