Cybex Fotelik SIRONA S i-Size Deep Black 0-18kg

Cybex Fotelik SIRONA S i-Size Deep Black 0-18kg

830643
Marka: Cybex
1 549,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Sirona S i-Size został skonstruowany z myślą o najmłodszych pasażerach w przedziale wagowym do 0-18 kg. Wiąże się to z wygodą, komfortem jazdy, łatwym korzystaniem, a przede wszystkim właściwym umieszczeniem dziecka w foteliku. Mały turysta będzie mógł podróżować przodem i tyłem do kierunku jazdy bez konieczności demontażu fotelika i ponownego jego montażu w aucie. Posiada funkcję obrotową o 360 stopni, 12-stopniową regulację zagłówka, regulację pochylania fotelika jedną ręką, system osłony bocznej, pasy bezpieczeństwa, wkładkę redukcyjną, montowany przy pomocy Isofix, ze skorupą absorbującą energię. Sirona S i-Size to doskonały wybór, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ bezpieczeństwo maluszka podczas jazdy samochodem jest najważniejszym priorytetem.
Wysyłka 24h

Opis produktu

Fotelik Sirona S i-Size to najnowsza propozycja z serii Cybex Sirona. Należy do kategorii wagowej od 0 do 18 kg, tzn. że można przewozić w nim maluszki od chwili narodzin do osiągnięcia wagi 18 kg (lub zgodnie z i-Size do osiągnięcia wzrostu 105 cm). Daje to około 4 lata użytkowania - warto zatem wybrać fotelik zapewniający bezpieczeństwo w każdych warunkach. Aby zachować komfortową podróż zarówno dla noworodka, jak i 4-latka, potrzebne są rozwiązania dostosowujące siedzisko do rozmiarów małego pasażera.

Cybex Sirona S i-Size deep black 0-18 kg

Fotelik Sirona S i-Size od Cybex to fotelik zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie w połączeniu z nowoczesnym designem i wygodą użytkowania zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Produkt wyposażony został w mechanizm rotacji o 36 stopni oraz magnetyczne klipsy na pasy, dzięki czemu wkładanie i wykładanie dziecka jest zdecydowanie łatwiejsze. Sirona S jest przystosowany do przewożenia maluszków tyłem do kierunku jazdy w pełnym zakresie homologacyjnym. Od 15 miesiąca życia i 75 cm wzrostu siedzisko może służyć także do jazdy przodem, a dzięki mechanizmowi obrotu, zmiana kierunku jazdy jest prosta i szybka. Technologia Redukcji Energii (ER-TECH) chroni przed działaniem siły uderzeniowej na szyję w przypadku kolizji czołowej. W przypadku ustawienia fotelika przodem do kierunku jazdy, technologia ta działa w momencie uderzenia: zagłówek obniża się stopniowo ograniczając działanie energii uderzeniowej na szyję i blokuje się w tej pozycji.

Cybex Sirona S i-Size deep black 0-18 kg

Dodatkowym wyposażeniem fotelika Sirona S jest system ochrony bocznej LSP, który redukuje siłę uderzenia i podnosi poziom bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej, niezależnie od kierunku przewożenia dziecka. Fotelik montowany jest za pomocą systemu Isofix, co umożliwia prawidłowy i szybki montaż w samochodzie. Kolejną zaletą produktu jest wbudowany mechanizm regulacji pochylenia do pozycji spoczynkowej obsługiwany jedną ręką. 12-stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowana z regulacją pasów naramiennych pozwala na idealne dostosowanie fotelika do potrzeb jadącego w nim małego pasażera.

Fotelik Cybex Sirona S i-Size deep black 0-18 kg

Cybex Sirona S i-Size deep black 0-18 kg

Cechy i zalety :

Montaż tyłem do kierunku jazdy znacząco zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń w przypadku kolizji czołowej. Sirona S i-Size pozwala na przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 105 cm wzrostu (do 18 kg, ok. 4 lat). W zależności od preferencji , model Sirona S i-Size może być mocowany przodem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście od 76 cm i 16 miesięcy do 105 cm).

System DRIVING DIRECTION CONTROL zapobiega niewłaściwemu użytkowaniu i montażowi fotelika przodem do kierunku jazdy przed 16-tym miesiącem życia dziecka (od 76 cm wzrostu). System Driving Direction Control (DDC) gwarantuje poprawny montaż fotelika względem kierunku jazdy w zależności od wieku oraz wzrostu dziecka.

Technologia rozpraszająca energię zmniejsza obciążenie działające na szyję w przypadku kolizji czołowej (w pozycji przodem do kierunku jazdy). Technologia rozpraszająca energię w modelu Sirona S i-Size zwiększa bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas kolizji czołowej (w pozycji przodem do kierunk jazdy). W porównaniu do innych systemów zabezpieczających, obciążenie szyi zostaje zredukowane o ok. 20%.

Zintegrowany system ochrony bocznej - rozkładane osłony boczne od strony drzwi samochodowych. System L.S.P. zamontowany w foteliku Sirona S i-Size zwiększa bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej. Razem z redukującą energię skorupą fotelika zmniejsza siłę uderzenia o około 25%.

System obrotowy 360° - doskonały system obrotowy 360° ułatwia użytkowanie i zmniejsza obciążenie pleców rodziców podczas zapiania dziecka. Innowacyjny mechanizm obrotowy w modelu Sirona S i-Size umożliwia łatwą zmianę pozycji: przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Instalacja przy pomocy systemu ISOFIX - prosta instalacja za pomocą ISOFIX pozwala na szybki i bezpieczny montaż fotelika. Zastosowana technologia pozwala uniknąć błędów podczas montażu i znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Regulowana wysokość zagłówka - 12- stopniowa regulacja wysokości zagłówka to idealne dopasowanie do rosnącego dziecka.

Funkcja odchylania fotelika jedną ręką - w łatwy sposób dostosowuje fotelik do idealnej pozycji (5 pozycji tyłem do kierunku jazdy; 3 pozycje przodem do kierunku jazdy).

Skorupa absorbująca energię - absorbuje siły uderzenia i chroni dziecko.

Zaczepy na pasy ułatwiają wyjmowanie dziecka z fotelika.

Cybex Sirona S i-Size deep black 0-18 kg

Cybex Sirona S i-Size Fotelik 0-18 kg

Dane techniczne :

 • wiek dziecka: do około 4 lat
 • homologacja: ECE R129 i-Size
 • zakres wagowy: 0-18 kg
 • zakres wzrostu: 45-105 cm
 • system montażu: Isofix
 • kierunek montażu tyłem i przodem do kierunku jazdy
 • montaż tyłem do kierunku jazdy (zakres): 45-105 cm
 • montaż przodem do kierunku jazdy (zakres): 76-105 cm
 • zapięcie dziecka: zintegrowana 5-punktowa uprząż
 • wykorzystane systemy bezpieczeństwa: System ER-TECH
 • waga fotelika: 15 kg

Cybex Sirona S i-Size deep black 0-18 kg

Szczegóły produktu

deep black
isofix
obrotowy
tyłem i przodem
od 0 do 4 lat
od 0 do 18 kg
od 45 do 105 cm
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: