4BABY Fotelik Samochodowy FLY-FIX GREY 9-36kg

Indeks: 956834 PB*
Marka: 4BABY
599,05 zł

Chwilowo niedostępny
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Powiadom mnie mailowo o dostępności produktu

Opis produktu

FLY-FIX samochodowy dedykowany maluchom w przedziale wagowym 9-36 kg. Solidna konstrukcja, ponadczasowy i nowoczesny design, wykonany z obowiązującymi normami, z materiałów wysokiej jakości na bazie lnu, montowany przy użyciu systemu Isofix i pasa Top Tether. Wyposażony w 5-punktowe wewnętrzne pasy bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami na ramiona, obszerne, wyprofilowane oparcie z 4-stopniową regulacją, wypełniającą wkładkę redukcyjną dla mniejszych pasażerów, zdejmowaną tapicerką zapewnią nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo oraz ochronę w czasie wypadku lub gwałtownego hamowania. Dalekie podróże, krótkie wypady za miasto, wakacyjne wyjazdy w foteliku FLY-FIX będą bezpieczne, fascynujące, odkrywcze i wygodne.

Podróżowanie z dzieckiem to ogromna odpowiedzialność, dlatego fotelik jest najważniejszym elementem, który zapewni bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Ochrona przed skutkami zderzenia lub gwałtownego hamowania to priorytety, które powinien spełniać fotelik samochodowy. Przedstawiamy dziecięcy fotelik samochodowy 4BABY FLY-FIX w kolorze szarym dla grupy wagowej 9-36 kg. Montowany w pojeździe przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu Isofix oraz pasa Top Tether.  Pas TopTether w połączeniu z systemem Isofix zapewnia fotelikowi maksymalną stabilność. Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami z dobrych jakościowo materiałów. Łatwy do utrzymania w czystości dzięki zdejmowanej tapicerce.

4Baby Fotelik Samochodowy FLY FIX Grey 9-36 kg

Fotelik FLY-FIX dedykowany jest dzieciom w przedziale wagowym 9-36 kilogramów, co oznacza, że będzie ich niezastąpionym przyjacielem nawet do 12 roku życia. Opcja dostosowania dla najmłodszych pasażerów została wzbogacona o miękką wkładkę redukcyjną, która zapewni wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki elementowi w postaci wkładki przestrzeń fotelika zostanie wypełniona, maluch podczas jazdy będzie chroniony przed przemieszczaniem się, a w razie kolizji pozostanie na swoim miejscu.

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 9-36 kg

Głównym zabezpieczeniem FLY-FIX sa 5-punktowe wewnętrzne pasy bezpieczeństwa. 2-częściowe zapięcie łączy solidna klamra umieszczona na pasie krokowym. Na szelkach znajdują się miękkie nakładki, których zadaniem jest ochrona delikatnej skóry pasażera przed otarciami i uwieraniem. Dodatkowym atutem nakładek jest powolniejsze ich nagrzewanie na słońcu, w sytuacji dłuższego postoju samochodu. Po zapięciu pasów można dopasować długość za pomocą paska umieszczonego poniżej siedziska. Wystarczy pociągnąć i gotowe! Należy pamiętać, iż niewłaściwie wyregulowany lub skręcony pas bezpieczeństwa nie spełnia swojego zadania.

4Baby Fotelik Samochodowy FLY FIX Grey 9-36 kg

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 9-36 kg

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 9-36 kg

Fotelik samochodowy 4Baby FLY-FIX posiada zintegrowaną bazę Isofix. Pozwala ona w kilka sekund zainstalować produkt na siedzisku w samochodzie. Po prawidłowym zamocowaniu FLY-FIX kolorowe znaczniki przy złączach zmieniają kolor z czerwonego na zielony. Fotelik dodatkowo posiada górny pas Top Tether. Pas ten należy przeciągnąć do bagażnika i wpiąć w dedykowany do tego celu punkt montażowy. Następnie należy naciągnąć TopTether do momentu, aż na jego wskaźniku również pojawi się zielony kolor. Zadaniem górnego pasa mocującego jest zmniejszenie drogi, jaką pokonuje oparcie fotelika podczas gwałtownego hamowania lub kolizji.

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 9-36 kg

Zagłówek fotelika posiada regulację wysokości, dzięki której mały podróżnik ma zapewnioną równie dobrą ochronę głowy przez cały czas korzystanie z 4Baby Fly-Fix. Regulować również można nachylenie siedziska, co pozwoli dziecku zdrzemnąć się podczas podróży w wygodnej pozycji, bez opadającej główki. Tapicerka fotelika jest na bazie lnu, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. W sytuacji zabrudzenia tapicerki brudnymi rączkami, rozlanym płynem lub rozsypanym jedzeniem, należy ją zdjąć i wyprać w pralce.

4Baby Fotelik Samochodowy FLY FIX Grey 9-36 kg

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 6-36 kg

Cechy i zalety :

 • dedykowany maluchom w grupie wagowej od 9 do 36 kg

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 9-36 kg

 • montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą sytemu Isofix i pasa Top Tether - umożliwia obserwowanie drogi, dostrzegania nowych elementów przyrody, podziwianie krajobrazów, naukę poprzez obserwację

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 9-36 kg

 • wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami na ramiona

4Baby Fotelik FLY-FIX BLACK 9-36 kg

 • dzięki regulacji długości pasów można dostosować ich parametry do indywidualnych potrzeb malucha
 • 4-stopniowa regulacja odchylenia oparcia, zapewni pozycję sprzyjającą zachowaniu bezpieczeństwa

4Baby Fotelik FLY FIX BLACK 9-36 kg

 • dzięki regulacji wysokości zagłówka fotelik dopasuje się do wzrostu dziecka

4Baby Fotelik FLY FIX BLACK 9-36 kg

 • wskaźnik do regulacji wysokości zagłówka informuje czy element jest na odpowiedniej wysokości

4Baby Fotelik FLY FIX BLACK 9-36 kg

 • specjalnie wyprofilowane oparcie i siedzisko oraz wykorzystanie materiału na bazie lnu to elementy, które wpływają na komfort malucha

4Baby Fotelik FLY FIX BLACK 9-36 kg

 • fotelik wyposażony we wkładkę dla niemowląt, dzięki której zredukowana jest ilość zbędnej przestrzeni - maluch będzie przyjemnie opatulony, co podniesie komfort

4Baby Fotelik FLY FIX black 9-36 kg

 • zdejmowana tapicerka, co ułatwia utrzymanie czystości i świeżości fotelika samochodowego

4Baby Fotelik FLY FIX BLACK 9-36 kg

Dane techniczne :

 • homologacja ECE 44/04
 • grupa wagowa I/II/III – 9-36kg
 • montaż: złącza Isofix + pas Top Tether
 • kierunek montażu: przodem do kierunku jazdy
 • waga fotelika: 13,5 kg
 • wymiary fotelika: szerokość 34 cm, wysokość 56-73 cm,głębokość 40 cm
 • wymiary zewnętrzne fotelika: szerokość 46 cm, wysokość 64-81 cm, głębokość 57 cmSzczegóły produktu

4BABY
grey
isofix
pas Top Tether
tylko przodem
od 9 do 36 kg
13,5 kg
Nowy produkt