Fiki Miki Prześcieradło do Chicco Baby Hug jersey białe 75x37

Indeks: 311522
Marka: Fiki Miki
21,50 zł

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Maleństwo od chwili narodzin najwięcej czasu w ciągu doby przebywa w łóżeczku - śpi, bawi się i wykonuje inne czynności. Bardzo ważną kwestią jest odpowiednie dobranie nie tylko łóżeczka, materacyka i pościeli. Ważną kwestią jest wybór prześcieradła, które ma duży wpływ na jakość snu dziecka. Skóra maleństwa jest bardzo delikatna i potrzebuje jak najlepszej ochrony. Prawidłowo dobrane prześcieradło powinno działać kojąco, zapewniać relaks, komfort i bezpieczeństwo podczas codziennego wypoczynku, zabawy oraz nocnego snu. Idealnym rozwiązaniem będzie jersey, przewiewny, miękki, delikatny, ciepły, lekki materiał przyjemny w dotyku, na którym maleństwu będzie się dobrze spało i spędzało większość doby bez podrażnień skóry. Elastyczne i sprężyste nie wymaga prasowania.

Prześcieradło powinno być właściwie dopasowane do materaca. Wbrew pozorom jest to niełatwe zadanie. Przy wyborze trzeba zadbać o to, by maluszkowi zapewniało całkowitą wygodę, komfort i bezpieczeństwo. W okresie pionizowania postawy i stabilizowania pierwszych kroków zbyt małe, zsuwające się z materacyka prześcieradło może zawinąć się wokół nóżki dziecka i spowodować, iż straci ono równowagę. Zatem prześcieradło powinno ściśle przylegać do materaca, nie fałdować się i nie zwijać. Doskonałym wyborem jest prześcieradło z gumką Fiki Miki jersey 75x37, miękkie, przytulne, ciepłe, delikatne w dotyku, na którym dziecku będzie dobrze się spało i spędzało większość doby.

Skóra niemowlaka jest wyjątkowo delikatna i potrzebuje jak najlepszej ochrony. Dzięki delikatności i miękkości splotu materiał jersey jest przyjazny dla skóry dziecka i nie podrażnia jej.

Prześcieradło Fiki Miki jest :

  • wyprodukowane w Polsce
  • wykonane z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełnianej
  • przystosowane do wysokich materacy (do około 14,5 cm)
  • przystosowane do prania w pralce oraz suszarkach bębnowych
  • gwarantują 100% zachowania rozmiaru po praniu
  • trwale i starannie wykończone prześcieradło z gumką (gumka przyszyta jest do dzianiny na całym obwodzie prześcieradła, nie pęka)

Prześcieradło Fiki Miki 75x37 idealnie pasuje na materacyk do łóżeczka Chicco Baby Hug 4w1.

Szczegóły produktu

Fiki Miki
biały
75x37 cm