KLUPŚ Łóżeczko Drewniane z Funkcją Kołysania HENRY z Szufladą Sosnowe

KLUPŚ Łóżeczko Drewniane z Funkcją Kołysania HENRY z Szufladą Sosnowe

534592
Marka: Klupś
797,00 zł
Brutto

Łóżeczko jest miejscem, w którym maluszek spędza większą część doby na wypoczynku, zabawie, drzemce i nocnym śnie. Bardzo ważną kwestią jest, aby tradycyjne łóżeczko było wygodne, praktyczne, funkcjonalne w użytkowaniu i przede wszystkim komfortowe dla maleństwa. Kołysanie to ruch, który noworodkom i kilkumiesięcznym niemowlętom przypomina poczucie bezpieczeństwa jeszcze z brzuszka mamy. Jest to funkcja, która uspokoi, wyciszy i pomoże w zaśnięciu. Szuflada sprawdzi się w roli skrytki na kocyki, poszewki, pieluszki, ubranka, zabawki a także jako schowek na dziecięcą pościel. HENRY sosna od Klupś to praktyczny mebel w pokoiku szkraba, który daje większe możliwości na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku zdrowy, komfortowy i bezpieczny sen. Łóżeczko stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju maluszka, dlatego powinno być ono nietuzinkowe, dające możliwość wypoczynku. Klupś wyszedł z propozycją łóżeczka HENRY sosna z szufladą, ponieważ najważniejsze jest bezpieczeństwo, komfort i wygoda dziecka. Klupś pomyślał również o rodzicach, tworząc mebelek praktyczny oraz funkcjonalny w codziennej opiece i czynnościach pielęgnacyjnych maleństwa.

Klupś Łóżko Kołyska KLUPŚ RADEK sosna z szufladą

Szuflada łóżeczka od Klupś sprawdzi się w roli skrytki na kocyki, poszewki, pieluszki, ubranka, zabawki a także jako schowek na dziecięcą pościel. Kołysanie to ruch, który noworodkom i kilkumiesięcznym niemowlętom przypomina poczucie bezpieczeństwa jeszcze z brzuszka mamy. Jest to funkcja, która uspokoi, wyciszy i pomoże w zaśnięciu. Szczebelki są tu ogromnym atutem, ponieważ powodują, iż łóżeczko jest przewiewne, we wczesnym okresie wzrastania zapobiegają wypadnięciu szkraba, zaś w kolejnych miesiącach życia są wsparciem w nauce samodzielnego siadania, podciągania się czy wstawania. Łóżeczko jest miejscem, w którym dziecko spędza większą część doby na różnych czynnościach, m.in na zabawie, codziennej drzemce, wypoczynku i nocnym śnie. Dlatego też w procesie produkcji mebelka zastosowano wyłącznie materiały, które spełniają surowe normy bezpieczeństwa, cechujące się wysoką jakością i ekologicznym wymaganiom.

Łóżeczko/Kołyska Klupś HENRY sosna z szufladą 120x60

Cechy i zalety :

 • dedykowany maluszkom od chwili narodzin
 • 3 poziomy wysokości dna łóżeczka

 • nakładki ochronne na górną listwę

 • lakierowane wodnymi farbami eko

 • system kołysania - to jeden z najlepszych sposobów na usypianie oraz uspokajanie dziecka, cichy i płynny mechanizm łożyskowy nie wymaga użycia dużej siły i nie obudzi śpioszka (kołysanie to ruch, który noworodkom i kilkumiesięcznym niemowlętom przypomina poczucie bezpieczeństwa jeszcze z brzuszka mamy)

 • szuflada sprawdzi się w roli skrytki na kocyki, poszewki, pieluszki, ubranka, zabawki a także jako schowek na dziecięcą pościel, odgradza łóżeczko od przestrzeni do przechowywania (obecność przykrywy ogranicza ryzyko osiadania kurzu i roztoczy, dzięki czemu przechowywana pościel jest zawsze świeża i czysta)

.Łóżeczko/Kołyska Klupś HENRY Sosna z szufladą 120x60

 • bok łóżka wykonany jest w 100% z drewna sosnowego

klupś Łóżeczko/Kołyska Luna z opuszczanym bokiem i szufladą

 • dno łóżka - między listwami dna znajdują się wolne przestrzeni, dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas (wykonane w 100% z drewna sosnowego)

Klupś Łóżko/Kołyska Luna z opuszczanym bokiem i szufladą

 • 2 wyjmowane szczebelki

Łóżeczko/|Kołyska Klupś HENRY Sosna z szufladą 120x60

 • wymiar wewnętrzny łóżeczka: 120 x 60 cm
 • wymiar zewnętrzny łóżeczka: 127 x 67 x 95 cm
 • wysokość dna od podłoża: I 62 cm, II 47 cm, III 32 cm
 • wykonanie: drewno sosnowe + MDF malowany + płyta wiórowa

do łóżeczka POLECAMY:

Danpol Materac GRYKOSEN 120x60

Danpol Materac GRYKOSEN 120x60

POLDAUN Kołderka Bambusowa Ultralekka BAMBOO 100x135

POLDAUN Kołderka Bambusowa Ultralekka BAMBOO 100x135

AMY Pościel dla Dzieci 3-elementowa Różany Ogród 135X100

AMY Pościel dla Dzieci 3-elementowa Różany Ogród 135X100

Szczegóły produktu

sosna
120x60 cm
0m+

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: