KATAREK Aspirator COMPLETE (10ampułek)

KATAREK Aspirator COMPLETE (10ampułek)

36148
Marka: KATAREK
70,90 zł
Brutto

Katarek Complete to kompleksowy zestaw do walki z katarem u dzieci już od pierwszego dnia życia. Zestaw umożliwia odciąganie kataru według Metody 3 Kroków, która jest rekomendowana przez lekarzy. Sól fizjologiczna użyta w pierwszym kroku rozrzedza wydzielinę, którą następnie łatwiej odciągnąć aspiratorem. Ostatnim krokiem jest ponowne użycie roztworu soli fizjologicznej, by nawilżyć błonę śluzową nosa.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Krok 1 - ROZRZEDZANIE

Pierwszy i bardzo ważny etap ma na celu przygotowanie noska do usunięcia wydzieliny - zaschnięta i gęsta jest najczęstszą przyczyną kataru. Krok ten zapobiega powstawaniu powikłań. Aby prawidłowo go wykonać należy zakroplić po 2-3 kropli Soli do KATARKA do każdej dziurki noska dziecka. Przy wykonywaniu tej czynności wskazana jest pozycja leżąca.

Krok 2 - ODCIĄGANIE

Ten etap ma na celu usunięcie rozrzedzonej wcześniej wydzieliny. Krok ten odpowiada za prawidłowe i skuteczne oczyszczenie dróg oddechowych. Aspirator należy zamocować do rury odkurzacza, ustawić najniższą siłę ssania i przykładając raz do jednej, raz do drugiej dziurki noska dziecka odessać katar. Po odessaniu wydzieliny urządzenie myjemy zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji. Pamiętaj! Podczas zabiegu odciągania nie wolno wkładać końcówki aspiratora do nosa dziecka!

Krok 3 - NAWILŻANIE

Ostatni i równie ważny etap kończący Metodę 3 kroków.  Pozwala prawidłowo zadbać o śluzówkę nosa dziecka. Zapobiega powstawaniu komplikacji, nawrotom choroby, przywraca prawidłową gęstość śluzu i skraca okres infekcji. Aby nawilżyć śluzówkę należy ponownie zakroplić do każdej z dziurek noska po 2-3 kropli Soli - 0,9 % roztworu NaCl. Wypływający nadmiar wytrzyj chusteczką.

W zestawie Katarek complete znajdują się:

  • aspirator do odkurzacza
  • 10 ampułek fizjologicznego roztworu soli
  • dwie wymienne końcówki
  • szczoteczka do czyszczenia komory i końcówek
  • urządzenie posiada rozkręcaną komorę redukcyjną
  • produkt nowy, oryginalnie zapakowany
  • przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni życia

Szczegóły produktu

0m+
sprzęt medyczny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: