• Nowy
AMEDA Laktator ręczny z nakładką Flexishiled

AMEDA Laktator ręczny z nakładką Flexishiled

170661
Marka: AMEDA
165,90 zł
Brutto

Laktator ręczny marki Ameda to urządzenie, które pomoże Ci w ściąganiu pokarmu na co dzień. Wykonany jest z bezpiecznych materiałów i pasuje do większości butelek dostępnych na rynku (nie pasuje tylko do butelek z szeroką szyjką) oraz do woreczków do przechowywania pokarmu Ameda.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Laktator Ameda wykonany jest z bezpiecznych materiałów i pasuje do większości butelek dostępnych na rynku (nie pasuje tylko do butelek z szeroką szyjką) oraz do woreczków do przechowywania pokarmu Ameda.

Producent położył duży nacisk na ergonomię, czyli łatwość użycia laktatora. Uchwyt urządzenia jest bardzo ergonomiczny i wygodny w obsłudze.

  • bardzo funkcjonalny, kompaktowy i ergonomiczny laktator ręczny;

  • rączka laktatora może obracać się względem lejka oraz butelki, co umożliwia ustawienie jej w wygodnej pozycji do odciągania pokarmu matki;

  • Działa skutecznie jedną ręką;

  • wykonany z bezpiecznych materiałów wolnych od związków chemicznych takich jak: BPA oraz DEHP;

  • Rączka laktatora może obracać się względem lejka oraz butelki, co umożliwia ustawienie jej w wygodnej pozycji do odciągania pokarmu;
  • Jego prosta konstrukcja, składająca się z niewielu części, pozwala utrzymać higienę laktatora dzięki łatwości w myciu;

Niewielkie rozmiary i poręczna konstrukcja pozwalają na umieszczenie w torebce i ergonomiczne użytkowania. W zestawie silikonowa nakładka masująca stymulująca wypływ pokarmu.

Laktator ręczny Ameda to laktator przeznaczony dla jednego użytkownika, który ma pomóc Ci bezpiecznie i skutecznie odciągać i przechowywać mleko, gdy nie możesz bezpośrednio karmić piersią. Ręczne laktatory Ameda to doskonały wybór dla mam, które od czasu do czasu odciągają pokarm.

Ergonomiczny uchwyt ręcznej pompy oparty jest na oryginalnym projekcie, który zdobył nagrodę High Design-Innovation Quality Award od Design Zentrum Nordrhein-Westfalen Germany. Do jednorazowego pompowania, okazjonalnego użytku Konstrukcja jednoręcznej rączki pozwala na wielofazowe odciąganie pokarmu poprzez różne ściskanie rączki, aby naśladować rytm karmienia dziecka.

Szczegóły produktu

chat Komentarze (0)

11 innych produktów w tej samej kategorii: