4BABY Fotelik Samochodowy Obrotowy NANO-Fix i-Size Grey 0-18kg

Indeks: 956889 PB*
Marka: 4BABY
869,00 zł
zamówienie wysyłamy w 1-2 dni robocze

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Inne warianty produktu

Opis produktu

NANO-Fix i-Size dla maluszków od chwili narodzin do 18 kg, obrotowy 360. Montowany tyłem i przodem do kierunku jazdy bez konieczności demontażu fotelika i ponownego jego montażu. Wiąże się to z wygodą, komfortem jazdy, łatwym korzystaniem, jak również właściwym umieszczeniem dziecka w foteliku. Wyposażony w bazę z system Isofix, wewnętrzną 5-punktową uprząż, regulowany zagłówek zespojony z pasami bezpieczeństwa, 3-pozycje odchylenia, antypoślizgowe nakładki na pasy oraz miękką wkładkę wypełniająca dla noworodków. NAN-Fix i-Size to doskonały wybór, który zadowoli najbardziej wymagających Rodziców. Najmłodsi pasażerowie są najbardziej narażeni na nieudogodnienia podczas jazdy samochodem, z tego powodu powinni być szczególnie traktowani poprzez prawidłowo dobrany fotelik.

4Baby Nano-Fix, w kolorze szarym, to fotelik samochodowy zgodny ze standardem i-Size, stworzony z myślą o dzieciach o wzroście od 40 do 105 cm oraz przybliżonej maksymalnej wadze 18 kg. Fotelik jest zintegrowany z obrotową bazą, dzięki czemu ułatwia to wkładanie i wyciąganie maluszka, jak również pozwala na wygodną zmianę kierunku jazdy. Montaż w samochodzie odbywa się za pomocą bazy Isofix oraz nogi stabilizującej, siedzisko może być ustawiane w wielu pozycjach oraz w dwóch kierunkach jazdy - tyłem przez cały okres użytkowania lub przodem dla dziecka po przekroczeniu 76 cm wzrostu. Fotelik samochodowy 4Baby Nano-Fix posiada regulowany zagłówek oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkowo, został wyposażony w miłą w dotyku i specjalnie wyprofilowaną wkładkę dla noworodka, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i ergonomii. Oferowany model posiada konstrukcję zapewniającą ochronę głowy i szyi dziecka.

4Baby Fotelik Samochodowy NANO-Fix i-Size 0-18kg grey

Nano-Fix i-Size w kolorze szarym posiada regulowany zagłówek, który pozwoli dopasować wysokość zagłówka i pasów jednocześnie. Tylko właściwie dopasowany zagłówek zapewnia właściwą ochronę głowy i szyi małego pasażera w razie kolizji drogowej lub zderzenia. Fotelik wyposażony jest w specjalną wkładkę, która została zaprojektowana z myślą o najmłodszych szkrabach, tj. od ich chwili narodzin. Dodatkową ochronę stanowią 5-punktowe, wewnętrzne pasy bezpieczeństwa, którymi pociechy są zapinane podczas jazdy. Ten rodzaj uprzęży zapewnia nie tylko ochronę przy uderzeniu czołowym, lecz również zapobiega niekontrolowanej zmianie pozycji pod wpływem uderzenia bocznego.

4Baby Fotelik Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-18kg grey

4Baby Fotelik Samochodowy Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-18kg blackDużą zaletą fotelika Nano-Fix i-Size jest obrotowe siedzisko. Tego rodzaju rozwiązanie znacząco ułatwi Rodzicom wyjęcie małego podróżnika z samochodu oraz posadzenie go w foteliku, zapięcie oraz dopasowanie pasów bezpieczeństwa. Fotelik został przemyślany w taki sposób, by maksymalnie ułatwić obsługę: aby odwrócić siedzisko wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Przy ustawieniu produktu przodem do kierunku jazdy, są do wyboru aż 3 pozycje pochylenie fotelika, w zależności czy dziecko ma ochotę podziwiać krajobraz z okna, czy ma ochotę na drzemkę. Tyłem do kierunku jazdy dostępne jest jedno ustawienie, co podyktowane jest troską o bezpieczeństwo turysty.

4Baby Fotelik Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-18kg black

4Baby Fotelik Samochodowy Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-18kg black

Fotelik montuje się za pomocą bazy Isofix oraz nogi stabilizującej (w zestawie). Stopa zapewnia lepszą stabilność fotelika podczas podróży, absorbuje siły powstałe w wyniku zderzenia czołowego pojazdów oraz utrzymuje fotelik w miejscu. Posiada ona również regulację długości, dzięki czemu NANO-Fix i-Size jest zamocowany stabilnie. Element, prawidłowo po zamocowaniu, powinien spoczywać bezpośrednio na podłodze pojazdu; niedopuszczalne jest podkładanie pod nią czegokolwiek, gdyż wpłynie to negatywnie na poziom bezpieczeństwa fotelika. Demontaż tapicerki do jej czyszczenia jest prosty, dzięki czemu NANO-Fix długo zachowa dobrą kondycję, co ma znaczenie nie tylko wizualne, lecz również jest dobre dla zdrowia malucha.

4Baby Fotelik NANO-Fix i-Size Obrotowy 0-18kg black

4Baby Fotelik Obrotowy Samochodowy NENO-Fix i-Size 0-18kg black

Cechy i zalety :

 • dedykowany maluszkom od chwili narodzi oraz przybliżonej maksymalnej wadze 18 kg
 • w zestawie z fotelikiem dołączono specjalną wkładkę, którą zaprojektowano z myślą o noworodkach

4Baby Wkładka wypełniająca NANO-Fix i-Size 0-18kg black

 • wkładka pozwala jak najbardziej ograniczyć pustą przestrzeń, otulając maluszka komfortem
 • regulowany zagłówek, który jest zespolony z pasami bezpieczeństwa

4Baby Fotelik Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-18kg czarny

 • dzięki specjalnej konstrukcji fotelik dysponuje silną ochroną szyi i głowy dziecka
 • NANO-Fix umożliwia zmianę kąta nachylenia, oferując wiele możliwości w kwestii dopasowania fotelika do maleństwa oraz samochodu

4Baby Fotelik Samochodowy NANO-Fix i-Size 0-18kg black

 • siedzisko fotelika umieszczone jest na bazie obrotowej, dzięki czemu łatwo i wygodnie można umieścić dziecko w fotelu lub zmienić kierunek jazdy

4Baby Fotelik Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-8kg black

 • montaż odbywa się za pomocą bazy Isofix i nogi stabilizującej- kierunek montażu tyłem do kierunku jazdy powinien odbywać się przez cały okres użytkowania produktu ze względu na bezpieczeństwo, czyli wtedy, gdy dziecko mieści się w przedziale wzrostu 40-105 cm, lub przodem do kierunku jazdy dla wzrostu 76-105 cm

4Baby Fotelik Samochodowy Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-18kg black

4Baby Fotelik Samochodowy NANO-Fix i-Size 0-18kg grey

4Baby Fotelik Samochodowy NANO-Fix i-Size 0-18kg black

Dane techniczne :

 • w zestawie baza Isofix z wbudowanym Isofix
 • kierunek montażu: przodem lub tyłem do kierunku jazdy
 • grupa wagowa: 0-18 kg
 • jednoczesna regulacja wysokości uprzęży i zagłówka: tak
 • montaż przodem do kierunku jazdy: 9-18 kg
 • montaż tyłem do kierunku jazdy: 0-18 kg
 • norma i-Size: tak
 • obrotowe siedzisko: tak
 • pochylane oparcie: tak
 • waga fotelika: 14,7 kg
 • wkładka dla noworodka: tak
 • wskaźniki prawidłowego montażu: tak
 • wymiary siedziska: szerokość 32 cm, wysokość 30 cm, głębokość 60-68 cm
 • wymiary zewnętrzne: szerokość 45 cm, wysokość 67 cm, głębokość 60-68 cm
 • kolor: szary

4Baby Fotelik Samochodowy Obrotowy NANO-Fix i-Size 0-18kg blackSzczegóły produktu

4BABY
grey
baza isofix
noga stabilizująca
tyłem i przodem
od 0 do 18 kg
od 40 do 105 cm
14,7 kg
Nowy produkt