JOIE Fotelik Samochodowy STEADI DARK PEWTER 0-18kg

JOIE Fotelik Samochodowy STEADI DARK PEWTER 0-18kg

607658
Marka: Joie
599,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Steadi  od Joie został skonstruowany z myślą o najmłodszych pasażerach w przedziale wagowym do 0 do 18 kg. Wiąże się to z wygodą, komfortem jazdy, łatwym korzystaniem, a przede wszystkim właściwym umieszczeniem dziecka w foteliku. Mały turysta będzie mógł podróżować przodem i tyłem do kierunku jazdy podziwiając otaczający go krajobraz. Fotelik rośnie razem z maluszkiem, zaopatrzony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, 6-stopniową regulację wysokości zagłówka, 4-stopniową regulacja kąta nachylenia, system osłony bocznej, wkładkę redukcyjną, montowany za pomocą pasa, bocznym wzmocnieniem Side Impact Security. Steadi to doskonały wybór, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ bezpieczeństwo maluszka podczas jazdy samochodem jest najważniejszym priorytetem.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Steadi od Joie to fotelik, który stanowi kompleksową ochronę dla maluszka od chwili narodzi do około 4 roku życia, w którym rodzic może przewozić swoją pociechę tyłem do kierunku jazdy (najbezpieczniejszy sposób przewożenia) aż do 18 kg. Wyposażony w dodatkową wkładkę redukcyjną Steadi oferuje prosty montaż za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, 5-punktową uprząż wewnętrzną oraz regulowany wraz z pasami naramiennymi zagłówek. Dla małego pasażera z grupy I (9-18 kg) fotelik można zamontować również przodem do kierunku jazdy. To dodatkowe bezpieczeństwo, które jest zawsze przytulne i łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki materiałom nadającym się do prania w pralce oraz skonstruowane tak, aby zapewniać płynną zmianę. Fotelik Steadi od Joie nie tylko chroni, ale też sprawia, że każda podróż odbywa się w komfortowych warunkach.

Fotelik Steadi Coal Joie 0-18 kg

Przy zapięciu przodem do kierunku jazdy, w momencie kiedy maluch zaśnie, jest możliwość delikatnego uchylenia fotelika robiąc pozycję pół leżącą. Po takiej czynności główka dziecka nie opada samoistnie do przodu tylko stabilnie jest umiejscowiona w zagłówku. Przez cały okres użytkowania fotelika do zapięcia szkraba w produkcie należy używać pasów wewnętrznych, które również posiadają opcję regulacji.

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Fotelik Steadi umożliwia przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do około 4 roku życia. Takie ułożenie zapewnia rozłożenie przeciążeń na znacznie większą powierzchnię ciała małego użytkownika, co skutkuje m.in. o 80% mniejszym ryzykiem odniesienia obrażeń podczas zderzenia czołowego. W sytuacji, gdy maluszek będzie źle znosił jazdę tyłem, w każdej chwili jest możliwość obrócenia siedziska przodem do kierunku jazdy. Podróżowanie przodem zalecana jest od momentu, w którym dziecko osiągnie wagę 9 kg.

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Regulacja pochylenia oparcia.

W prosty sposób można dowolnie zmienić kąt nachylenia oparcia, pozwalając dziecku na wygodną drzemkę podczas podróży. Do dyspozycji jest: 1 pozycja przy ustawieniu tyłem do kierunku jazdy oraz 3 pozycje przodem do kierunku jazdy.

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Wzmocnione osłony boczne.

Twarda skorupa i zabudowane osłony boczne ze szczególną uwagą chronią wrażliwe partie ciała takie, jak głowa, szyja, czy organy wewnętrzne.

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem.

Dzięki regulacji zagłówka jest pewność, że zawsze będzie znajdował się na odpowiedniej wysokości. Równocześnie zmienia się wysokość pasów, gwarantując prawidłowe ułożenie na ramionach i klatce piersiowej.

Joie Steadi Cola 0-18 kg

5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Otoczone mięciutkim materiałem, regulowane razem z zagłówkiem, dociągane jedną ręką za pomocą zapięcia.

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Joie Steadi Coal 0-18

Materiały.

Materiały w foteliku są bardzo wysokiej jakości co zwiększa wygodę i sprawia, że maluszek się tak bardzo nie poci, nawet w upalne dni.

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Dane techniczne :

 • wiek dziecka: 0-4 lata
 • homologacja: ECE R44/04
 • zakres wagowy: 0-18 kg
 • system montażu: 3-punktowy pas samochodowy
 • kierunek montażu: tyłem i przodem do kierunku jazdy
 • montaż tyłem do kierunku jazdy (zakres): 0-18 kg
 • montaż przodem do kierunku jazdy (zakres): 9-18 kg
 • zapięcie dziecka: zintegrowana 5-punktowa uprząż
 • pochylenie siedziska: możliwe podczas montażu
 • kategoria ECE R44/04: 0/I (0-18 kg)
 • waga fotelika: 7,5 kg

Joie Steadi Coal 0-18 kg

Szczegóły produktu

dark pewter
pas samochodowy
tyłem i przodem
od 0 do 4 lat
od 0 do 18 kg
od 45 do 105 cm
7,5 kg
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: