AKUKU Bidon ze Słomką i Odważnikiem MIĘTOWY

AKUKU Bidon ze Słomką i Odważnikiem MIĘTOWY

A0033
Marka: akuku
25,92 zł
Inne warianty produktu

Bidon ze słomką i odważnikiem AKUKU z którego dziecko może pić przechylając go do góry dnem, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek ze słomką do picia w domu, w podróży i na spacerze

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Bidon ze słomką z odważnikiem.
Bidon z silikonową słomką zakończoną odważnikiem umożliwia picie pod każdym kątem. Wykonany z nowoczesnego tworzywa – TRITANU, całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Technologia ta powoduje, że bidon się nie rysuje i nie przebarwia. Jest bardzo odporny na uszkodzenia, a wyglądem przypomina szkło.  Dziecko pije do ostatniej kropelki. Twój maluszek może pić przechylając kubek nawet do góry nogami. Niezastąpiony w domu i w podróży. Szczelne zamknięcie zapobiega wylewaniu się picia i chroni słomkę przed zabrudzeniem.

  • Wygodne otwieranie poprzez naciśnięcie guziczka.
  • Transparentność i wyraźna podziałka pozwala na kontrolowanie ilość płynu. Kubek można myć w zmywarce na górnej półce (ale bez słomki).
  • Pojemność 250 ml

WAŻNE: Aby bidon NIE ZAMYKAŁ się podczas picia, należy go otworzyć maksymalnie na 180 stopni, aż kliknie!
*Tritan nie powoduje zmiany smaku przechowywanych w nim napojów. Nie wydziela żadnego zapachu, nie uwalnia do pożywienia żadnych szkodliwych substancji. Wybierając pojemniki, które są z niego wykonane mamy pewność ich bezpieczeństwa w stosowaniu, a także wysokiej jakości przechowywania produktów. Przechowywane w nim napoje i pożywienie zachowują świeżość przez długi czas i są chronione przed negatywnym wpływem ze strony środowiska, w tym promieniowaniem UV. Co więcej Tritan nie pochłania pochodzących z nich zapachów i smaków, przez co korzystanie z pojemników, które są z niego wykonane jest znacznie przyjemniejsze i higieniczniejsze.

Szczegóły produktu

mint
250 ml
12m+

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: