Kolektor na Mleko Silikonowy NENO LEITE

Kolektor na Mleko Silikonowy NENO LEITE

73059
Marka: neno
31,90 zł
Brutto

Neno Leite to silikonowy kolektor pokarmu, zbierający mleko samoistnie wypływające z tej piersi, którą aktualnie nie karmisz maluszka. Po ściśnięciu i przyłożeniu do piersi kolektor zassa się samoistnie i zadziała jak ręczny laktator. Koniec z wkładkami laktacyjnymi i zabrudzoną bielizną – czas na magiczną buteleczkę Neno Leite, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Przedstawiamy Wam Neno Leite – innowacyjny kolektor na mleko nazywany również potocznie „magiczną butelką”. Kolektor ma na celu zbieranie pokarmu z drugiej piersi w momencie karmienia lub odciągania pokarmu za pomocą laktatora.

ŁATWY W UŻYCIU

Silikonowa otoczka idealnie dopasowuje się do kształtu piersi. Wystarczy tylko przystawić buteleczkę do piersi, delikatnie ją zassać i po chwili kolektor zacznie gromadzić pokarm.

WYGODNE PRZECHOWYWANIE

Neno Leite posiada w zestawie specjalną zatyczkę, która umożliwia bezpieczne przechowywanie pokarmu w lodówce.

ŁATWE CZYSZCZENIE

Kolektor na mleko możesz w łatwy sposób umyć lub wysterylizować przy pomocy tradycyjnych metod z życiem wrzątku, jak również korzystając ze sterylizatora (np. Neno Vita).

ZAOSZCZĘDŹ CENNY CZAS

Korzystanie z kolektora na mleko w czasie karmienia maluszka lub odciągania pokarmu, pozwoli Ci zgromadzić więcej pokarmu w tym samym czasie. Dzięki temu, będziesz mogła więcej chwil podarować swojemu maleństwu.

Materiał: Silikon

Pojemność: 100 ml

Free BPA:Tak

Funkcja ręcznego laktatora: Tak

Pokrywka: Tak

Wymiary: 153x85x85mm

Szczegóły produktu

silikon

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: