BRITAX ROMER Fotelik 0-13kg Baby Safe iSense z bazą Flaxe Base iSense Midnight Grey

BRITAX ROMER Fotelik 0-13kg Baby Safe iSense z bazą Flaxe Base iSense Midnight Grey

midnight grey
Marka: Britax Römer
1 999,00 zł
Brutto

Baby Safe iSense i-Size został skonstruowany z myślą o najmłodszych pasażerach w przedziale wagowym do 13 kg. Fotelik jest w zestawie z bazą, która stabilizuje siedzisko w samochodzie i poprawia bezpieczeństwo dziecka w podróży. Montowany tyłem do kierunku jazdy, z 5-punktowymi pasami wewnętrznymi, profilowaną wkładką redukcyjną, daszkiem z filtrem UPF 50+, systemem obrotowym, systemem modularnym, regulowanym zagłówkiem, regulacją odchylenia, regulowaną wysokością uchwytu. Wiąże się to z wygodą, komfortem jazdy, łatwym korzystaniem, a przede wszystkim właściwym umieszczeniem dziecka w foteliku. Kluczową kwestią jest zapewnienie najwyższego stopnia ochrony małemu pasażerowi podczas podróży. To doskonały wybór, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających rodziców.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Britax Baby Safe iSense z Bazą Midnight Grey

Baby Safe iSense i-Size to najnowszy fotelik dla niemowląt od Britax Römer, wchodzi on w skład rewolucyjnej serii modularnej Smart Modular System. Rewolucyjnej, gdyż pojawiają się w niej dwie nowinki - dedykowana baza (w komplecie) Flex iSense Base, która nie tylko umożliwia nań montaż fotelika dla noworodka: Baby Safe iSense i-Size, ale także w późniejszym okresie, umożliwia wykorzystanie kolejnego siedziska: Dualfix iSense i-Size. Jest to pierwsza tego typu baza tej marki. Drugą, być może jeszcze bardziej istotną nowinką jest fakt, iż baza posiada funkcję obrotu siedziska, która jest odpowiednio dopasowana do grupy wiekowej montowanego siedziska - pierwszy fotelik z zakresem obrotu 180 stopni (po 90 stopni w każdą stronę), a kolejny w pełnym zakresie 360 stopni. Produkt razem z fotelikiem (zestaw), tworzą modularny system, za pomocą którego można bezpiecznie przewozić maluszka od chwili narodzin do 3 roku życia. Baza posiada ramę antyrotacyjną, regulowaną, co pozwala na łatwiejsze dopasowanie do większości samochodów.

Fotelik Britax Romer Baby Safe iSense i-Size

Fotelik Britax Romer Baby Safe iSense i-Size z Bazą

Zestaw Baby Safe iSense z Bazą Britax Romer

Zalety :

i-Sense technologia inteligentnego światła. Nosidełko Baby Safe iSense zostało wyposażone w trzy zestawy inteligentnych świateł, które ułatwią życie na co dzień. Światła montażowe włączają się automatycznie w razie potrzeby i ułatwiają również osadzenie fotelika na bazie lub na wózku, gdy jest ciemno. Światła bezpieczeństwa zapewniają widoczność podczas spacerów po słabo oświetlonej okolicy. Natomiast światła wewnętrzne powodują, że maluszek nie musi podróżować w ciemności i jest dobrze widoczne.

Zestaw Baby Safe i-Size z Bazą Britax Romer

Zestaw Baby Safe i-Size z Bazą Britax Romer

Wieloletnia wygoda. Fotelik Baby Safe iSense dedykowany jest szkrabom od chwili narodzin do 15 miesiąca życia, zapewniając wygodę i komfort w każdej sytuacji. Wkładka dla noworodka gwarantuje ergonomiczne bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów, a opatentowany, zintegrowany mechanizm zapewnia płaskie ułożenie oraz wygodną pozycję odpowiednią do wzrostu. Zagłówek można regulować, zapewniając rosnącym maluchom więcej miejsca. 

Fotelik Britax Romer Baby Safe iSense i-Size z Bazą

Doskonała kompatybilność i dostępność. Nosidełko Baby Safe iSense łatwo wpina się w bazę Flex Base iSense, a także w wiele wózków, np. Smile III (po dokupieniu odpowiednich adapterów). Zdjęcie fotelika Baby Safe iSense, a także jego ponowne umocowanie na bazie przebiega szybko i łatwo, dzięki czemu możesz cieszyć się swobodą podczas jazdy. Używając bazy Flex Base iSense, można obrócić nisdełko w stronę drzwi, co ułatwia włożenie oraz zapięcie maluszka.

Fotelik britax Romer Baby Safe iSense i-Size z Bazą

Fotelik Baby Britax Romer Safe iSense i-Size z Bazą

Zestaw Baby Safe i-Size z Bazą Britax Romer

Cechy :

 • Szybko zdejmowane obicie. Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. Wylane picie, okruszki po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. Dlatego powstało obicie nadające się do prania w pralce, można je łatwo zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już można ruszać w drogę ku nowej przygodzie.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Potwierdzenie poprawnego montażu słyszalnym kliknięciem. Montując nosidełko na bazie Flex Base i-Sense w samochodzie lub na wózku, użytkownik usłyszy wyraźne kliknięcie, które potwierdza poprawność umocowania siedziska.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Łatwy dostęp. Obrotowa baza umożliwia obrócenie nosidełka w stronę otwartych drzwi, co ułatwia wyjęcie maluszka z fotelika i włożenie go do gondoli wózka przed dłuższym spacerem lub powrotem do domu.

Zestaw Baby Sace i-Size z Bazą Britax Romer

 • Technologia płaskiego ułożenia dziecka. Pozwala noworodkom przyjąć wygodniejszą i bardziej ergonomiczną pozycję. Opatentowany, wbudowany mechanizm regulacji odchylenia oparcia pozwala dostosować płaskie ułożenie maluszka do jego wzrostu. Pozycja zmienia się automatycznie w miarę regulacji zagłówka, zwiększając ilość wolnego miejsca stosownie do rozwoju dziecka. Również długość pasów naramiennych jest dostosowywana automatycznie podczas regulacji zagłówka.

estaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Wkładka dla noworodka. Zaprojektowana specjalnie po to, aby zapewnić dodatkowe podparcie najmłodszym pasażerom. Dołączona wkładka dla noworodka z wyjmowanymi, pochłaniającymi energię poduszkami zmniejsza nadmiar wolnej przestrzeni i zapewnia dodatkowy komfort.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • System modularny z bazą. Baza modularna Flex Base i-Sense jest kompatybilna z nosidełkami Baby safe i-Sense i Baby Safe 3 i-Size oraz fotelikiem Dualfix i-Sense.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

Zestaw Babt Safe 3 i-Size Britax Romer

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Regulowana rama antyrotacyjna. Rama antyrotacyjna nie tylko pomaga zapobiegać przesuwaniu fotelika podczas uderzenia, ale może być regulowana o całe 8 stopni. Pozwala to na łatwe dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodu i daje dziecku 10% więcej miejsca na nogi.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romex

 • Optymalne ustawienie dzięki regulacji kąta nachylenia. W samochodach z pochylonymi siedzeniami zachodzi ryzyko, że głowa maluszka opadnie do przodu, zwłaszcza gdy dziecko będzie stało. Baza Flex Base i-Sense umożliwia łatwą regulację kąta fotelika samochodowego na 6 poziomach, aby zapewnić bardziej ergonomiczną i jednocześnie bezpieczną pozycję użytkownikowi podczas jazdy w każdym samochodzie.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Światła bezpieczeństwa ułatwiają poruszanie się podczas drogi samochodu lub nocnego spaceru z nosidełkiem na wózku. Światła bezpieczeństwa włączają się automatycznie również, gdy fotelik jest przenoszony w ciemności.

Zestaw Baby Safe i-Size z Bazą Britax Romer

 • Światła wewnętrzne można włączyć, aby zapewnić dziecku dodatkowy komfort jazdy. Ponadto zwiększają widoczność nawet po zapadnięciu zmroku, aby zawsze móc sprawdzić, co się z nim dzieje. Światła wewnętrzne mogą również ułatwić przypinanie małego użytkownika.

Zestaw Baby Safe i-Size z Bazą Britax Romer

 • Światło montażowe w nosidełku Baby Safe iSense ułatwiają wpięcie go na bazę w samochodzie lub na wózek, gdy jest ciemno. Światła montażowe włączają się automatycznie po zmroku w momencie wyciągnięcia nosidełka. Po wpięciu na bazę Flex Base iSense światła montażowe gasną samoczynnie. Po osadzeniu nosidełka na wózku, światła montażowe, ponownie wyłączają się automatycznie, a włączają się światła bezpieczeństwa zwiększające widoczność w ciemności.

Zestaw Baby Safe i-Size z Bazą Britax Romer

 • Łatwe odpinanie dzięki adapterom CLICK&GO. Nosidełko można łatwo odpiąć od bazy lub wózka, dzięki czemu rodzic pozostaje w ergonomicznej, wyprostowanej pozycji podnosząc produkt. Wystarczy użyć uchwytu, który znajduje się z tyłu fotelika, aby odblokować odblokować od bazy wózka i z łatwością podnieść.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Noga podpierająca z regulacją wysokości. Noga podpierająca zapewnia doskonałą stabilność bazy nosidełka poprzez mocowanie na podłodze pojazdu. Minimalizuje odchylanie się i obroty fotelika oraz zmniejsza siłę wypychającą do przodu w momencie kolizji drogowej, co zwiększa ochronę maleństwa. Podczas montażu można dostosować wysokość nogi podpierającej do wymiarów samochodu, co poprawia jej umocowanie. Łatwy do odczytania wskaźnik informuje, poprzez zmianę koloru z czerwonego na czarny, kiedy noga podpierająca jest stabilnie umocowana na podłodze pojazdu. Ponadto w momencie nieprawidłowego montażu urządzenie wygeneruje sygnał dźwiękowy, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.

Zestaw baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • System Pivot Link firmy Britax Römer. W razie wypadku opatentowany system Pivot Link najpierw kieruje siły w dół (1) - do fotelika - a następnie do przodu (2), bardziej delikatnie, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Mechanizm zapadkowy Isofix. Mechanizm zapadkowy Isofix pozwala wysuwać ramiona systemu Isofix tak, aby łatwo przytwierdzić lub odłączyć bazę nosidełka od miejsc mocowania systemu Isofix w samochodzie. Po wpięciu złączy Isofix wystarczy dosunąć bazę do oparcia fotela samochodowego. W ten sposób zapobiega się podniesieniu fotelika w razie uderzenia.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają podróżującemu szkrabowi w foteliku najlepsza ochronę. Jest on przypięty pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika.W przypadku kolizji rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Łatwa regulacja pasów i wysokości zagłówka. Zarówno wyściełany zagłówek, jak i pasy można łatwo regulować jedną ręką, dopasowując je do wzrostu dziecka. Przed zapięciem maluszka pasami, należy upewnić się, że zagłówek jest we właściwej pozycji - tuż ponad ramionami dziecka.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Uchwyt o regulowanej wysokości. Regulowany uchwyt można z łatwością przestawiać do tyłu w celu umieszczenia dziecka w nosidełku. Wystarczy tylko nacisnąć przyciski z obu stron uchwytu, aby go odblokować i przestawić. Gdy fotelik znajduje się na podłodze, zalecane jest, aby złożyć uchwyt całkowicie do tyłu, co pozwoli zapobiec kołysaniu się nosidełka.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Łatwe przechowywanie. Rodzice maluszków zwykle w podróż zabierają wiele przedmiotów, dlatego powstała baza pod kątem łatwego przechowywania. Noga podpierająca jest składana, aby można ją było łatwo schować w bagażniku samochodu lub w domu. Złożenie nogi pod siedziskiem powoduje także dezaktywację sygnału bezpieczeństwa generowanego przez nogę, co ułatwia przechowywanie.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Osłona przeciwsłoneczna chroni dziecko przed intensywnymi promieniami słonecznymi (UPF 50+) i wiatrem zarówno w samochodzie, jak i w wózku. Punkty mocowania są rozmieszczone w wygodny sposób po bokach uchwytu, dzięki czemu nosidełko można przenosić z założoną osłoną przeciwsłoneczną.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

 • Wygodne i stylowe pokrowce premium. Nowe wzornictwo pokrowców jest możliwie stylowe i wygodne. Pokrowce są wykonane z jeszcze bardziej miękkiej tkaniny, która lepiej przylega do fotelika, co przekłada się na większy komfort małego turysty.

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

Dane techniczne :

 • przedział wagowy dziecka: 0-13 kg
 • przedział wiekowy dziecka: 0-15 miesięcy
 • przedział wzrostu dziecka: 40-83 cm
 • montaż: tyłem do kierunku jazdy
 • sposób montażu: baza Isofix, 3-punktowy pas samochodowy
 • homologacja: ECE R129 i-Size
 • siedzisko obrotowe
 • waga nosidełka: 4,6 kg
 • wymiary fotelika: wysokość 58 cm, szerokość 44 cm, głębokość 67 cm
 • wymiary bazy: długość 66 cm, wysokość 43,5 cm

Zestaw Baby Safe 3 i-Size Britax Romer

Szczegóły produktu

midnight grey
baza isofix
obrotowy
pasy
tylko tyłem
od 0 do 15 miesięcy
od 0 do 13 kg
od 40 do 83 cm
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: