• Nowy

SCOOTANDRIDE Jeździk i hulajnoga 2w1 HIGHWAYKICK 1 PEACH

Marka: scootandride
445,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci. Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm.

Wysyłka 24h

Opis produktu


Rośnie razem z dzieckiem

Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cSCOOTANDRID Highwaykick1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Peachm.

Metamorfoza bez narzędzi

Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpSCOOTANDRID Highwaykick1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Peachocząć swoją scaterską przygodę.

Bezpieczeństwo

Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat.SCOOTANDRID Highwaykick1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Peach

Szczegóły produktu

peach
1+
20kg na siedzisku
50kg na podeście
chat Komentarze (0)

5 innych produktów w tej samej kategorii: