KINDERKRAFT Mata Piankowa Puzzle LUNO Black

Indeks: 913596
199,00 zł

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Inne warianty produktu

Opis produktu

Mata Piankowa Puzzle LUNO są doskonałym produktem o wielu zastosowaniach. Ułożona na podłodze spełnia rolę maty do leżenia i zabawy. Doskonale się sprawdzi podczas nauki raczkowania i chodzenia. Wykonana z bezpiecznych materiałów mata to gwarancja świetnej zabawy.

WIELOFUNKCYJNA MATA PIANKOWA LUNO to wymarzone podłoże do leżenia, zabawy, raczkowania i stawiania pierwszych kroków! Dzięki najwyższej dostępnej na rynku grubości i specjalnym materiałom LUNO chroni Twoje dziecko przed upadkami i zapewnia mu optymalną izolację cieplną. Duża liczba elementów umożliwia rozłożenie maty na większej powierzchni, aby zapewnić świetną zabawę bez niepotrzebnych zabrudzeń.

ZERO SZKODLIWYCH SUBSTANCJI
Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najważniejsze! Dlatego warto sięgnąć po matę LUNO, opatrzoną niezbędnymi certyfikatami i wyprodukowaną z materiałów, które nie mają negatywnego wpływu na zdrowie Twojego dziecka i Twojej rodziny.

WODOODPORNA I ŁATWA W CZYSZCZENIU
LUNO gwarantuje maluchowi świetną zabawę , a Tobie – chwilę dla siebie. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo dziecka, ani o... stan podłogi. Mata zapewnia bowiem ochronę przed plamami z płynów i jedzenia, zatrzymując je na powierzchni pianki. Wystarczy zetrzeć je szmatką i można wracać do zabawy.

KONFIGURACJA ROZWIJAJĄCA WYOBRAŹNIĘ!
LUNO można układać w dowolne wzory oraz tworzyć trójwymiarowe kształty. Neutralne kolory, prosta konstrukcja i antypoślizgowa struktura puzzli zachęcą dziecko do zabawy i rozwijania wyobraźni.

ESTETYCZNE KRAWĘDZIE ZEWNĘTRZNYCH PUZZLI
Specjalne wykończenie maty nie tylko poprawia jej wygląd, ale również gwarantuje większe bezpieczeństwo dziecka, zmniejszając ryzyko potknięcia.

ANTYPOŚLIZGOWA POWIERZCHNIA
Chropowata powierzchnia puzzli doskonale chroni maluszka przed poślizgnięciem się podczas raczkowania i stawiania pierwszych kroków.

PEŁNA IZOLACJA OD PODŁOGI
Mata ma największą dostępną na rynku grubość (1,2 cm), dzięki czemu zapewnia izolację od każdego rodzaju podłogi. Dodatkowo jest bardzo miękka.

WYGODNE PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT
Puzzle maty LUNO są wyjątkowo lekkie i poręczne, a ich transport ułatwia dołączona torba. Dzięki temu, gdziekolwiek się wybieracie, Twoje dziecko może poczuć się jak w domu!

IDEALNA DO KAŻDEGO WNĘTRZA
LUNO zawiera aż 30 elementów o łącznej powierzchni 150 x 180 cm, co umożliwia dopasowanie do każdej przestrzeni, a nawet zastąpienie puzzlami dywanu. Dzięki zastosowanym kolorom masz pewność, że mata będzie świetnie się komponować z Twoim mieszkaniem.

Materiał bezpieczny dla dziecka!
Pianka o najwyższej grubości na rynku, nietoksyczna, BEZ: BPA, formaldehydów i ftalanów

Specyfikacja

  •     Dla dzieci w wieku: od 10 miesiąca życia
  •     Waga: 2 kg
  •     Wymiary: wymiary maty po rozłożeniu: 150 x 180 cm,
  •     Wymiary środkowego puzzla: 31,5 x 31,5 cm,
  •     Grubość 1,2 cm
  •     W zestawie: pokrowiec
  •     Wymiary kartonu/opakowania: 34 (wysokość) x 40 (długość) x 36 (szerokość) cm


    Produkt spełnia wymagania norm bezpieczeństwa: EN 71-1, EN 71-2  i EN 71-3
    Bezpieczeństwo potwierdzone w niezależnym instytucie INTERTEK

Szczegóły produktu

Kinderkraft
30 elementów