KATAREK Standard Aspirator kataru podłączany do odkurzacza

KATAREK Standard Aspirator kataru podłączany do odkurzacza

0412018
Marka: KATAREK
47,50 zł
Brutto

Aspirator Katarek Standard podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy 800–1800W. Zredukowana, jednostajna siła ssąca sprawia, że jest on znacznie skuteczniejszy w porównaniu z ustnymi aspiratorami oraz tradycyjnymi gruszkami. Dzięki aspiratorowi Katarek Standard skutecznie i szybko pozbędziesz się wydzieliny z noska malca, przynosząc mu natychmiastową ulgę. Cały proces odciągania wydzieliny jest całkowicie bezpieczny dla każdego dziecka, już od pierwszego dnia życia. Produkt posiada dwie końcówki pozwalające na stosowanie go u dwójki dzieci jednocześnie.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Katarek Standard to bardzo skuteczne urządzenie usuwające wydzielinę z nosa dziecka. Aspirator jest mało inwazyjny i bezpieczny w stosowaniu, dlatego umożliwia regularne opróżnianie nosa z kataru.

Zalety urządzenia:

  • może być stosowany już od pierwszych dni życia dziecka
  • jest znacznie bardziej skuteczny od aspiratorów ustnych czy gruszek
  • niewielki rozmiar i kształt urządzenia oraz długi wężyk sprawiają, że użytkowanie jest bardzo wygodne
  • aspirator podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy od 800 do 1800 W, co zapewnia jednostajne odciąganie wydzieliny już w kilka sekund.


Dzięki specjalnej budowie siła ssania urządzenia znacznie się zmniejsza, może zatem być bez obaw stosowane nawet u noworodków.
Korzystna jest również budowa urządzenia. Aspirator jest w pełni rozkładany, dlatego każdą jego część można dokładnie umyć za pomocą załączonej szczoteczki. Nie ma więc konieczności wyparzania elementów po każdym użyciu. Ponadto aspirator został wykonany z przezroczystego tworzywa, co pomaga określić rodzaj kataru u dziecka.
Aspirator Katarek Standard przyniesie szybką ulgę dziecku w trakcie choroby, dzięki czemu będzie mogło spokojnie spać i regenerować siły. Łatwy sposób użytkowania jest niewątpliwą zaletą dla rodziców, którzy obawiają się opróżniania malutkich nosków swoich dzieci.

Wymiary: 195 x 101 x 40 mm (pudełko)
Zawartość pudełka:
1 x Aspirator
2 x Końcówka
1 x Szczoteczka

Szczegóły produktu

0m+

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: