• Nowy
CYBEX Fotelik Samochodowy SOLUTION G i-Fix Seashell Beige 15-50kg

CYBEX Fotelik Samochodowy SOLUTION G i-Fix Seashell Beige 15-50kg

311095 PB*
Marka: Cybex
889,00 zł
Brutto zamówienie wysyłamy w 1-2 dni robocze

Fotelik Solution G i-Fix dedykowany nieco starszym podróżnikom w przedziale wagowy 15-36kg. Wyposażony w system Isofix, 12-stopniową regulację zagłówka, energochłonną skorupę, dodatkowy system ochrony bocznej L.S.P., w mechanizm 2-stopniowego wychylenia siedziska do pozycji spoczynkowej oraz system wentylacji. Doskonale wyprofilowany, montowany przodem do kierunku jazdy, łatwy w obsłudze. Solution G i-Fix jest dostosowany do potrzeb starszego turysty, daje stabilniejsze umieszczenie w foteliku, poczucie komfortu oraz wygody podczas podróży autem. To produkt, na którym Rodzice mogą polegać, ponieważ jest on wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, które będą chronić brzdąca od nieoczekiwanych zdarzeń.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Cybex Solution G i-Fix to fotelik, który łączy nowoczesną technologię z najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu. Dedykowany podróżnikom w wieku od 3 do 12 roku życia, w przedziale wzrostu od 100 do 150 cm, których waga przekracza 15 kg. Produkt spełnia założenia nadrzędnej normy UN R-129/03 (i-Size).

Cybex Solution G i-Fix Seashell Beige 15-30kg

Solution G i-Fix to model, w którym dziecko przewozi się  przodem do kierunku jazdy. Do zabezpieczenia pasażera w czasie podróży wykorzystywany jest 3-puntkowy pas samochodu. Głównym zadaniem wyżej wymienionego modelu jest zagwarantowanie poprawnego przebiegu pasa względem budowy ciała starszaka. Służą ku temu prowadnice - barkowe (po jednej na każdą stronę zagłówka) oraz biodrowe. Prowadnicezauważalne dla każdego oka, ponieważ zgodnie z zasadami normy i-Size, mają one kolor zielony. Elementem ruchomym, mającym bezpośredni wpływ na przebieg pasa jest zagłówek. Regulowany w 12 poziomach ustawiania swojej wysokości, a wraz ze zmianą jego położenia podnosi lub obniża zarazem prowadnicę barkową. Zagłówek, podobnie jak i w innych modelach z rodziny Solution, posiada opatentowany mechanizm regulacji jego głębokości. Zapobiega on opadaniu głowy dziecka podczas snu w podróży. Nowością w tym modelu jest możliwość zmiany wychylenia całego siedziska. Obsługujemy ją przy pomocy przycisku, który znajduje się na środku siedziska fotelika.

Cybex Solution G i-Fix Seashell Beige 15-30kg

Cybex Solution G i-Fix Seahell Beige 15-30kg

Na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas wypadku bezpośrednio wpływ ma m.in energochłonna skorupa oraz dodatkowy system ochrony bocznej L.S.P. Nie bez znaczenia jest także doposażenie fotelika o dodatkowe mocowanie typu ISOFIX. Bezpośredni montaż w haki systemu czynnie podnosi ochronę dziecka podczas zderzenia czołowego, a także bierne podczas jazdy bez niego - wpięty fotelik nie przemieszcza się wewnątrz auta podczas impaktu. Producent nie zapomniał tutaj także o komforcie - Solution G i-Fix posiada wentylowaną skorupę oraz przyjazną dla dziecka tapicerkę, którą można zdjąć i prać w pralce.

Cybex Solution G i-Fix Seashell Beige 15-30kg

Cybex Solution G i-Fix Seashell Beige 15-30kg

Solution G i-Size jest pierwszym fotelikiem z rodziny "Solution", który posiada mechanizm wychylenia siedziska. Ma on dwie pozycje ustawienia - siedzącą i spoczynkową. Zmiana odbywa się z wykorzystaniem centralnie umiejscowionego przycisku, który znajduje się bezpośrednio pod siedziskiem. Możliwość odchylenia jest niezwykle przydatna podczas snu dziecka w podróży. Zapobiega ona opadnięciu głowy na klatkę piersiową, zwiększając tym samym poziom ochrony - głowa zawsze pozostaje wewnątrz zagłówka, czyli w bezpiecznej strefie. Dodatkowym mechanizmem wpływającym na pozostanie głowy wewnątrz zagłówka jest opatentowany, regulowany w trzech stopniach głębokości zagłówek.

Cybex Solution G i-Fix Seashell Beige 15-30kg

Cybex Solution G i-Fix Seashell Beige 15-30kg

Zintegrowany system ochrony bocznej L.S.P. Plus jest odpowiedzialny za zwiększenie bezpieczeństwa dziecka podczas uderzenia w bok pojazdu. Wysoki poziom absorbcji energii pozwala na zredukowanie przeciążeń działających na dziecko o ok. 20% w stosunku do tego samego fotelika bez takiego systemu.

Fotelik Cybex Solution G i-Fix Seashell Beige 15-30kg

Cechy i zalety :

 • zaprojektowany i zbudowany zgodnie z normą UN R-129/03
 • odpowiedni dla dzieci o wzroście od 100cm do 150 cm
 • 12-stopniowa regulacja zagłówka- pozwala dopasować wysokość fotelika do wzrostu dziecka

Cybex Fotelik Solution G i-Fix granite black

 • zagłówek posiada funkcję odchylania, co sprawdza się w trakcie snu podczas jazdy
 • dzięki regulacji pochylenia fotelik doskonale dopasowuje się do kształtu kanapy w samochodzie i do pozycji potrzebnej dziecku
 • dźwignia do regulacji pochylenia znajduje się z przodu fotelika , którą obsługuje się "jedną ręką"

Cybex Solution G i-Fix granite black

 • siedzisko Solution G i-Fix jest wygodne nawet przy długich podróżach - wyprofilowane w taki sposób, że nawet kilkunastoletnie dziecko będzie czuło się tam komfortowo

Cybex Fotelik Solution G i-Fix granite black

 • osłony boczne L.S.P. stanowią dodatkową ochronę przed zderzeniami bocznymi - pochłaniają około 20% siły uderzenia co ma ogromne znaczenie dla kręgów szyjnych i barków dziecka

Cybex Fotelik Solution G i-Fix granite black

 • posiada w skorupie otwory wentylacyjne, dlatego cały czas powietrze cyrkuluje między tapicerką a ciałem małego podróżnika ( zdecydowanie poprawia to komfort jazdy i każda podróż jest przyjemna)

Cybex Fotelik Solution G i-Fix granite black

 • tapicerka wykonana z wysokiej jakości materiału

Cybex Fotelik Solution G i-Fix granite black

 • montaż fotelika dzięki złączom Isofix lub 3-punktowym pasem samochodowym

Cybex Fotelik solution G i-Fix granite black

Cybex Fotelik Solution G i-Fix granite black

Dane techniczne :

 • sposób montażu: Isofix, pasy bezpieczeństwa
 • kierunek montażu: przodem do kierunku jazdy
 • norma i-Size: tak
 • pokrycia materiałowe można prać w pralce w temperaturze 30°
 • testy ADAC: brak
 • odchylany zagłówek: tak
 • regulacja szerokości: tak
 • pochylane oparcie: tak
 • waga fotelika: 7,5 kg
 • przedział wiekowy: 3-12 lat
 • grupa wagowa: 15-50 kg
 • wymiary fotelika: wysokość 59 cm, szerokość 59,5 cm, długość 40,5 cm
 • kolor: ocean blue

Fotelik Cybex Solution G i-Fix Soho Grey 15-36 kgSzczegóły produktu

seashell beige
isofix
pas samochodowy
tylko przodem
3-12 lat
od 15 do 50 kg
od 100 do 150 cm
7,5 kg
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: