• Nowy

SUN BABY Jeździk Pchacz BENTLEY Biały

J05.004.1.3
Marka: SUN BABY
139,00 zł
Brutto

Maluszek w wieku od 1 do 3 lat zaczyna rozwijać coraz bardziej swoje umiejętności mobilne. Dodatkowo zwiększa się orientacja ciała, wzrasta ciekawość otaczającym światem i zabawkami. Aby wesprzeć prawidłowy rozwój układu kostno-stawowego dziecka oraz poszerzyć zainteresowanie otoczeniem warto pomyśleć o zakupie Pojazdu/Jeździka. Pojazd będzie miał wpływ na wykształcenie równowagi przy jednoczesnym usprawnieniu koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także będzie pomocny przy przemieszczaniu się w dowolne miejsca. Jeździdło zwiększy motywację do samodzielnego chodzenia a elementy interaktywne i rozwijające zachęcą do nauki jak również zabawy.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Pojazd SUN BABY to zabawka, która ma wiernie odwzorowywać wygląd prawdziwego sportowo-użytkowego samochodu. Pełnić on ma także funkcję jeździka, a także wspomagać naukę chodzenia maleństwa. Produkt przeznaczony jest dla pociech od 1 roku życia. Wykonany z solidnych, wytrzymałych oraz bezpiecznych materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie. Dzięki funkcjonalności zabawki dziecko szybko się nią nie znudzi, a poprzez zabawę będzie rozwijać swoje zdolności manualne oraz motorykę.

Na kierownicy autka umieszczono różne przyciski, które uruchamiają efekty świetlne i dźwiękowe. Pojazd posiada 4 koła, w tym 2 przednie skrętne. Są one stabilne i uchronią małego ucznia przed upadkiem. Dodatkowo pod siedziskiem znajduje się skrytka, w której przechowywać można niezbędne w trakcie zabawy przedmioty.
Siadając na wygodnej części samochodu wyposażonej w oparcie, dziecko będzie mogło przemieszczać się, odpychając się nóżkami od podłogi. Stojąc może chwycić wysoki uchwyt autka i ćwiczyć chodzenie, trzymając się go. Pojazd/Jeździk charakteryzuje się starannym wykonaniem, żywą kolorystyką i efektami świetlnymi oraz dźwiękowymi. Wszystkie te cechy sprawiają, iż maluch będzie chętnie z niego korzystać. Prowadząc zabawkę i jeżdżąc na niej, będzie rozwijać się przede wszystkim motoryka i zdolności manualne.

Szczegóły produktu

biały
12m+
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: