Mata Ochronna pod Fotelik Samochodowy miniDrive

534166
Marka: miniDrive
56,00 zł
Brutto

Podczas podróży samochodem może dojść do nieprzewidzianych zabrudzeń tapicerki poprzez rozlany napój, soczek, resztki jedzenia, ślady po małych rączkach i bucikach. W takich sytuacjach mata ochronna będzie niezbędnym dodatkiem w każdym aucie, w którym przewozi się małego turystę, w foteliku. Dodatkowo mata uchroni tapicerkę samochodową przed wszelkimi zadrapaniami, obtarciami, uszkodzeniami, ścieraniem i wgnieceniami. Zadbaj o swój samochód, wybierając matę ochronną na fotel samochodowy miniDrive.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Mata ochronna na fotel samochodowy miniDrive jest praktycznym i cennym dodatkiem do wyposażenia samochodu. Zwiększa estetykę wnętrza, dzięki czemu podróż autem jest bardziej komfortowa i przyjemna. Uniwersalna, jednoczęściowa mata ochrania zarówno siedzisko, jak i oparcie kanapy samochodowej. Zmniejsza do minimum ścieranie się tkaniny czy ekoskóry. Minimalizuje także niechciane wgłębienia powstałe od ciężaru fotelika i dziecka. Zabezpiecza przed plamami, rozlanymi płynami, resztkami jedzenia, śladami małych rączek.

Montaż maty ochronnej pod dziecięcy fotelik samochodowy jest niewiarygodnie prosty i bezproblemowy (dzięki czemu nie przesuwa się ona na kanapie). Produkt umieszcza się pod fotelikiem samochodowym, chroniąc tym samym oryginalne obicia foteli przed zniszczeniem. Aby założyć matę wystarczy ją położyć na tylną kanapę samochodu i przełożyć pętlę i "płetwę" mocującą przez przerwę między oparciem a siedziskiem, a następnie połączyć pętlę z tylu oparcia za pomocą dołączonych klamerek montażowych.

Zalety maty ochronnej :

  • chroni tapicerkę samochodową przed zabrudzeniami, zadrapaniami i wgnieceniami spowodowane przez fotelik
  • zabezpiecza przed plamami, rozlanymi płynami, resztkami jedzenia, śladami małych rączek
  • ułatwia utrzymanie porządku w samochodzie
  • bardzo prosta w montażu
  • uniwersalna - gotowa do montażu w każdym samochodzie
  • wykonana z trwałego, solidnego materiału
  • łatwa w czyszczeniu i konserwacji (ściereczka lub ręcznik nasączony czystą wodą pozwoli usunąć ogromną większość zabrudzeń)
  • wymiary: 122x48 cm

Szczegóły produktu

122x48 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

1 inny produkt w tej samej kategorii: