• Nowy

Okulary Przeciwsłoneczne Active Large granatowe 7+

03747
Marka: ITOOTI
69,00 zł
Brutto

ITOOTI to wytrzymałe, stylowe i przede wszystkim bezpieczne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Zapewniają najwyższą ochronę dla oczu Twojego dziecka, a przy tym komfort podczas dziecięcych aktywności. Naturalna ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV u najmłodszych dzieci jest obniżona, dlatego tak ważne jest, aby ją wspierać dobrej jakości okularami przeciwsłonecznymi. Z wiekiem u dziecka ochrona oka przed UV stopniowo się poprawia.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Soczewki wykonane są z Polycarbonu, klasy A (tzn. najwyższej jakości virgin material), dzięki czemu są odporne nie tylko na uderzenia, ale także zarysowania. Nie zniekształcają kolorów. W okularach słonecznych ITOOTI soczewka posiada klarowny zielony kolor z oznaczeniem G15, który przepuszczając 15% światła widzialnego, przyciemnia obraz, ale nie zniekształca barw. Jest to wielka zaleta dla dzieci, które dopiero uczą się rozpoznawania kolorów.

Zgodnie z standardami europejskimi, okulary przeciwsłoneczne ITOOTI posiadają ochronę kategorii #3. Stosowanie ciemniejszych okularów niż kategoria #3, w „normalnych” warunkach, może spowodować, że dziecko nie będzie widzieć odpowiednio.

Super giętkie gumowe oprawki idealnie przystosowane są do użytkowania przez najmłodszych. Są na tyle elastyczne, że można je wyginać bez ryzyka złamania. BPA-free – wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka.

Okulary ITOOTI z kolekcji TOOTINY ACTIVE występują w trzech uniwersalnych rozmiarach: Small 0+, Medium 3+, Large 7+. Rozmiar należy dopasować indywidualnie do głowy dziecka.

Wymiary Large:

  • Szerokość oprawki: 12,0 cm
  • Wysokość oprawki: 3,5 cm
  • Długość zausznika: 12,0 cm

Szczegóły produktu

7+
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: