BabySafe ALASKAN Fotelik Samochodowy Obrotowy 0-18kg Czerwono Czarny

BabySafe ALASKAN Fotelik Samochodowy Obrotowy 0-18kg Czerwono Czarny

807781
Marka: BabySafe
1 099,00 zł
Brutto

Niezawodny fotelik Alaskan z funkcją obrotową 360 umożliwia przewożenie dziecka w samochodzie od chwili narodzin do ok. 4 lat. Wykonany z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów, poddany licznym testom potwierdzających jakość oraz niezawodność, zapewni komfort i wygodę na każdym kilometrze przebytej drogi. Wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, w bazę Isofix z ramą antyrotacyjną, wkładkę dla malucha, regulowany zagłówek, regulowany kąt nachylenia oparcia, w obszerną skorupę absorbującą energię, montowany tyłem i przodem do kierunku jazdy. Bezpieczny, wygodny i łatwy w obsłudze. Zaprojektowany tak, aby rosnąć wraz z dzieckiem, czyli uwzględnia zarówno potrzeby noworodka, jak i potrzeby przedszkolaka. Fotelik Alaskan to zadowolenie i ogromna satysfakcja małego użytkownika.Wysyłka 24h

Opis produktu

BabySafe fotelik samochodowy Alaskan 0-18 kg

BabySafe Alaskan to fotelik samochodowy z funkcją obrotu w zakresie 360 stopni. Zgodny z najnowszą normą i-Size, regulacją dotyczącą przewożenia dzieci w samochodach. Dedykowany maluszkom w przedziale wzrostu 40-105 cm, których waga nie przekracza 18 kg. Posiada opcję RWF (montaż tyłem do kierunku jazdy) dla całego okresu użytkowania - zdecydowanie najbezpieczniejsza forma do przewożenia małych pasażerów od chwili narodzin do około 4 roku życia. Alternatywnie, siedzisko można ustawić przodem do kierunku jazdy, pod warunkiem, że dziecko ukończyło 15 miesiąc życia.

BabySafe fotelik samochodowy Alaskan Red Black 0-18 kg

Fotelik Alaskan od BabySafe to produkt w pełni zgodny z normą i-Size - modelem, który zapinany jest w samochodzie przy pomocy mocowania Isofix. Elementem stabilizującym podstawę jest noga wypierająca, którą należy zawsze stabilnie obsadzić na podłodze samochodu. Dodatkowa rama antyrotacyjna ma za zadanie poprawić sztywność mocowania oraz poprzez jej zastosowanie, stwarza więcej przestrzeni na małe nóżki szkraba podróżującego tyłem.

BabySafe fotelik samochodowy Alaskan Red Black 0-18 kg

Siedzisko fotelika jest w pełni obracane w zakresie 360 stopni. Oznacza to, że poza pozycjami przodem lub tyłem do kierunku jazdy, jest opcja skręcania siedziska pod kątem 90 stopni, czyli na wprost drzwi samochodu. Umożliwia to dużo łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika oraz ułatwia poprawne naciągnięcie wewnętrznych szelek, w które należy zapiąć dziecko - wygodniej jest je ciągnąć do siebie, zamiast do boku (nie należy wozić maluszka w ustawieniu bocznym).

Niezależnie od kierunku jazdy, siedzisko Alaskan od BabySafe można odchylić do pozycji spoczynkowej. Jest to o tyle istotna funkcja fotelika , gdyż odpowiednie dopasowanie kąta pochyłu jest kluczowe, by w czasie jazdy śpiącemu dziecku główka nie opadała na klatkę piersiową. Zastosowanie wewnętrznego zagłówka, (system ochrony szyi), wpływa na wzrost bezpieczeństwa pociechy na wypadek zderzenia bocznego oraz posiada aspekt praktyczny - zmiana położenia jego wysokości wiąże się  z bezpośrednią zmianą wysokości ułożenia szelek. Dzięki temu, na każdym etapie rozwoju malucha, rodzice są w stanie odpowiednio wyregulować ich wysokość w taki sposób, by podopieczny był bezpieczny.

BabySafe Fotelik Alaskan Red Black 0-18 kg

Fotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną zmniejszającą jego objętość. Wkładka posiada dodatkowo wypełnienie spłycające dla najmniejszych pasażerów, które dodatkowo poprawia kąt oparcia dla fotelika do pozycji bardziej leżącej. Dzięki wkładce maluszek jest bardziej dopasowany do produktu, zapewniając większe bezpieczeństwo i wygodę. Po wyjęciu wkładki fotelik staje się bardziej obszerny i wygodniejszy dla wzrastającego brzdąca, a podnoszony zagłówek pozwala dopasować fotelik do wzrostu dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Uprząż pasów jest regulowana jednocześnie z zagłówkiem. BabySafe Alaskan to jeden z pierwszych modeli, którego tapicerka wykonana jest z pianki neopremowej, która posiada doskonałe właściwości oddychające, jest łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. W prostych ruchach można ją zdjąć do prania (zalecana temperatura poniżej 30 stopni).

Fotelik BabySafe Alaskan Red Black 0-18 kg

Cechy i zalety :

 • dedykowany maluchom w przedziale wzrostu 40-105 cm, z limitem wagowym max. 18 kg
 • fotelik obrotowy w zakresie 360 stopni
 • opcja skręcania siedziska pod kątem 90 stopni, czyli na wprost drzwi samochodu
 • w pełni zgodny z normą i-Size, czyli najnowszą europejską regulacją dotyczącą przewożenia dzieci w fotelikach
 • montaż w samochodzie przy pomocy mocowania Isofix z dodatkową nogą wypierającą
 • oznaczenia kolorystyczne wskażą poprawność wpięcia
 • w pełnym zakresie użytkowania fotelik posiada opcję przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy
 • montaż tyłem do kierunku jazdy: 40-105 cm (0-18 kg)
 • montaż przodem do kierunku jazdy: 75-105 cm (9-18 kg)
 • podstawa fotelika wyposażona w ramę antyrotacyjną - dodatkowa stabilizacja oraz więcej miejsca na nóżki małego pasażera jadącego tyłem
 • wewnętrzny zagłówek, wpływający na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzenia bocznego (system ochrony szyi)
 • regulacja wysokości zagłówka w kilku poziomach - wraz ze zmianą jego położenia zmienia się wysokość szelek fotelika
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • posiada funkcję kilkustopniowego odchylenia do pozycji spania, niezależnie od kierunku przewożenia
 • tapicerka to pianka neopremowa, posiadająca właściwości oddychające
 • łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości (zalecane pranie w temperaturze poniżej 30 stopni)

Fotelik obrotowy BabySafe Alaskan 0-18 kg

Szczegóły produktu

red black
baza isofix
isofix
tyłem i przodem
od 0 do 18 kg
od 40 do 105 cm
14,7 kg
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: