JOIE Fotelik i-Traver 15-36kg GREY FLANNEL

JOIE Fotelik i-Traver 15-36kg GREY FLANNEL

608778
Marka: Joie
799,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Fotelik samochodowy stanowi nieodłączne wyposażenie samochodu. i-Traver od Joie został stworzony z myślą o starszych dzieciach, w przedziale wagowym 15-36 kg, aby przejażdżki, dalekie wojaże, wakacyjne wyjazdy były bezpieczne. Wyposażony w złącza Isofix, wzmocniony zagłówek z 10-stopniową jego regulacją, dodatkową ochronę boczną, ergonomiczne podłokietniki, miękkie i szerokie siedzisko z możliwością wydłużenia oraz regulowaną 3-stopniowo głębokość siedziska. Produkt jest dostosowany do potrzeb malucha, daje stabilniejsze umieszczenie w foteliku, poczucie komfortu oraz wygody podczas podróży autem. i-Traver Gray Flannel to fotelik, na którym mama z tatą mogą polegać, ponieważ jest on wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, które będą chronić małego turystę od nieoczekiwanych zdarzeń.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Fotelik i-Traver brytyjskiej marki Joie to przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania. Spełnia standard ECE R219/03 i-Size dla wzrostu 100-135 cm. Wyposażony w złącza Isofix zapewnia bardzo dobrą stabilność mocowania, która w połączeniu z osłoną Guard Surround Saferty gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo wyposażony został w ekskluzywny zagłówek Tri-Protect z pianką pamięci Intelli-Fit.

i-Traver od Joie to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dziecka od około 3 do 12 roku życia, czyli do samego końca przedziału wiekowego, w którym maluch powinien być przewożony. Miękka, wygodna i oddychająca tapicerka oraz wentylowane boki sprawiają, że małemu podróżnikowi będzie wygodnie i komfortowo podczas przemierzania dalekich tras, wakacyjnych wyjazdów, czy przejażdżek do dziadków, przyjaciół czy znajomych.

Fotelik posiada szeroką opcję regulacji zagłówka, aż w 10 pozycjach, aby dostosować go do wzrostu dziecka. W momencie regulacji zagłówka rozszerzają się również boki fotelika, zatem produkt rośnie z małym podróżnikiem zarówno na wysokość, jak i na szerokość. Wbudowane z boku  i-Traver podłokietniki dają szkrabowi większy komfort, ponieważ może on oprzeć swoje rączki, ale również sprawiają, iż fotelik jest bardziej zabudowany, co daje większą ochronę bioder podczas zderzenia. Szeroko wysunięty zagłówek zapewnia maximum bezpieczeństwa oraz podtrzymuje główkę dziecka w momencie uśnięcia w trakcie podróży. 

Kolejnym z zabezpieczeń, w przypadku kolizji lub wypadku, są dodatkowe boczne SPS tzw. Guard Surround Safety, które montuje się po bokach fotelika na wysokości ramion malucha, co daje ochronę ramionek i klatki piersiowej głównie podczas zderzenia bocznego. i-Traver od Joie w samochodzie montowany jest za pomocą szyn prowadzących, tzw. systemu Isofix wykonanego ze stali o wysokiej wytrzymałości. Daje to możliwość zapięcia na sztywno fotelika bez obaw o poluzowanie, tak jak podczas zapięcia pasem samochodowym. Isofix jest regulowany (góra-dół), co daje możliwość dopasowania go do każdego typu auta.

Cechy i zalety :

 • dedykowany dzieciom w przedziale wzrostu 100-150 cm
 • montaż za pomocą pasów bezpieczeństwa lub pasów i złączy Isofix
 • zagłówek Tri-Protect zapewnia bezpieczeństwo dzięki 3 warstwom ochrony wewnątrz skrzydeł, w tym opatentowanej piance z pamięcią Intellit-Fit
 • boczne wzmocnienia gwarantują dodatkową ochronę głowy, ciała i bioder dziecka
 • osłony zewnętrzne Guard Surround Safety zapewniają dodatkową ochronę na wypadek uderzenia bocznego
 • 10-stopniowa regulacja wysokości zagłówka jedną ręką
 • AutoAdjust regulowana 3-stopniowo głębokość siedziska
 • regulowane złącza Isofix są wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości, blokują gniazdo do punktów zaczepienia pojazdu
 • wysokiej jakości miękkie tkaniny zapewniają komfort podróży
 • lekki i łatwy do przenoszenia z pojazdu do pojazdu
 • dobrze oznaczone prowadnice pasów wytyczają drogę dla łatwiej i intuicyjnej instalacji
 • wyściełane i usztywnione podłokietniki
 • dobrze oznaczone kolorowe naklejki instruktażowe
 • tapicerka z możliwością zdjęcia do prania (max. 30 stopni)

Dane techniczne :

 • certyfikat: ECE R219/03
 • waga fotelika: 5,6 kg
 • wymiary fotelika: długość 40-44 cm, szerokość 56 cm, wysokość 63-83 cm

Szczegóły produktu

gray flannel
40-44x56x63-83 cm
isofix
pas samochodowy
tylko przodem
3-12 lat
od 15 do 36 kg
od 100 do 150 cm
5,6 kg
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: