CANPOL Zestaw Szczotek z Wymienną Rączką 7/403

Indeks: 7/403
17,49 zł

Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

Zestaw szczotek do mycia butelek i smoczków z wymienną rączką i mini gąbką CANPOL to idealny zestaw do czyszczenia butelek, smoczków oraz słomek w bidonach. Niezbędnik każdej mamy dla której czystość i higiena jest na pierwszym miejscu.

Canpol babies zestaw szczotek do butelek i smoczków z gąbką

Praktyczny zestaw szczotek ułatwi codzienne mycie butelek i smoczków. Mała szczoteczka z gąbki przeznaczona jest do delikatnego czyszczenia smoczków z zabrudzeń po mleku lub kaszce. Dwie większe służą do mycia butelek. Dwie dodatkowe szczoteczki, idealnie sprawdzą się przy czyszczeniu rurek.Dzięki wymiennej rączce można je używać zamiennie w zależności od potrzeb. Włosie szczotek wykonane jest z tworzywa, które nie rysuje powierzchni. Gąbka umożliwia dokładniejsze mycie dna butelek. Zestaw dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

  • Dzięki wymiennej rączce można je używać zamiennie w zależności od potrzeb.
  • Dwie większe służą do mycia butelek.
  • Mała szczoteczka z gąbki przeznaczona jest do delikatnego czyszczenia smoczków z zabrudzeń po mleku lub kaszce.
  • Włosie szczotek wykonane jest z tworzywa, które nie rysuje powierzchni.
  • Gąbka umożliwia dokładniejsze mycie dna butelek.
  • Dwie małe szczoteczki, idealne do czyszczenia rurek.

Szczotkę należy utrzymywać w czystości. Po każdym użyciu dokładnie ją wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Szczotka nie nadaje się do mycia w zmywarce, dezynfekcji i wyparzania. W celu dezynfekcji okresowo polewaj włosie szczotki wrzątkiem. Pamiętaj! Butelki i smoczki myj bezpośrednio po karmieniu dziecka. Produkt nie jest zabawką. Przechowuj szczotkę w miejscu niedostępnym dla dziecka.
Szczotka nie nadaje się do mycia w zmywarce, dezynfekcji i wyparzania. W celu dezynfekcji okresowo polewaj włosie wrzątkiem.

Szczegóły produktu