Graco Fotelik NAUTILIUS GRAVITY

gravity
Marka: Graco
599,00 zł
Brutto

Najmłodsi pasażerowie są najbardziej narażeni na nieudogodnienia podczas jazdy samochodem i z tego powodu powinni być szczególnie traktowani. Fotelik samochodowy to obowiązkowe wyposażenie samochodów wszystkich zmotoryzowanych rodziców. Zapewnienie bezpieczeństwa podczas podróży to kluczowa kwestia podczas planowania rodzinnych wyjazdów, dalekich podróży.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Graco Nautilus - fotelik grupy 1/2/3 od 9-36 kg ( od 9 m-ca do ok. 12 roku), który rośnie razem z dzieckiem, by zapewnić mu bezpieczną i komfortową jazdę. Wyprodukowany z zachowaniem rygorystycznych norm i poddany testom zderzeniowym, by spełniać i przewyższać standardy UE w zakresie bezpieczeństwa. Fotelik posiada zabezpieczenie przed skutkami bocznego uderzenia oraz zintegrowane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Fotelik zawiera piankę z polistyrenu ekspandowanego (EPS) - w razie zderzenia bocznego pochłania ona część energii uderzenia. Regulacja zagłówka pozwala na dostosowanie jego położenia do wzrostu dziecka. Stelaż wzmocniony stalą, zapewnia wytrzymałość i trwałość. Dzięki trójstopniowej regulacji nachylenia oparcia, dziecko podróżuje komfortowo. Prowadnice pasa bez mechanizmu cofania pomagają w ułożeniu pasów bezpieczeństwa fotelika. Ergonomiczne podłokietniki mają uchwyt na kubek oraz praktyczne kieszonki. Pokrycie nadaje się do prania w pralce. Fotelik dopuszczony do użytku we wszystkich typach samochodów.

Ochrona boczna - stelaż wzmocniony stałą i zapewnia wytrzymałość i trwałość.

Ochrona głowy - 3-stopniowa regulacja wysokości oparcia zapewnia rosnącemu dziecku bezpieczeństwo i wygodę.

Pasy bezpieczeństwa - zintegrowane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa wraz z prowadnicami bez mechanizmu cofania pomagają w odpowiednim ułożeniu pasów i zachowaniu standardów bezpieczeństwa.

Uchył oparcia - 3-stopniowa pozycja uchyłu oparcia pozwala na komfort i wygodę podczas nawet długich podróży.

Montaż - zintegrowana prowadnica pasa gwarantuje właściwy montaż fotelika w samochodzie.

Tapicerka - pokrowiec nadający się do prania w pralce.

Uchwyt na kubek - zintegrowany uchwyt na kubek by mieć napój pod ręką.

Dane techniczne :

  • Grupa: 1/2/3
  • Waga dziecka: 9-36 kg
  • Wiek: od 9 miesiąca życia do około 12 lat
  • Wymiary: 48x50x88
  • Rodzaj pasów: 5-punktowe
  • Pozycje odchylenia: 3
  • Wskaźnik poprawnej instalacji: prowadnice pasów
  • Regulacja wysokości: tak
  • ADAC: 3 gwiazdki

Szczegóły produktu

gravity
pasy
tylko przodem
od 9 do 36 kg
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: