• Nowy

Nakładka na Sedes Antypoślizgowa Biała PANDA KEEEPER

6072815
Marka: keeeper
22,90 zł
Brutto

Pierwsze samodzielne korzystanie z toalety jest nie lada wyzwaniem dla maluszka oraz bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Na takim etapie dziecku będzie potrzebne ogromne wsparcie w postaci nakładki na deskę sedesową od KEEEPER, aby mały uczeń był wytrwały w poczynaniach i się nie zniechęcił. Nakładka jest idealnym pomysłem na to, aby nauka samodzielnego korzystania z toalety  przebiegała w przyjemnej atmosferze i przyniosła jak najlepsze efekty. Zaokrąglone kształty, antypoślizgowe zakończenia nakładki zapewnią komfort podczas użytkowania oraz umożliwią bezpieczne siedzenie na toalecie. Jest uniwersalna, dzięki czemu pasuje niemal na wszystkie muszle sedesowe.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Nakładka na deskę sedesową Panda od KEEEPER to połączenie najwyższego standardu jakości i bezpieczeństwa z klasycznym, ponadczasowym designem. Wprowadza ona dziecko w etap samodzielnego korzystania z toalety. Wyjątkowa, z wysokim oparciem, o anatomicznym kształcie zapewni każdemu maluszkowi pełen komfort i wygodę. Poprzez redukcję otworu muszli klozetowej nakładka wspomaga szkraba w korzystaniu z "tronu".

Produkt jest uniwersalny, dzięki czemu pasuje niemal na każdą uniwersalną toaletę. Wykonana z najlepszej jakości materiałów nakładka, wyposażona została w specjalne gumki antypoślizgowe, zapewniające stabilność oraz większe poczucie bezpieczeństwa dziecka podczas jej używania. Anatomiczny kształt i odpowiednie wyprofilowanie nakładki sprawia, że mogą korzystać z niej zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Jest zaopatrzona w wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz. Nakładka z gumkami antypoślizgowymi świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu wraz z nocniczkiem i podnóżkiem, co zdecydowanie ułatwi często niełatwy proces odpieluchowania maluszka.

Zalety i cechy nakładki sedesowej :

  • kształt i wielkość nakładki dopasowano w 99% do toalet
  • dzięki antypoślizgowym krawędziom łatwo i mocno przymocowuje się do sedesu
  • zaprojektowana z myślą o dziewczynkach i chłopcach
  • zastosowano wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz
  • nowoczesny design, niepowtarzalna grafika produktu
  • wysokie oparcie o anatomicznym kształcie zapewni każdemu maluszkowi pełen komfort i bezpieczeństwo
  • nakładka zdobiona niezmywalną grafiką wykonaną w nowoczesnej technologii IML
  • wspomaga naukę samodzielnego korzystania z toalety
  • wysokiej jakości produkt posiadający certyfikat TUV Rheinland

Szczegóły produktu

biały
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: