KATAREK Aspirator do Nosa PLUS

KATAREK Aspirator do Nosa PLUS

0412032
Marka: KATAREK
67,90 zł
Brutto

Niezwykle skuteczny a zarazem bardzo bezpieczny aspirator Katarek Plus podłączany do domowego odkurzacza o mocy 800–1800W. Zredukowana, jednostajna siła ssąca sprawia, że jest on o wiele bardziej skuteczny niż aspiratory ustne, które usuwają jedynie ¼ wydzieliny, nie wspominając już o tradycyjnych gruszkach. Dzięki aspiratorowi Katarek Plus skutecznie i szybko pozbędziesz się głęboko zalegającej wydzieliny z noska dziecka, przynosząc mu natychmiastową ulgę. Cały proces odciągania wydzieliny jest całkowicie bezpieczny nawet u najmniejszych dzieci. Rozkręcana komora aspiratora Katarek Plus ułatwia utrzymanie aspiratora w czystości, ergonomiczny kształt wpływa na zwiększenie komfortu podczas jego użytkowania, a długi wężyk gwarantuje swobodę ruchów. Katarek Plus posiada dwie końcówki.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Aspirator kataru Katarek Plus to innowacyjne urządzenie do walki z katarem u dzieci, które jest podłączane do domowego odkurzacza. Wykorzystując jednostajną siłę ssącą odkurzacza aspirator Katarek Plus skutecznie i szybko usuwa wydzielinę z noska dziecka, przynosząc mu ulgę. Cały proces odciągania wydzieliny jest całkowicie bezpieczny dla każdego dziecka, już od pierwszych dni życia. Aspirator Katarek Plus posiada rozkręcaną komorę, dzięki czemu utrzymanie go w czystości nie sprawia żadnych problemów. Aspirator kataru Katarek Plus posiada dwie końcówki pozwalające na stosowanie go u dwójki dzieci jednocześnie. Zastosowany na końcówkach systemem identyfikacji „Ja&Ty” (buzia niebieska, buzia różowa) umożliwia ich rozróżnienie. W komplecie znajduje się także szczoteczka, która służy do czyszczenia komory i końcówek i którą można wyparzać. Aspirator Katarek Plus dedykowany jest nie tylko dla małych dzieci, ale doskonale sprawdza się również u osób niepełnosprawnych, gdzie wspomaga codzienną ich pielęgnację.

Katarek plus

  • Wyrób medyczny.
  • To prosty w użyciu aspirator kataru do podłączenia do domowego odkurzacza o mocy 600-1800W.
  • Jest o wiele bardziej skuteczny niż ustny aspirator czy gruszki.
  • Umożliwia skuteczne i szybkie pozbycie się wydzieliny z noska dziecka, już od pierwszego dnia życia.
  • Rozkręcana komora ułatwia utrzymanie aspiratora w czystości, ergonomiczny kształt wpływa na zwiększenie komfortu podczas jego użytkowania, zaś długi wężyk gwarantuje swobodę ruchów.
  • Posiada dwie końcówki, dzięki czemu może być stosowana u dwójki dzieci jednocześnie.

    Wymiary: 195 x 101 x 40 mm (pudełko)

Szczegóły produktu

0m+

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: