Cybex Fotelik Samochodowy Cloud Z2 i-Size River Blue Turquoise 0-13kg

Cybex Fotelik Samochodowy Cloud Z2 i-Size River Blue Turquoise 0-13kg

259366
Marka: Cybex
1 349,00 zł
Brutto

Fotelik Cloud Z2 i-Size dedykowany najmniejszym podróżnikom, w przedziale wagowym 0-13 kg. Montowany tyłem do kierunku jazdy, doskonale wyprofilowany, o niewielkiej wadze, z 12-stopniową regulacją zagłówka wraz z pasami z miękkimi nakładkami, wygodnym uchwytem, wkładką wypłycającą dla noworodka, systemem ochrony bocznej L.S.P., miękkimi i przyjemnymi w dotyku materiałami, zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size, budką przeciwsłoneczną XXL z filtrem UVP50+, zdejmowaną tapicerką. To praktyczny fotelik, który można także wykorzystać poza autem, np. na spacerze, montując do stelaża za pomocą odpowiednich adapterów. Niezastąpiony towarzysz w dalekich podróżach samochodem, podczas wizyt u dziadków, znajomych i przyjaciół. Cloud Z2 i-Size to połączenie fotelika samochodowego oraz nosidełka.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Cybex Fotelik Clous Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Do fotelika Cybex Cloud Z2 i-Size jest dostępna Cybex Baza Z2 Black Black.

Cybex Cloud Z2 i-Size to odświeżona wersja renomowanego siedziska Clous Z i-Size jest lżejsza od poprzednika oraz kompatybilna z nowszą wersją obrotowej bazy Isofix Cybex Base Z2. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci o wzroście od 45 aż do 87 cm, a dzięki wkładce redukcyjnej może w nim podróżować nawet dopiero co narodzony maluch. Cybex Cloud Z2 i-Size posłuży więc nawet przez 2 lata życia dziecka, gdyż przynależy do kategorii wagowej 0-13 kg. Jest możliwość montażu go dwa sposoby: przy użyciu pasów bezpieczeństwa oraz przy użyciu bazy Isofix Cybex Base Z2 (do kupienia osobno), która pozwala na obrót fotelika w 180 stopni.

Fotelik Cybex Claud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Oparcie fotelika Cloud Z2 I-Size można rozłożyć do pozycji leżącej. Funkcja ta została udoskonalona, dzięki czemu pozwala na osiągnięcie jeszcze wygodniejszej pozycji do drzemki. Jest to znacznie zdrowsze i wygodniejsze dla malucha, w stosunku do pozycji zapewnianej przez standardowe nosidełka, zwłaszcza podczas pierwszych tygodni życia. Nosidełka w klasycznej formie, wymuszają pozycję skurczoną, ze ściśniętymi ramionami i zgiętym kręgosłupem, co nie jest zdrowe dla fizjologii i dróg oddechowych maleństwa. Z tego też powodu nie zaleca się "przetrzymywania" dziecka w nosidełku dłużej niż 1 godzinę. Cloud Z2 rozwiązuje ten problem — poza samochodem całe ułożenie wnętrza fotelika można rozłożyć tzw. "jedną ręką". Tworzy to znacznie zdrowsze i wygodniejsze warunki, a także znacznie przedłuża czas, jaki niemowlę może spędzić w foteliku bez odczuwania dyskomfortu.

Fotelik Cybex Clous Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Cloud Z2 i-Size od Cybex ma regulowany zagłówek, który bezpiecznie wspiera głowę dziecka. Jest miękki i wypełniony amortyzującą pianką, co redukuje siły powstałe w wyniku uderzenia. 12-stopniowa regulacja pozwala dokładnie dopasować wysokość zagłówka do wzrostu dziecka, dzięki czemu rodzić ma pewność, że zapewniana ochrona odpowiada jego potrzebom. Pasy wewnętrzne z miękkimi nakładkami to dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem maluszka z fotelika w przypadku kolizji drogowej. System ochrony bocznej L.S.P. to udoskonalone elementy umieszczone po bokach fotelika Cloud Z2 i-Size, których zadaniem jest zmniejszenie odległości między bocznymi drzwiami a siedziskiem i przeniesienie sił uderzenia na wytrzymałą skorupę, co redukuje je nawet o 25%. Zamontowanie fotelika na bazie Isofix Cybex Base Z2 (do zakupienia osobno) doda pełną stabilizację całej konstrukcji, co także ograniczy ruch siedziska przy zderzeniu. Mały podróżnik siedzący w Cybex Cloud Z2 i-Size jest chroniony od stóp do głów.

Fotelik Cybex Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Aby podróż małego pasażera była komfortowa, projektanci fotelika zdecydowali się wykorzystać miękkie i przyjemne w dotyku materiały. Pianka oraz tekstylia w siedzisku zapewniają szkrabowi możliwość przyjęcia bezpiecznej i wygodnej pozycji, co sprawia, że nie męczy się on nawet podczas dłuższych tras. Regulacja zagłówka aż w 12 poziomach to pewność, że głowa dziecka ma zawsze oparcie. Fotelik Cybex Clod Z2 i-Size ma w zestawie wkładkę redukcyjną. Ma ona za zadanie dopasować wnętrze siedziska do potrzeb wcześniaków i niemowlaków.  Dzięki temu zapewni ona komfort również poza samochodem, w trakcie spaceru, lub przenoszenia rozłożonego siedziska. Po osiągnięciu wzrostu 60 cm przestaje być konieczna, więc należy ją wyjąć, aby przestrzeń w foteliku nie ograniczała ruchów pociechy.

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Bardzo duża, rozkładana budka skutecznie ochroni maluszka przed intensywnymi promieniami słonecznymi, opadami deszczu, śniegu, jak również przed porywistym wiatrem. Jest regulowana zupełnie niezależnie od rączki fotelika Cloud Z2 i-Size, co daje znacznie większe pole manewru i zwiększa wygodę w użytkowania poza samochodem. Materiały, z jakich element wykonano, zostały wyposażone w filtr przeciwsłoneczny UV50+ skutecznie blokujący szkodliwe działanie słońca na delikatną skórę brzdąca. Ostatnia cześć osłony jest sztywna, wykonana z elastycznego plastiku, aby nie składa się samoczynnie np. przy silnym powiewie wiatru.

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Fotelik Cloud Z2 i-Size może być zamontowany na stelażu wózków spacerowych firmy Cybex, GB i innych marek za pomocą adapterów (do zakupienia osobno). Pozwala to na stworzenie wygodnego i praktycznego systemu podróżnego wykorzystywanego poza autem, zwiększającego mobilność rodziców i zapewniającego komfortowe podróżowanie z dzieckiem. Zewnętrzną skorupę Cybex Cloud Z2 I-size powleczono wytrzymałym, denimowym materiałem w kolorze tapicerki siedziska. Tkaniny wewnętrzne z kolei są znacznie bardziej miękkie i oddychające, dla maksymalnego komfortu małego pasażera. Tapicerkę oparcia, włącznie z osłonami pasów bezpieczeństwa można zdjąć i wyprać w pralce (maks. 30 stopni).

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

Cechy i zalety :

 • dedykowany maluszkom od chwili narodzin do 13 kg masy ciała
 • zgodny z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa UN R129/03 (i-Size) - uzależnia wybór fotelika dla dziecka od kryterium wzrostu zamiast wcześniej stosowanego kryterium wagi i gwarantuje lepszą ochronę szyi i głowy dziecka narzucając obowiązek przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia
 • montowany tyłem do kierunku jazdy na 2 sposoby: za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa lub na dedykowanej bazie isofix Base Z2 (do zakupienia osobno)
 • możliwość wpięcia na ramie wózka za pomocą odpowiednich adapterów (do zakupienia osobno)

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • System Ochrony Bocznej (L.S.P.) absorbujący energię w przypadku zderzenia bocznego
 • System L.S.P. - wysuwana osłona boczna, dodatkowo redukująca siły uderzenia w momencie kolizji

Fotelik Cybex Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • skorupa fotelika zmniejszająca siły uderzenia do 25%

Cybex Fotelik cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • wkładka niemowlęca zapewnia maluchowi prawie całkowicie płaską, bezpieczną i wygodną pozycję podczas podróży autem
 • fotelik wyposażony w rozkładaną budkę przeciwsłoneczną XXL z filtrem UPF50+, która zapewnia idealną ochronę przed słońcem zarówno podczas jazdy w aucie, jak i w czasie spacerów w każdej pozycji rozłożenia

Fotelik Cybex Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • regulowany w 12 pozycjach zagłówek umożliwia dopasowanie jego wielkości do wzrostu rosnącego dziecka

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • możliwość jednoczesnej regulacji zagłówka i pasów bezpieczeństwa
 • system modułowy - Cloud Z2 i-Size dzieli bazę (do zakupienia osobno) z fotelikiem samochodowym Sirona Z2 i-Size, ułatwiając zmianę, gdy dziecko podrośnie

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • funkcja rozkładania do pozycji leżącej poza pojazdem oraz do pozycji półleżącej w samochodzie

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • regulacja kąta nachylenia za pomocą "jednej ręki"
 • montaż fotelika na Bazie Z2 (do kupienia osobno) umożliwia ustawienie fotelika w kierunku drzwi samochodu w celu ułatwienia rodzicom włożenia i wyjęcia dziecka z pojazdu

Fotelik Cybex Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg

 • tekstylia można prać w pralce automatycznej w temperaturze 30°C

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-size River Blue 0-13 kg

Dane techniczne :

 • baza Isofix: brak w zestawie (do kupienia osobno)
 • montaż: pas samochodowy
 • kierunek montażu: tyłem do kierunku jazdy
 • ADAC: 4****
 • zgodny jest z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa UN R129/03 (i-Size)
 • zakres wzrostu dziecka: 45 cm - 87 cm
 • zakres wagi dziecka: do maksymalnie 13 kg
 • waga fotelika: 4,8 kg
 • wymiary fotelika: szerokość 44 cm, wysokość 38 cm, długość 64,5 cm
 • tekstylia można prać w pralce automatycznej w temperaturze 30°C

Cybex Fotelik Cloud Z2 i-Size River Blue 0-13 kg 

Szczegóły produktu

river blue turquoise
pas samochodowy
tylko tyłem
od 0 do ok. 2 roku życia
od 0 do 13 kg
od 45 do 87 cm
4,8 kg
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: