Britax Romer Fotelik Samochodowy Obrotowy Dualfix M i-Size Grey Marble do 18kg

Britax Romer Fotelik Samochodowy Obrotowy Dualfix M i-Size Grey Marble do 18kg

196740
Marka: Britax Römer
2 149,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Dualfix M i-Size został skonstruowany z myślą o najmłodszych pasażerach w przedziale wagowym do18 kg. Wiąże się to z wygodą, komfortem jazdy, łatwym korzystaniem, jak również właściwym umieszczeniem dziecka w foteliku. Mały turysta będzie mógł podróżować tyłem i przodem do kierunku jazdy bez konieczności demontażu fotelika i ponownego jego montażu w aucie. Posiada funkcję obrotową o 360 stopni, 8-stopniową regulację ramy, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, ochronę boczną SICT, nogę podpierającą, odchylane oparcie, głębokie wyściełane ściany boczne, z wysokiej jakości materiałów. Dualfix M to doskonały wybór, który zadowoli każdego rodzica, ponieważ najmłodsi pasażerowie są najbardziej narażeni na nieudogodnienia podczas jazdy samochodem i z tego powodu powinni być szczególnie traktowani.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Fotelik samochodowy Dualfix M i-Size od Britax nadaje się do przewożenia maluszków od 3 miesiąca do około 4 roku życia (następny po nosidełku 0-13 kg). Został zaprojektowany tak, aby pasować do każdego samochodu, montowany za pomocą złączy Isofix. Zapewnia maksymalny komfort dziecka i rodziców, dzięki wielu praktycznym rozwiązaniom takim jak naciąganie pasów jednocześnie przy udziale specjalnego uchwytu, możliwość pochylania oparcia do pozycji półleżącej czy też szerokie i wygodne siedzisko. W kwestii bezpieczeństwa fotelika zapewnia ochronę przy zderzeniach bocznych, dzięki rozbudowanym osłonom łagodzi przeciążenia powstałe podczas gwałtownego hamowania za pomocą specjalnych energochłonnych nakładek oraz gwarantuje pełną stabilizację przez złącza Isofix. Rodzice doceniają również możliwość łatwego zdjęcia tapicerki do prania.
Britax Romer Obrotowy Dualfix M i-Size Grey Marble

Noga podpierająca z regulacją wysokości. Noga podpierająca daje fotelikowi dodatkową stabilność, dzięki oparciu o podłogę pojazdu. Pozwala to zminimalizować przechylanie i obroty oraz redukuje siłę skierowaną do przodu, jaka wywierana jest na dziecko w sytuacji kolizji drogowej, pomagając je chronić. Aby zapewnić bezpieczną instalację noga może być regulowana tak, by pasowała do wysokości samochodu. Widoczny wskaźnik określa, czy noga jest mocno osadzona na podłodze auta.

Britax Romer Obrotowy Dualfix M i-Size Grey Marble

Szybko zdejmowane obicie. Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. Wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. Dlatego zaprojektowano obicie nadające się do prania w pralce. Można je łatwo zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już można ruszać w dalsza drogę.

Tapicerka Britax Dualfix M i-Size Cosmos Black

360 stopni obrotu. 360 stopni obrotu pozwala na łatwe obracanie fotelika z pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy i z powrotem bez konieczności wymontowywania fotelika z samochodu. Dodatkowo, fotelik może być obrócony do otwartych drzwi zaparkowanego samochodu, co pozwala na łatwe umieszczanie i zapinanie malucha w foteliku. Potem wystarczy obrócić produkt z powrotem do wybranej pozycji, aż nastąpi głośne kliknięcie, z którym fotelik wraca na odpowiednią pozycję. 

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmos Black 9-18 kg

Regulowana rama antyrotacyjna. Rama antyrotacyjna nie tylko pomaga zapobiegać przesuwaniu fotelika podczas uderzenia, ale może być regulowana o całe 8 stopni. pozwala to na łatwe dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodu i daje dziecku 10% więcej miejsca na małe nóżki.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmos Black 9-18 kg

Wzmocniona ochrona przed uderzeniem z boku. Zintegrowany system SICT inside zapewnia małemu pasażerowi wyjątkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. technologia SICT inside redukuje siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Nie ma potrzeby niczego regulować i dostosowywać - system SICT inside zadziała, kiedy będzie ku temu potrzeba.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmos Black 918 kg

System Pivot Link. W razie kolizji drogowej system Pivot Link w pierwszej kolejności kieruje siły w dół (1) - do fotelika - a następnie do przodu (2), bardziej delikatnie, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmos Black 9-18 kg

Umieszczenie tyłem do kierunku jazdy. Wożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy zapewnia najlepszą ochronę na wypadek uderzenia czołowego - najczęstszego rodzaju kolizji, do jakich dochodzi na drogach. Podczas kolizji czołowej z fotelikiem skierowanym tyłem do kierunku jazdy siły uderzenia skupione są na tyle produktu, podczas gdy pozostała energia rozprowadzana jest równomiernie w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała. Podczas używania fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy energia uderzenia rozprowadzana jest w różnych obszarach struktury fotelika i jego mocowania, co potencjalnie może sprawić, że więcej energii skupi się na ciele dziecka.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmos Black 9-18 kg

Wiele pozycji nachylenia. Wygoda maluszka podczas podróży jest bardzo ważna. Dlatego fotelik został zaprojektowany tak, by umożliwić mu wiele pozycji nachylenia zarówno kiedy jest umieszczony przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Nachylenie fotelika można regulować w prosty sposób tak, aby mały pasażer podróżował bezpiecznie, wygodnie i komfortowo.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmic Black 9-18 kg

Głębokie, miękkie wyściełane ściany boczne. Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne fotelika działają jak ochronny kokon, absorbując siłę zderzenia bocznego i zmniejszając ryzyko obrażeń dziecka.

Zagłówek typu V. Zagłówek w kształcie litery "V" został zaprojektowany tak, by mieć kontrolą ruchy głowy maluszka. Zapewnia optymalną ochronę na wypadek uderzenia bocznego jednocześnie dbając o wygodę podczas jazdy. Dodatkowo, zagłówek i pasy mogą być łatwo regulowane z przodu, aby dopasować się do wzrostu szkraba.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmic Black 9-18 kg

Miękkie, neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową. Ochraniacze dopasowują się do klatki piersiowej małego turysty. Pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia i zapewniają większą wygodę dzięki 5-punktowym pasom bezpieczeństwa. Dodatkowo, mogą łatwo usunięte do czyszczenia bez wypinania pasów.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmic Black 9-18 kg

5-punktowe pasy bezpieczeństwa. To pasy, które dają najlepsza ochronę. Mały pasażer jest przypięty pewnie wewnątrz chroniącej go obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez 5 oddzielnych miejsc: 2 nad ramionami, 2 przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

Obrotowy Britax Dualfix M i-Size Cosmic Black 9-18 kg

Dane techniczne :

 • grupa wiekowa: od 3 miesiąca życia do około 4 lat
 • kierunek montażu: przodem lub tyłem do kierunku jazdy
 • montaż przodem do kierunku jazdy: 9-18 kg (76-105 cm)
 • montaż tyłem do kierunku jazdy: 6-18 kg (61-105 cm)
 • ocena ADAC: 4
 • sposób montażu: złącza Isofix
 • zapięcie dziecka: zintegrowana 5-punktowa uprząż
 • homologacja: ECE R129 i-Size
 • wykorzystane systemy bezpieczeństwa: Pivot link
 • waga fotelika: 15 kg
 • wymiary fotelika: wysokość 48 cm, szerokość 44 cm, głębokość 74 cm
 • tapicerkę uszytą z oddychających i znieczulających materiałów , którą można zdjąć i wyprać w pralce - zalecana temperatura prania 30 stopni

Obrotowy Dualfix M i-Size Cosmic Black 9-18 kg

Szczegóły produktu

grey marble
isofix
obrotowy
tyłem i przodem
od 3 miesięcy do 4 lat
do 18 kg
od 61 do 105 cm
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: