• Nowy

BLIZCARE BIO Medyczny Silikonowy Żel na Blizny 15g

445242
Marka: TOPSILMED
36,90 zł
Brutto

BLIZCARE®BIO silikonowy żel wzbogacony wyciągiem z  Helichrysum Italicum to hipoalergiczny, przeźroczysty, szybko wysychający żel, stanowiący skuteczną, nowoczesną i nieinwazyjną metodę zapobiegania powstawaniu blizn.
Produkowany w postaci estetycznego, łatwego w użyciu aplikatora w tubce. Opakowanie o pojemości 15gr zawiera mieszankę polisiloksanów oraz ekstrakt z Helichrysum Italicum (nieśmiertelnik).
Uelastycznia i wygładza bliznę poprawiając jej wygląd. Niweluje świąd i uczucie napięcia skóry. Dodatek ekstraktu ziołowego, poszerza spektrum działania żelu. Skutecznie wspiera leczenie wszelkich stanów zapalnych skóry, zmian alergicznych w tym po ukąszeniu owadów, zmian grzybicznych. Łagodzi zmiany skórne w przebiegu łuszczycy i trądzika.

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Silikonowy, medyczny żel na blizny BLIZCARE® BIO z wyciągiem Helichrysum Italicum 15g. to hipoalergiczny, przeźroczysty, szybko wysychający preparat, należy stosować go zewnętrznie na skórę, tylko po całkowitym wygojeniu się rany. Jest jedynym preparatem silikonowym, zawierającym skuteczną terapeutycznie dawkę olejku eterycznego z kwiatu ziela nieśmiertelnika (Helichrysum Italicum). Dodatek ekstraktu ziołowego, jako naturalnego przeciwutleniacza, silnego środka przeciwbakteryjnego, przeciwgrzybicznego i przeciwzapalnego, poszerza znacznie spektrum działania żelu.

Wygładza, zmniejsza i uelastycznia bliznę sprawiając, że staje się ona mniej widoczna. Silikonowy żel na blizny BLIZCARE® BIO, można stosować na każdy rodzaj blizny bez względu na sposób oraz czas jej powstania. Wskazane jest, aby przed zastosowaniem żelu miejsce aplikacji umyć oraz osuszyć. Rozprowadzić żel na powierzchni blizny. W celu wspomagania rezultatów można dodatkowo wykonać masaż rozcierając żel na bliźnie. Pozostawić cienką warstwę żelu do wyschnięcia. Ewentualny nadmiar żelu można usunąć chusteczką. Zaleca się stosować żel dwa razy dziennie. Na warstwę żelu po wyschnięciu można stosować kosmetyki. Najkorzystniej stosować jest żel w okresie do dwóch lat po powstaniu blizny. Silikonowy żel na blizny BLIZCARE® BIO, może być stosowany u dorosłych i dzieci bez względu na wiek. Jest wyrobem, który stanowi skuteczną, nowoczesną oraz nieinwazyjną metodę leczenia blizn.

Łagodzi następujące objawy związane z bliznami:

  • Zmniejsza stan zapalny wokół blizn
  • Zmniejsza widoczność blizny
  • Uelastycznia skórę w miejscu blizny
  • Znosi uczucie napięcia i świądu
  • Przynosi ulgę w odczuwaniu dyskomfortu
  • Posiada naturalny przeciwutleniacz – silny środek przeciwbakteryjny, przeciwgrzybiczny i przeciwzapalny

Szczegóły produktu

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: