CYBEX Baza Z BLACK z Mechanizmem Obrotowym do Fotelików Cybex Cloud Z i-Size Sirona Z i-Size

CYBEX Baza Z BLACK z Mechanizmem Obrotowym do Fotelików Cybex Cloud Z i-Size Sirona Z i-Size

253732
Marka: Cybex
1 015,45 zł

Cybex wychodzi z propozycją praktycznej, obrotowej Bazy Z Isofix, która jest ogromnym udogodnieniem podczas podróżowania z maluszkiem. Pozwala na wygodne wyjęcie fotelika wraz z dzieckiem oraz umożliwia, w sposób nieskomplikowany, zamontowanie jego w samochodzie. To takie proste! Wystarczy kliknąć fotelik 0-13 kg na bazę, dzięki czemu mały pasażer będzie bezpieczny, zaś jazda wygodna i komfortowa. Baza Z wyklucza ryzyko popełnienia błędu przy montażu fotelika na kanapie lub siedzeniu w samochodzie, zatem rodzice będą mieć pewność, że ich pociecha jest chroniona przed kolizjami drogowymi.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Baza Z jest bezpieczną i zmienną jednostką bazową dla systemu modułowego Cybex Z-Line, który oferuje maksymalną ochronę, a także wygodne, elastyczne użytkowanie. Unikalny, innowacyjny mechanizm obrotu podstawy Z i-Size  pozwala na obrócenie fotelika na bok drzwi samochodu, aby ułatwić wsiadanie i wysiadanie.

Cybex Baza Z i-Size obrotowa Black

Baza Z i-Size od Cybex to szczególnie trwałe rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu produktu, nie ma konieczności montowania fotelika pasami samochodowymi przed wyruszeniem w podróż. Wystarczy położyć fotelik na bazie i lekko docisnąć. Charakterystyczne kliknięcie da znać, że fotelik został przypięty w bazie. Dzięki wskaźnikowi prawidłowego montażu jest pewność, iż montaż fotelika przebiegł prawidłowo. Noga stabilizująca utwierdza cały czas zestaw w samochodzie i odbiera część energii podczas gwałtownego hamowania, czy kolizji drogowej. Diametralnie zmniejsza ryzyko obrotu fotelika wokół własnej osi (instalacja bazy na złączach Isofix). Baza z i-Size pomieści dwa różne foteliki samochodowe, dzięki czemu mogą z niego korzystać dzieci w wieku do 4 lat.

Cybex Baza Z i-Size obrotowa Isofix Black

Zalety i cechy bazy :

 • Obrót 360 stopni. Baza Z pozwala na obrót fotelika o 360 stopni, dzięki czemu można obrócić gadżet w kierunku drzwi, co ułatwia usadzenie w nim dziecka, dodatkowo pozwalając na prostą zmianę kierunku jazdy.
 • Wskaźnik instalacji. Wbudowane wskaźniki poprawnej instalacji poinformują rodzica czy fotelik jest poprawnie wpięty w bazę i czy baza poprawnie jest zamontowana w samochodzie.
 • ISOFIX. Montaż za pomocą złączy zapewni łatwy i stabilny montaż fotelika w samochodzie.
 • Noga stabilizująca. Noga stabilizująca z regulowaną wysokością zapewni jeszcze więcej stabilności fotelika w samochodzie. Dzięki regulacji dopasuje się do każdego auta.
 • System kontroli kierunku jazdy. System DDC zapobiega niewłaściwemu użyciu w czasie jazdy "do przodu", zanim dziecko będzie miało co najmniej 16 miesięcy i 76 cm wzrostu.
 • Prosta instalacja fotelika dla niemowląt. Fotelik samochodowy dla niemowląt można łatwo zatrzasnąć w podstawie i używać bez konieczności dodatkowego zabezpieczenia pasem samochodowym.

Cybex Baza Z i-Size obrotowa Isofix Black

Dodatkowe informacje :

 • baza isofix poprawia stabilność montażu
 • poprawia bezpieczeństwo maluszka podczas jazdy samochodem
 • umożliwia szybką i prawidłową instalację fotelika
 • minimalizuje ryzyko błędów montażowych (zielone i czerwone oznaczenia informują rodziców, czy popełnili błąd montażowy, czy też nie)

Cybex Baza Z i-Size obrotowa Isofix Black

Baza Z i-Size obrotowa Isofix Black

Dane techniczne :

 • pasuje do fotelików Cybex Cloud Z i-Size i Sirona Z i-Size
 • baza montowana jest w samochodzie za pomocą łączników Isofix oraz jest kompatybilna z samochodami wyposażonymi w złącza isofix lub i-size
 • zaliczony test zderzeniowy zgodnie z homologacją i-Size (R-129)
 • możliwość obrotu o 180 stopni tyłem do kierunku jazdy lub bokiem w kierunku drzwi dla łatwiejszego dostępu do fotelika - w połączeniu z Cybex Cloud Z i-Size
 • możliwość obrotu o 360 stopni tyłem lub przodem do kierunku jazdy, bokiem dla łatwiejszego dostępu do fotelika - w połączeniu z Cybex Sirona Z i-Size
 • wymiary: (długość x szerokość x wysokość) 66,5 x 40,5 x 36,5 cm
 • waga: 7,7 kg

Cybex Baza Z i-Size obrotowa Isofix Black

Szczegóły produktu

black
isofix
obrotowa
chat Komentarze (0)

9 innych produktów w tej samej kategorii: