NUK Kubek do Nauki Picia 123 ULICA SEZAMKOWA 250ml 14m+

Indeks: 255260
Marka: NUK
30,45 zł

Wysyłka 24h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Rewelacyjny kubek z płaskim ustnikiem 123 Ulica Sezamkowa, który wprowadzi małego ucznia do spożywania płynów bez użycia ustnika, jak "dorosły". Element zapobiegnie również rozlewaniu napojów podczas edukacji. Lekki, poręczny, idealny dla małych rączek, wytrzymały, wykonany z wysokiej jakości materiałów, bezpieczny, ponieważ nie zawiera BPA.

Kubek niekapek NUK  Easy Learning Cup 3 123 Ulica Sezamkowa wyposażony jest w ustnik dostosowany do etapów rozwoju motorycznego dziecka. Około 14 miesiąca życia dziecko jest już gotowe na kubeczek nr 3 . Początkowo mały smakosz uczy się pić za pomocą ustnika, lecz już bez pomocy uchwytów. Niedługo potem, bo od około 18 miesiąca życia, ustnik można zastąpić specjalną, dołączoną do zestawu obręczą na tzw. brzeg, która umożliwi doskonalenie picia z kubka jak "dorosły".

NUK Kubek Niekapek Easy Learning Cup 123 Ulica Sezamkowa 250ml.

Twardy, płaski ustnik niekapek przygotowuje dziecko do picia bez ustnika (picie zbliżone do picia z brzegu kubka), a dodatkowa obręcz na brzeg umożliwia naukę i doskonalenie picia z prawdziwego kubka. Posiada ergonomiczny kształt umożliwiający pewne trzymanie.

NUK Kubek Niekapek 123 Ulica Sezamkowa 250ml.

Cechy i zalety :

  • dla dzieci od 14 miesięcy (z obręczą - od 18 miesięcy)
  • funkcja 2w1 - płaski twardy ustnik "niekapek" przygotowuje dziecko do picia bez ustnika (picie zbliżone do picia z brzegu kubka), dodatkowa obręcz na brzeg umożliwia naukę i doskonalenie picia z prawdziwego kubka
  • zwężony kształt kubka o pojemności 250 ml – idealny dla małych rączek dziecka
  • poszczególne elementy kubka można łączyć ze wszystkimi kubkami NUK EASY LEARNING 1-2-3
  • wykonany z lekkich i wytrzymałych materiałów (polipropylen i silikon), nie zawiera BPA
  • łatwe czyszczenie – można go myć w zmywarce

Szczegóły produktu

NUK
250 ml
14m+