BABYONO Termometr Elektroniczny Bezdotykowy 790

BABYONO Termometr Elektroniczny Bezdotykowy 790

790
Marka: Babyono
147,99 zł
Brutto

Termometr Babyono model JXB-311 jest nowoczesnym bezdotykowym urządzeniem. którym szybko i dokładnie można zmierzyć temperaturę w sposób dużo prostszy niż tradycyjnymi termometrami. W ciągu jednej sekundy przy użyciu jednego przycisku można odczytać pomiar.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Termometr bezdotykowy BabyOno JBX-311 jest wyrobem medycznym.  Po skierowaniu termometru w stronę czoła, można szybko i dokładnie zmierzyć temperaturę łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, doodbytnicze lub douszne. Przy pomocy jednego przycisku można uzyskać dokładny odczyt w czasie 1 sekundy. Termometr mierzy również temperaturę przedmiotów, pokarmów, cieczy i otoczenia. Cichy i unikalny alarm wibracyjny umożliwia pomiar temperatury w czasie snu dziecka. Stylowy i podświetlany ekran LED pozwala łatwo odczytać temperaturę nawet w nocy. Wyrób medyczny, testowany klinicznie w UE.

Na nasze termometry dajemy Ci dwuletnią gwarancję.  W przypadku ewentualnej naprawy termometru bezdotykowego w okresie gwarancji, skontaktuj się z serwisem Babyono. Odbierzemy od Ciebie Twój sprzęt i przekażemy Ci termometr zastępczy - na nasz koszt, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Szczegóły produktu

biały
Bateryjne
Bezdotykowy
czoło

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

9 innych produktów w tej samej kategorii: