• Nowy

CANPOL Pluszowa Przytulanka dla Niemowląt z Gryzakami MOUSE

77/201
Marka: Canpol
34,90 zł
Brutto

Przytulanka z gryzakami MOUSE to idealny kompan dla Twojego Maluszka.  Miękka, pluszowa zabawka, wykonana z materiałów o różnorodnej strukturze rozwija zmysł dotyku i zachęca do tulenia, a elastyczne gryzaki doskonale się sprawdzą w czasie ząbkowania.  Zabawka wyposażona jest także w wygodny zaczep, który umożliwia montaż zabawki w dowolnym miejscu.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Kolekcja MOUSE to seria wyjątkowych pluszowych zabawek, które gwarantują maluszkom poczucie bezpieczeństwa i doskonałą zabawę już od pierwszych chwil. Wszystkie pluszaki wykonane są z miękkiego, przyjemnego materiału, a ich pastelowa kolorystyka sprawia, że z pewnością przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Kolekcja MOUSE to sześć mysich przyjaciół, którzy nie tylko umilą czas maluszkom, ale będą też piękną dekoracją dziecięcego pokoju.
Pluszowa przytulanka dla niemowląt z gryzakiem posiada wygodny zaczep, który umożliwia montaż zabawki w dowolnym miejscu. Jest miękka i miła w dotyku, a dzięki różnym fakturom materiału rozwija zmysł dotyku. Elementy grzechoczące zaciekawią maluszka, zachęcą go do zabawy i pozytywnie wpłyną na rozwój zmysłu słuchu, a wyjątkowo miękkie silikonowe gryzaki w trzech różnych kolorach i kształtach, przyniosą ulgę podczas ząbkowania.

Wygodny zaczep - ułatwi zaczepienie zabawki w dowolnym miejscu.

Elementy grzechoczące - zachęcą dziecko do zabawy oraz rozwijają zmysł słuchu.

Wyjątkowo miękkie silikonowe gryzaki - przyniosą ulgę podczas ząbkowania.

Różnorodność faktur - rozwija zmysł dotyku.

Proponowany wiek 0m+

BPA free

Prać ręcznie

Max. temperatura prania 30°

Zabawkę utrzymuj w czystości, sposób prania podany na wszywce. Prać ręcznie w 30°C przy użyciu mydła dla dzieci. Sprawdź jakość produktu przed podaniem dziecku. Zabawkę zużytą, zniszczoną wymień na nową. Usuń wszystkie elementy opakowania zanim podasz zabawkę dziecku. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, opakowanie przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Przytulanka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 0m+.
Zabawki nie należy prać w pralce. W razie zabrudzeń prać ręcznie.

Szczegóły produktu

0m+
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: