CHICCO Mata Niemowlęca 3w1 ENJOY COLORS Niebieska Interaktywna

Indeks: 112548
Marka: Chicco
236,58 zł

Wysyłka 24h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w sklepie stacjonarnym
Zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy tego samego dnia

Opis produktu

MATA Niemowlęca 3W1 ENJOY COLORS z melodiami i kolorowymi projekcjami to wielofunkcyjna mata, którą można wykorzystać na różne sposoby w zależności od wieku dziecka. Uzupełniona w poduszkę, zabawki, grzechotki oraz przenośną lampkę nocną z projektorem rozbudzi ciekawość otaczającego świata zachęcając nasze pociechy do  aktywności manualnej i motorycznej. 

MATA Niemowlęca 3W1 ENJOY COLORS z melodiami i kolorowymi projekcjami.
Innowacyjna Mata dla niemowlaka 3w1 Enjoy Colors z melodiami i kolorowymi projekcjami jest indealna do zabawy i odpoczynu, każdego dnia. Mata dzięki wielu funkcjom i modułowej budowie odpowiada na różne potrzeby rodziców… i oczywiście dzieci. Idealnie dopełnia wystrój i atmosferę domu czy pokoiku dziecięcego, czyniąc go przytulniejszym. To również znakomity pomysł na prezent!

Mata First Dreams to aż 3 różne zastosowania:

  •     Elektroniczna mata z projekcjami  i melodiami – do zabawy w pozycji na plecach;
  •     Okrągła mata o średnicy 83 cm z poduszką do podparcia – do zabawy w pozycji na brzuchu;
  •     Przenośna lampka nocna i projektor z wyłącznikiem czasowym 15 lub 30 min. oraz 3 trybami projekcji i melodii.


Projektor to doskonałe urządzenie dla rodziców, którzy pragną oświetlić dziecięcy pokój delikatnym światłem sprzyjającym stworzeniu spokojnej atmosfery przed snem maluszka. Emitowane światło tworząc efekt koloroterapii, sprawi, że dziecko będzie czuło się zrelaksowane i bezpieczne w swoim pokoiku, a spokojne melodie odtwarzane przez urządzenie ukołyszą je do snu.

 
Koloroterapia (inaczej chromoterapia) –  jedna z niekonwencjonalnych metod leczniczych polegająca na eksponowaniu zmysłu wzroku danej osoby na odpowiednie barwy. Koloroterapia może uspokajać, relaksować lub pobudzać.


Przenośna lampka nocna z projektorem wyposażona jest w wyłącznik czasowy 15 lub 30 minut oraz 3 tryby projekcji i melodii:

  •     Tryb zabawy: ciepłe kolory i muzyka jazzowa;
  •     Tryb rozrywki: ciepłe i chłodne kolory z melodiami New Age;
  •     Tryb relaksu: chłodne kolory i muzyka klasyczna (Mozart i Grieg).


Mata jest uzupełniona w poduszkę,  zabawki i grzechotki: 2 zabawki wiszące, 2 grzechotki: z tworzywa i z materiału. Zabawki można również odpiąć.

Mata jest łatwa do utrzymania w czystości  - możliwość prania maty i poduszki w pralce.

Szczegóły produktu

Chicco
0m+