NENO FRUTTA Gryzak do podawania owoców

NENO FRUTTA Gryzak do podawania owoców

672502
Marka: neno
32,90 zł
Brutto

Neno Frutta jest gryzakiem wyposażonym w pojemnik z siateczką, przez który można bezpiecznie podawać maluchowi owoce i warzywa.

Chwilowo niedostępny

Opis produktu

Neno Frutta jest gryzakiem wyposażonym w pojemnik z siateczką, przez który można bezpiecznie podawać maluchowi owoce i warzywa. Frutta ułatwia naukę gryzienia pokarmów, likwidując przy tym ryzyko zakrztuszenia się. Ponadto idealnie sprawdza się przy poszerzaniu diety dziecka i zapewnia dostarczenie cennych witamin i minerałów w formie zdrowej przekąski

Jest bardzo łatwy w czyszczeniu – wystarczy go przemyć ciepłą wodą z mydłem, aby zmyć resztki pokarmu z gryzaka. Produkt jest wykonany z wytrzymałego silikonu i posiada gumowy uchwyt, dzięki czemu może być sterylizowany we wrzącej wodzie.

Wykonany w całości z bezpiecznego, miękkiego silikonu i nie zawiera BPA. Gryzak jest zabezpieczony zatyczką antybakteryjną, która utrzymuje silikonową siateczkę w czystości.

Gryzak Neno łączy w sobie funkcjonalność smoczka i gryzaka. Miękki silikon z teksturowaną powierzchnią delikatnie ukoi dziąsła malucha w trakcie ząbkowania, a jednocześnie kształt smoczka pomoże dziecku oswoić się z nowym pokarmem przy zachowaniu naturalnego odruchu ssania.

Szczegóły produktu

4m+

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

14 innych produktów w tej samej kategorii: