Fotelik Samochodowy 15-36kg KIDDY CRUISERFIX 3 Melange Solar Orange

Fotelik Samochodowy 15-36kg KIDDY CRUISERFIX 3 Melange Solar Orange

F164
Marka: Kiddy
1 229,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy stanowi nieodłączne wyposażenie samochodu. Cruiserfix 3 od Kiddy został stworzony z myślą o starszych dzieciach, w przedziale wagowym 15-36 kg, aby przejażdżki, dalekie wojaże, wakacyjne wyjazdy były bezpieczne. Wyposażony w złącza Isofix, 13-stopniowy regulowany zagłówek, nowoczesne osłony boczne, miękkie i głębokie siedzisko, 5 pozycji podnóżka, możliwość regulacji szerokości i wysokości oparcia fotelika. Produkt jest dostosowany do potrzeb malucha, daje stabilniejsze umieszczenie w foteliku, poczucie komfortu oraz wygody podczas podróży autem. Cruiserfix 3 to fotelik, na którym mama z tatą mogą polegać, ponieważ jest on wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, które będą chronić małego turystę od nieoczekiwanych zdarzeń, a co najważniejsze: rośnie wraz z dzieckiem!

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Cruserfix 3 od Kiddy to fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy II III (15-36 kg), znacząco przekraczający wymagane prawem normy w zakresie bezpiecznego przewożenia małych pasażerów. Unikalną jego funkcją jest zintegrowany system regulacji wysokości zagłówka i szerokości w ramionach, dzięki czemu fotelik z łatwością dopasowuje się do wzrostu oraz sylwetki dziecka. Dodatkową funkcjonalności jest głębsze usadowienie siedziska w produkcie oraz podnóżek z możliwością dostosowania w pięciu pozycjach, co znacząco poprawia komfort oraz bezpieczeństwo, dzięki optymalnej adaptacji ergonomiki dziecka.

Za bezpieczeństwo malucha w foteliku Cruiserfix 3 od Kiddy odpowiadają takie systemy jak Honey Comb 2 (zaawansowany technologicznie materiał pochłaniający energię zastosowany we wrażliwych okolicach głowy i ramion), oraz Kiddy Shock Absorber (system pochłaniający energię działającą na 3-punktowy pas samochodowy w razie kolizji drogowej lub gwałtownego hamowania). Dzięki zastosowaniu praktycznych łączników k-fix + fotelik można łatwo przymocować do systemu Isofix w aucie. System ten umożliwia również przesuwanie fotelika na boki w celu pochłonięcia energii uderzenia bocznego. Cruiserfix 3 łączy w sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa udowodniony w testach ADAC 2017 (otrzymał ocenę 4/5) razem z wygodą podczas dłuższych podróży, dzięki możliwości regulacji ułożenia oparcia fotelika.

Kiddy Fotelik Cruiserfix 3 Solar Orange

Cechy i zalety :

 • Maksymalne dopasowanie. Jest gwarancją maksymalnego komfortu, którym można się cieszyć już od pierwszej wspólnej przejażdżki. Kiddy Cruiserfix 3dostosuje się do ciała małego pasażera, zaczynając od zastosowania dodatkowej wkładki i osłony tułowia przeznaczonej mniejszym pociechom, kończąc na możliwości regulacji zarówno wysokości, jak i szerokości fotelika. Dzięki temu przez cały okres użytkowania będzie zadawalać malucha komgortem, a rodzica - łatwością i szybkością przeadaptowania go w fotelik dopasowany do starszaka.

 • Regulowane oparcie i podnóżek. Kiddy Cruiserfix 3 zapewni dziecku podróżowanie w prawidłowej postawie, która jest niezwykle ważna dla zachowania bezpieczeństwa - fotelik Cruiserfix 3 jest w tej kwestii bezkonkurencyjny! Posiada możliwości regulowania oparcia, podnóżek można regulować w 5 stopniach, dzięki czemu jednym ruchem ręki są zapewnione aż dwie potrzeby małego podróżnika - jego komfort i bezpieczeństwo.

 • Eye Level. To wskaźnik znajdujący się na zagłówku fotelika, który dba o to, aby zagłówek był odpowiednio ustawiony względem wzrostu dziecka. Ułożenie główki malucha w bezpiecznej strefie zagłówka jest niezwykle ważnym aspektem w kwestii bezpieczeństwa - ze wskaźnikiem Eye Level z dopasowanie go do pociechy będzie proste.

 • Osłony boczne. Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 jest przygotowany na każdą sytuację, ponieważ został wyposażony w dodatkowe osłony boczne, których zadaniem jest pochłanianie energii powstałej w wyniku uderzenia, dzięki czemu jej siła i moc ominie dziecko. Osłony w formie Honey Comb posiadają możliwość rozszerzenia w celu dopasowania do ramion malucha, maksymalnie chroniąc delikatne partie jego ciała.

 • Kiddy Shock Absorber.  Maluszek jest zapinany 3-punktowym pasem samochodowym, którego codzienne przeznaczenie jest głównie związane z dbaniem o bezpieczeństwo dorosłych pasażerów. W przypadku używania 3-punktowego pasa samochodowego przez dziecko, może on uciskać najmniejszego użytkownika, zwłaszcza w przypadku gwałtownego hamowania czy kolizji drogowej. Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 został wyposażony w system Shock Absorber, którego zadaniem jest pochłanianie energii działającej na 3-punktowy pas bezpieczeństwa i tym samym dbanie o bezpieczeństwo małego podróżnika.

 • Montaż. Kiddy Cruiserfix 3 jest banalny w montażu - instalacja przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa oraz/lub systemu Isofix. Montaz fotelika to bezpieczeństwo dziecka oraz wygoda dla rodziców - dzięki prowadnicom pasa każdy doskonale poradzi sobie z zamocowaniem Cruiserfix 3 w samochodzie oraz uniknie ryzyka nieprawidłowego przeprowadzenia lub zapięcia uprzęży.

 • Łącznik K-Fix. Kiddy Cruiserfix 3 posiada innowacyjne łączniki K-Fix +, dzięki którym zamocowanie fotelika w samochodzie, który jest wyposażony w system Isofix, jest proste i łatwe. Tak zamontowany produkt zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Dodatkowo, system K-Fix umożliwia przesunięcie się fotelika na boki w celu absorbcji powstałej w wyniku zderzenia bocznego.

Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 Solar Orange

Informacje dodatkowe :

 • dedykowany dzieciom w grupie wiekowej II i III (15-36 kg)
 • fotelik rośnie wraz z dzieckiem
 • tapicerka wykonana z materiałów najwyższej jakości
 • tkanina miękka i przyjemna w dotyku
 • tapicerka posiada ergonomiczny system wentylacji ograniczający pocenie się dziecka nawet w najbardziej upalne dni
 • tapicerka łatwa do zdjęcia i wyprania w pralce
 • czerwone oznaczenie w foteliku informują o poprawnym umieszczeniu pasa samochodowego, co eliminuje ryzyko błędnego jego poprowadzenia
 • nowoczesny design z unikalną paletą kolorów
 • spełnia normy ECE 44-04
 • waga fotelika: 7,6 kg
 • wysokość fotelika: 65 - 83 cm
 • szerokość fotelika: 55 - 64 cm
 • głębokość fotelika: 45 - 50 cm
 • szerokość zagłówka: 21 cm
 • szerokość w ramionach: 31 - 41 cm
 • szerokość w biodrach: 30 cm
 • wysokość zagłówka: 37 - 55 cm
 • głębokość siedziska: 37 - 42 cm

Kiddy Fotelik Cruiserfix 3 Solar Orange

Kiddy Cruiserfix 3

Szczegóły produktu

Stone Grey Melange Solar Orange
isofix
pas samochodowy
tylko przodem
3-12 lat
od 15 do 36 kg
od 105 do 150 cm
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: