Fartlandia to hurtownia artykułów dziecięcych, która cieszy się rosnącą popularnością. Oferujemy bezpieczne, praktyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów akcesoria dziecięce. Nabyta w ciągu lat działalności wiedza, jakże cenna w tej branży, pozwala nam starannie selekcjonować i rozważnie dobierać asortyment, który następnie oferujemy klientom. Jednocześnie, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców, działamy jako hurtownia artykułów dziecięcych online.

Marczukowska 6A,
15-724 Białystok

phone
Dział sprzedaży":
+48 575 792 121

phone
Dział sprzedaży":
+48 85 66 10 668
Hurtownia dziecięca Hurtownia artykułów dziecięcych

Hurtownia dziecięca - oferta

Nasze produkty w pełni pokrywają zapotrzebowanie klientów na profesjonalne, funkcjonalne i bezpieczne akcesoria dziecięce.

Foteliki i wózki dziecięce

Prezentujemy szeroką gamę urządzeń służących do transportu małych i większych dzieci. Jako profesjonalna hurtownia wózków dziecięcych prezentujemy bogatą ofertę innowacyjnych modeli, zróżnicowanych pod względem konstrukcyjnym, kolorystycznym i funkcjonalnym. Wspólnym mianownikiem jest jakość. Oferujemy także wysokiej jakości foteliki dziecięce, pochodzące od uznanych producentów. Wszystkie modele przeszły niezbędne testy, są więc certyfikowane i homologowane. Bezpieczeństwo Twoich dzieci jest dla nas najważniejsze.

Artykuły dla noworodka i niemowlęcia

Przyszłym i świeżo upieczonym rodzicom oferujemy duży wybór akcesoriów niezbędnych podczas karmienia i pielęgnacji dziecka, a także ubranka dziecięce w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdziesz również wszystkie elementy, które będą przydatne do kompleksowej aranżacji pokoiku dla malucha. Są to różnego rodzaju meble, takie jak łóżeczka, komody, kołyski i szereg przydatnych akcesoriów. Hurtownia niemowlęca to miejsce, gdzie znaleźć można wszystko to, czego potrzebują pociechy i ich rodzice.

Zabawki i artykuły zapewniające zdrowie oraz bezpieczeństwo

Naszą ofertę uzupełniają zabawki, dzięki którym Twój maluch będzie mógł się rozwijać, jednocześnie otrzymując sporą dawkę rozrywki. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z asortymentem działu "bezpieczeństwo i zdrowie". Znaleźć tam można mnóstwo przydatnych akcesoriów, takich jak aspiratory, termofory, maty antypoślizgowe i sterylizatory.

Hurtownia artykułów dziecięcych Białystok - dlaczego my?

Jesteśmy uznaną marką. Od lat zaopatrujemy rodziców we wszystko, co niezbędne dla zrównoważonego rozwoju dziecka, począwszy od dnia narodzin. Oferujemy profesjonalne doradztwo. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.