JOIE Fotelik Samochodowy 9-36kg BOLD EMBER

JOIE Fotelik Samochodowy 9-36kg BOLD EMBER

609386
Marka: Joie
999,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Fotelik Joie Bold dedykowany podróżnikom od 9 do 36kg. Wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, miękki zagłówek, praktyczny uchwyt na kubek, wewnętrzne schowki na pasy oraz klamrę fotelika, otwory wentylacyjne zapewniające cyrkulację powietrza. Solidna i unikalna konstrukcja, 11-stopniowa regulacja zagłówka, 3-stopniowa regulacja kąta pochylenia fotelika, potrójny system mocowania, wzmocnienie boczne oraz osłony zewnętrzne, które zapewnią nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo oraz ochronę w czasie wypadku lub gwałtownego hamowania. Dalekie wojaże i przejażdżki w odpowiednio dobranym foteliku będą bezpieczne, fascynujące, odkrywcze i wygodne.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Fotelik Bold brytyjskiej marki JOIE to kompleksowe zabezpieczenie dziecka w czasie podróży samochodem nawet do około 12 roku życia. Dzięki unikalnej konstrukcji oraz bezpiecznemu mocowaniu daje gwarancję stabilności oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa potwierdzonego w niezależnych testach zderzeniowych ÖAMTC (2017).


Joie Bold to fotelik przeznaczony dla dzieci z grup wagowych I,II,III (9-36 kg). Oferuje możliwość wydłużenia czasu jazdy malucha zapiętego za pomocą 5-punktowej uprzęży wewnętrznej. W większości fotelików z grup wagowych 9-36 kg pasy wewnętrzne służą do maksymalnie 18 kg, w przypadku modelu Bold mały pasażer może podróżować zapięty w pasy fotelika aż do 25 kg (około 7 lat), starsze dzieci  (15-36 kg) zapinane są za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Trzy stopnie zmiany wychylenia siedziska pozwolą szkrabowi zasnąć słodko i wygodnie, nawet podczas długich podróży, podczas gdy za jego bezpieczeństwo odpowiadać będzie system Guard Surround Safety (ekstra ochrona na wypadek zderzenia bocznego) oraz głęboki zagłówek regulowany wraz z pasami naramiennymi. Wyposażony w ergonomiczną wkładkę redukcyjną Bold dostosuje się do drobnych, jak również większych pasażerów dzięki zastosowaniu systemu Grow Together.

System Guard Surround Safety podczas zderzeń bocznych jest w stanie pochłonąć znaczną część siły uderzenia w wyniku czego ciało dziecka jest mniej narażone na kontuzje. O bezpieczeństwie przewożonego w Joie Bold malucha stanowi również dobrze okalający głowę zagłówek, który zapewnia należytą ochronę tej wrażliwej części ciała. Dzięki budowie zagłówka, głowa małego pasażera jest chroniona niezależnie od tego w jakim jest wieku. Wykorzystanie wysokoenergochłonnych materiałów, z których wykonana i którymi wypełniona jest skorupa fotelika, pozytywnie wpływa na zachowanie się całości w czasie kolizji drogowej. Płynny system regulacji wysokości zagłówka, a co za tym idzie szelek, również ma istotny wpływ na podniesienie standardu zabezpieczenia dziecka - im fotelik lepiej dopasowany, tym wzrasta poziom jego bezpieczeństwa.

Fotelik Bold może być zamontowany w samochodzie przy wykorzystaniu 3 sposobów mocowania: Isofix, pasy bezpieczeństwa oraz Top Tether czyli pas kotwiczy, który zaczepia się o uchwyt znajdujący się z tyłu kanapy lub w bagażniku. Połączenie tych 3 metod montażu gwarantuje małemu podróżnikowi najwyższy poziom bezpieczeństwa, a rodzicom spokój podczas podróży.

11 stopni wysokości zagłówka pozwala na idealne dopasowanie tego elementu do wzrostu dziecka. Jest to niezwykle istotne w przypadku fotelików multigrupowych, których zadaniem jest odpowiednie zabezpieczenie pociechy, niezależnie czy waży 9 czy 36 kg. Tak duży zakres regulacji pozwala na tego rodzaju rozwiązanie. Fotelik posiada 3 stopnie regulacji nachylenia oparcia, co jest ważne podczas długich i męczących podróży.

W letnie, upalne dni temperatura w aucie stanowi duży problem, dlatego Joie stawia na rozwiązania zapewniające prawidłową wentylację. W tylnej części skorupy umiejscowione zostały otwory wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu rozwiązaniu dziecko nie spoci się zbytnio nawet podczas długich podróży w upalne dni. Drugim elementem, który korzystnie wpływa na wzrost komfortu przewożonego pasażera jest zastosowana tapicerka, która posiada wysokie właściwości higroskopijne oraz przepuszczalność powietrza.

Joie stawia na niekonwencjonalne rozwiązania - jednym z takich pomysłów jest wbudowany uchwyt na kubek, z którego może korzystać maluch podczas podróży. Uchwyt jest na wyposażeniu standardowym fotelika i można go zamontować z lewej bądź z prawej strony Bolda, w zależności od własnych preferencji.

Cechy i zalety :

 • dedykowany dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg (około 9 miesięcy-12 lat)

 • montaż fotelika tylko przodem do kierunku jazdy
 • możliwość użycia wewnętrznych 5-punktowych pasów fotelika nawet do wagi 25 kg/do około 7 lat (obowiązkowo w przedziale wagowym 9-15 kg)

 • potrójny system mocowania (z wykorzystaniem 9-pozycyjnego systemu Isosafe, pasa mocującego Top Tether oraz 3-punktowego pasa samochodowego) w przypadku używania wewnętrznych pasów fotelika (minimum 15 kg)
 • możliwość użycia złączy Isosafe w przypadku zapinania dziecka pasem samochodowym (minimum 15 kg)
 • 3-stopniowa regulacja kąta pochylenia fotelika (w całym zakresie użytkowania)

 • osłony zewnętrzne Guard Surround Safety zapewniają dodatkową ochronę na wypadek uderzenia bocznego

 • Grow Together zintegrowana regulacja wysokości zagłówka z pasami fotelika
 • wzmocnienie boczne gwarantujące dodatkową ochronę głowy, ciała i bioder dziecka
 • 11-stopniowa regulacja wysokości położenia zagłówka

 • wbudowane w boczną część skorupy otwory wentylacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza
 • wkładka redukcyjna dla najmłodszych z możliwością demontażu
 • tapicerka z możliwością zdjęcia do prania (max. 30 stopni)

 • uchwyt na kubek z możliwością montażu po obu stronach fotelika

 • wewnętrzne schowka pasy oraz klamrę fotelika podczas używania w grupie 2/3 (15-36 kg)
 • fotelik posiada miękkie otulinki, komfortowe i bezpieczne dla noworodka

 • zielony wskaźnik prawidłowego montażu Isosafe oraz pasa Top Tether

Dane techniczne :

 • certyfikat ECE R44/04
 • ADAC: 3***
 • gwarancja stabilności oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa potwierdzone w niezależnych testach zderzeniowych ÖAMTC (2017)***
 • kategoria ECE R44/04: I/II/III (9-36 kg)
 • montaż: Isofix+pasy bezpieczeństwa
 • kierunek montażu: przodem do kierunku jazdy
 • uprząż: 5-punktowa
 • wymiary: długość x szerokość x wysokość 47 x 46,2-46,9 cm, 9 x 66-85,5 cm
 • waga fotelika: 12,9 kg

Szczegóły produktu

ember
isofix
pas samochodowy
tylko przodem
od 9 m do 12 lat
od 9 do 36 kg
12,9 kg
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: