CYBEX Fotelik CLOUD Z i-Size PLUS SOHO GREY

CYBEX Fotelik CLOUD Z i-Size PLUS SOHO GREY

plus soho grey
Marka: Cybex
1 239,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Cloud Z i-Size Plus  został skonstruowany z myślą o najmłodszych pasażerach w przedziale wagowym do 13 kg. Montowany tyłem do kierunku jazdy, z funkcją gondoli, z regulacją zagłówka w zakresie 11 pozycji, lekki, z wydłużonym podnóżkiem, dużym rozkładanym daszkiem, ochroną boczną, systemem obrotowym, systemem modułowym i zintegrowanym z pasami zagłówkiem. Wiąże się to z wygodą, komfortem jazdy, łatwym korzystaniem, a przede wszystkim właściwym umieszczeniem dziecka w foteliku. Kluczową kwestią jest zapewnienie najwyższego stopnia ochrony małemu pasażerowi podczas podróży. Cybex Cloud Z i-Size Plus to doskonały wybór, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających rodziców.

Chwilowo niedostępny

Opis produktu

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Plus to najnowsza propozycja niemieckiego producenta. W nowej odsłonie fotelik zyskał nowe funkcjonalności i praktyczne rozwiązania, które jeszcze bardziej ułatwią codzienne funkcjonowanie wszystkim rodzicom. W foteliku samochodowym Cybex Cloud Z i-Size Plus zastosowano najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa. Skorupa fotelika dobrze pochłania energię, która uwalniana jest podczas zderzenia, a zintegrowany system ochrony bocznej LSP, skuteczniej chroni podczas uderzenia bocznego.

Fotelik można zamocować na Cybex Baza Z, która obraca się o 180 stopni, dzięki temu umieszczenie maluszka w foteliku stało się proste. To sprawia także, że rodzic z łatwością może odpowiednio zacisnąć wewnętrzne pasy bezpieczeństwa. Baza wyposażona w możliwość rotacji spowodowała, że w foteliku samochodowym Cybex Cloud Z i-Size Plus posiada specjalny system kontroli kierunku jazdy (D.D.C.), który uniemożliwia obrócenie fotelika przodem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size ma także możliwość rozłożenia na płasko, jednak można zrobić to jedynie poza samochodem. Rozłożony fotelik w aucie jest niebezpieczny dla małego dziecka. Warto także dodać, iż fotelik Cybex Cloud Z i-Size Plus wraz z fotelikiem samochodowym Cybex Sirona Z i-Size oraz Cybex Baza Z stanowią zestaw modułowy, co oznacza, że na jednej bazie zamocujemy dwa foteliki, a tym samym zapewniamy dziecku komfortowe i bezpieczne podróżowanie samochodem tyłem do kierunku jazdy nawet do około 4 roku życia. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Plus można także zamontować na stelażu wózków 2w1 Cybex, a także wielu innych popularnych marek.


Zalety, funkcje i cechy fotelika :

 • SensorSafe - spokój dla ciebie, bezpieczeństwo dla twojego dziecka. Przy pomocy nowego systemu monitorowania SensorSafe, Cybex przedstawia technologię, która zapobiega możliwym sytuacjom krytycznym w samochodzie. System SensorSafe dostępny jest dla wybranych fotelików samochodowych i-Size linii Platinum oraz Gold. Składa się z klamry, która przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa i za pomocą Bluetootha połączona jest z aplikacją w smartfonie. W sytuacji, która może być niebezpieczna dla dziecka - w momencie rozpięcia pasów bezpieczeństwa, nieodpowiedniej temperatury, pozostawienia dziecka lub zbyt długiego okresu podróżowania, rodzice otrzymują sygnał dźwiękowy, a także powiadomienie na swojego smartfona, aby móc jak najszybciej zareagować.

 • System modułowy Z-Line. Dzięki systemowi modułowemu Z-Line, foteliki samochodowe Cloud Z i-Size oraz Sirona Z i-Size są kompatybilne z Bazą Z i tym samym tworzą "system rodzinny", oferujący jedną bazę dla dwóch fotelików. Baza Z pozwala na łatwą zmianę pozycji fotelika w stronę drzwi, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu.

 • Ergonomiczna pozycja leżąca. Cloud Z i-Size posiada funkcję rozkładania poza pojazdem do pozycji płaskiej. Długi podnóżek i leżąca pozycja zostały zaprojektowane przez niemieckich ekspertów bezpieczeństwa Cybex. Funkcje te sprawiają, że dziecko odpoczywa w wygodnej pozycji. W połączeniu z wózkami Cybex, fotelik Cloud Z i-Size staje się częścią systemu podróżnego i już od pierwszych dni życia Twojego dziecka zapewnia mu optymalną ochronę i bezpieczeństwo.

 • System obrotowy. Innowacyjna funkcja obrotowa Bazy Z zapewnia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka z pojazdu.

 • Zintegrowany System Ochrony Bocznej (L.S.P.) System L.S.P. fotelika Cloud Z i-Size został jeszcze bardziej udoskonalony. Pierwsze siły uderzenia powstałe w momencie kolizji zostaną zredukowane przez osłonę boczną, wysuniętą w stronę drzwi. Dodatkowo, skorupa fotelika redukuje siły uderzenia do 25%, chroniąc Twoje dziecko.

 • Budka XXL. Składana budka XXL z filtrem UVP 50+ zapewnia ochronę przed słońcem dla Twojego dziecka.

 • Regulowany zagłówek. Zintegrowany z pasami zagłówek może być regulowany w 11 pozycjach. Długość pasów zmienia się automatycznie. Pozwala to uniknąć trudności w odpowiednim dopasowaniu oraz poprawnym zapięciu dziecka.

 • Regulowana wkładka dla noworodka. Wyciągana wkładka fotelika Cloud Z i-Size pozwala na niemal płaską pozycję leżaczka, która zapobiega problemom z oddychaniem. Wkładka równocześnie zapewnia większy komfort. Aby zapewnić maluszkowi więcej miejsca w foteliku, wkładka powinna zostać wyjęta gdy dziecko osiągnie wzrost około 60 cm.

 • System podróżny. Dzięki odpowiednim adapterom fotelik może zostać zamontowany na ramie wózka lub spacerówki gb lub Cybex i służyć jako wygodny system podróżny.

 • Skorupa absorbująca energię. Bezpieczeństwo jest najważniejsze: skorupa fotelika absorbuje siły uderzenia i chroni dziecko.

Tapicerka w wersji PLUS

Tapicerka PLUS stworzona została z myślą o najbardziej wymagających podróżnikach. Zastosowana tkanina jest nie tylko stylowa i elgancka. Jest również bardziej wytrzymała, bardziej odporna na ścieranie oraz łatwiejsza w czyszczeniu.

Dodatkowe informacje :

 • do fotelika Cloud Z i-Size można dokupić bazę z rotacją 180 stopni Cybex Baza Z, która ułatwia umieszczenie maluszka w samochodzie
 • oryginalny look - skorupa powleczona materiałem odpornym na rozdarcia i bardzo wytrzymałym
 • pasy bezpieczeństwa z wygodnym systemem regulacji
 • montaż za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa w samochodzie
 • fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy - jest to najlepsza i najbezpieczniejsza pozycja dla dziecka w podróży autem, a więc warto, by dziecko jak najdłużej podróżowało właśnie w ten sposób
 • ergonomiczna pozycja leżąca, kat nachylenia oparcia z godny jest z zaleceniami ortopedycznymi dla wsparcia pleców dziecka
 • regulacja kąta nachylenia za pomocą jednej ręki

Dane techniczne :

 • wymiary fotelika: (długość x szerokość x wysokość) 67 x 44x x 38 cm
 • waga fotelika: 4,8 kg
 • pranie: tekstylia można prać w pralce, w temperaturze 30 stopni
 • fotelik dla grupy wiekowej: 0-18 m
 • grupa wagowa: 0-13 kg
 • wzrost dziecka: 45-87 cm
 • spełnia normę i-Size (R2019)

Szczegóły produktu

plus soho grey
pasy
tylko tyłem
od 0 do 18 m
od 0 do 13 kg
od 45 do 87 cm
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: