Elektryczny apirator do nosa Canpol babies

Indeks: 9/319
149,51 zł

Chwilowo niedostępny
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Powiadom mnie mailowo o dostępności produktu

Opis produktu

Elektryczny aspirator do nosa Easy Natural od Canpol babies skutecznie oczyści nosek Twojego Maluszka i umożliwi mu swobodne oddychanie.
Naładowany aspirator elektryczny można używać bezprzewodowo – nie potrzebujesz odkurzacza, dlatego jest bezpieczniejszy dla dziecka. Akumulator jest ładowany za pomocą kabla USB, dzięki czemu można naładować go również poprzez powerbank, jako dodatkowe zabezpieczenie przed rozładowaniem, kiedy jesteś poza domem. Cichy tryb pracy umożliwia korzystanie z urządzenia także podczas snu dziecka.

Elektryczny aspirator do nosa Canpol babies EasyNatural w kilka sekund oczyści nosek Twojego Maluszka i umożliwi mu swobodne oddychanie.
Naładowany aspirator elektryczny Canpol babies EasyNatural można używać bezprzewodowo – nie potrzebujesz odkurzacza, dlatego jest bezpieczniejszy dla dziecka. Akumulator jest ładowany za pomocą kabla USB, dzięki czemu można naładować go również poprzez powerbank, jako dodatkowe zabezpieczenie przed rozładowaniem, kiedy jesteś poza domem. Cichy tryb pracy umożliwia korzystanie z urządzenia także podczas snu dziecka.
W zestawie znajdują się 2 wymienne silikonowe końcówki dopasowane do wieku i potrzeb Maluszka – z wąską końcówką stosowana u małych dzieci lub płynnej wydzieliny i szersza przeznaczona do większych dziurek lub do używania przy gęstej wydzielinie.
Miękki i bezpieczny silikon, z którego zostały wykonane końcówki, chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając jej uszkodzeniu podczas nagłych ruchów dziecka.
Aspirator jest łatwy do utrzymania w czystości – zbiorniczek na wydzielinę można zdjąć i umyć, a silikonowe końcówki sterylizować. W zestawie jest również specjalna szczoteczka umożliwiająca dokładne oczyszczenie kanalików. Elektryczny aspirator do nosa Canpol babies EasyNatural idealnie sprawdza się do szybkiego, efektywnego i higienicznego usuwania zalegającej w nosie wydzieliny. Elektryczny aspirator do noska Canpol babies EasyNatural jest rekomendowany dla dzieci od pierwszych chwil życia.

  • Przyjazny dla dziecka i praktyczny dla rodziców – ułatwi pielęgnację dziecka przy przeziębieniu.
  • Szybko i skutecznie usuwa wydzielinę z noska dziecka.
  • Cichy tryb pracy – umożliwia korzystanie z urządzenia także podczas snu dziecka.
  • 3 poziomy siły ssania – niski, średni i wysoki, dzięki czemu można dopasować ją do gęstości wydzieliny.
  • 2 wymienne końcówki – dłuższa i krótsza, aby lepiej dopasować aspirator do dziecięcego noska.
  • Miękki silikon – końcówki do noska, wykonane z bezpiecznego i elastycznego silikonu, nie podrażniają delikatnej śluzówki.
  • Higieniczny – elementy łatwe w czyszczeniu.
  • Wygodne ładowanie i używanie bezprzewodowo – ładowanie za pomocą kabla USB lub powerbank.
  • Bezpieczny dla dzieci od pierwszych chwil życia.

Po każdym użyciu umyj wszystkie części głowicy w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, a następnie dokładnie opłucz i wysusz. Dla lepszych rezultatów użyj załączonej szczoteczki. Elementy silikonowe  możesz wyparzyć.
Uwaga! Po każdym użyciu zdemontuj wszystkie części głowicy i wyczyść je. Korpus urządzenia nie jest wodoodporny. Nigdy nie zanurzaj go w wodzie. Przetrzyj szmatką.

Przed użyciem upewnij się, że głowica oraz cały aspirator zostały odpowiednio złożone. Jeśli podczas użytkowania wystąpi jakakolwiek awaria, natychmiast wyłącz urządzenie. Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem.
Ważne! Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Nie używaj i nie przechowuj w pobliżu źródeł ciepła, gorących powierzchni, w miejscach o wysokiej wilgotności oraz w miejscach zakurzonych. Regularnie sprawdzaj urządzenie i dołączone do niego akcesoria. Unikaj długotrwałego stosowania. Przed każdym użyciem sprawdź, czy urządzenie nie jest uszkodzone. Nigdy nie wkładaj aspiratora zbyt głęboko do nosa.
Uwaga! Wybierz jeden z trzech poziomów mocy, naciskając przycisk siły ssania. Sprawdź poziom siły ssania na wskaźniku: niski – 1 lampka, średni – 2 lampki, wysoki – 3 lampki. Dobierz siłę ssania do potrzeb.
Połóż dziecko na plecach lub staraj się trzymać jego główkę w trakcie używania urządzenia. Nie wkładaj aspiratora zbyt głęboko do nosa. Nigdy nie używaj do czyszczenia uszu, ust lub oczu.

Szczegóły produktu