RECARO Baza I-Size AVAN/KIO

Indeks: 141901
Marka: Recaro
796,00 zł

Wysyłka 24h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Inne warianty produktu

Opis produktu

Praktyczna, bardzo przydatna baza i-Size Recaro, która jest doskonałym uzupełnieniem fotelików Avan i Kio, jest również ogromnym udogodnieniem podczas podróżowania z maluszkiem. Mocowana jedną ręką, montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy, pozwala na wygodne wyjęcie fotelika wraz z dzieckiem oraz umożliwia, w sposób nieskomplikowany, zamontowanie jego w samochodzie. To takie proste! Wystarczy kliknąć fotelik na bazę, dzięki czemu mały pasażer będzie bezpieczny, zaś jazda wygodna i komfortowa. Baza i-Size AVAN/KIO wyklucza ryzyko popełnienia błędu przy montażu fotelika na kanapie lub siedzeniu w samochodzie, zatem rodzice będą mieć pewność, że ich pociecha jest chroniona przed kolizjami drogowymi.Uwaga! Sprzedaż dotyczy wyłącznie bazy Isofix bez fotelików.

Baza Avan/Kio od Recaro sprawia, że nosidełko AVAN i fotelik przekładany KIO łatwym i zwiększającym bezpieczeństwo towarzyszem na cały dzień i w każdej sytuacji. Oba modele mają praktyczny, modułowy system i bazę, która może pozostać w pojeździe przez cały okres użytkowania. Dzięki bazie oba foteliki dziecięce można szybko i bezpiecznie zamontować za pomocą jednego kliknięcia. Ten zestaw jest idealnie dostosowany do szybkiego tempa życia współczesnej rodziny. Połączenie bazy i fotelika dziecięcego idealnie pasuje zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym.

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Od urodzenia aż do osiągnięcia przez dziecko 83 cm wzrostu (około 15 miesiąca życia) można stosować nosidełko AVAN, montowane tylko tyłem do kierunku jazdy. Można je szybko i łatwo jednym kliknięciem wpiąć w bazę, albo przymocować je 3-punktowymi pasami pojazdu.

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Baza do Fotelika Recaro AVAN/KIO

Fotelik Klio można stosować dla dziecka od wysokości 60 cm (około 3 miesiąca życia) lub z dodatkową wkładką dla noworodków, od chwili przyjścia na świat. W foteliku Kio, podobnie jak w nosidełku Avan, pociecha również musi podróżować tyłem do kierunku jazdy, do osiągnięcia 83 cm wzrostu (około 15 miesięcy). Od 16 miesiąca życia małego pasażera można przewozić przodem do kierunku jazdy, jednak zalecane jest podróżowanie tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, czyli do 150 cm wzrostu lub około 4 roku życia.

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Cechy i zalety :

 • Baza AVAN/KIO może być u używana jako system modułowy w połączeniu z nosidełkiem dla niemowląt Avan i fotelikiem Kio
 • Wskaźnik instalacji. Wbudowane wskaźniki poprawnej instalacji poinformują rodzica czy fotelik jest poprawnie wpięty w bazę i czy baza poprawnie jest zamontowana w samochodzie.
 • ISOFIX. Montaż za pomocą złączy zapewni łatwy i stabilny montaż fotelika w samochodzie.
 • Noga stabilizująca. Noga stabilizująca z regulowaną wysokością zapewni jeszcze więcej stabilności fotelika w samochodzie. Dzięki regulacji dopasuje się do każdego auta.
 • Rama rotacyjna absorbuje energię w przypadku zderzenia
 • Prosta instalacja fotelika dla niemowląt. Fotelik samochodowy dla niemowląt można łatwo zatrzasnąć w podstawie i używać bez konieczności dodatkowego zabezpieczenia pasem samochodowym.

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Dane techniczne :

 • waga bazy: 7,5 kg
 • homologacja: UN R129/03 (i-Size)
 • wymiary bazy: szerokość 35,5 cm, długość 65 cm, wysokość 35-86 cm

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

 • kierunek montażu: przodem i tyłem do kierunku jazdy
 • montaż: Isofix i noga stabilizująca

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Baza do Fotelika Recaro i-Size AVAN/KIO

Szczegóły produktu

Recaro
black
35,5x65x35-86 cm
isofix
noga stabilizująca
tyłem i przodem
od 0 do 4 lat
od 0 do 18 kg
od 40 do 105 cm
7,5 kg