• Nowy

BRITAX ROMER Fotelik KIDFIX III S COSMOS BLACK 15-36kg

cosmos black
Marka: Britax
969,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy stanowi nieodłączne wyposażenie samochodu. Każdy rodzic wie, iż najważniejsze w jeździe samochodem jest bezpieczeństwo ukochanej pociechy. Britax KIDFIX III S został stworzony z myślą o starszych dzieciach, w przedziale wagowym 15-36 kg. Wyposażony jest wysokie oparcie, które pozwoli chronić małego pasażera od stóp do głów, zaawansowaną ochronę boczną, regulowany zagłówek, oparcie typu V, SecureGuard, XP-PAD nowej generacji. Produkt jest dostosowany do potrzeb malucha, daje stabilniejsze umieszczenie w foteliku, poczucie komfortu oraz wygody podczas podróży autem. Britax KIDFIX II S to fotelik, na którym mama z tatą mogą polegać, ponieważ jest on wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, które będą chronić małego turystę od nieoczekiwanych zdarzeń.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Bazując na 50 latach doświadczenia i badań, KIDFIX III S zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki najnowszym funkcjom, Twoje dziecko jest zawsze chronione: od głowy do bioder. Możesz mieć pewność, że Twój maluch jest całkowicie bezpieczny. Ergonomiczny kształt KIDFIX III S sprawia, że to jeden z najwygodniejszych fotelików dostępnych na rynku. Dzięki większej powierzchni do siedzenie i oparciu w kształcie litery , fotelik rośnie wraz z Twoim dzieckiem, zawsze zapewniając wsparcie niezależnie od jego wzrostu. KIDFIX III S został zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany w Niemczech, więc nie tylko pasuje idealnie do większości samochodów, ale spełnia też najwyższe wymogi jakości. To dotyczy też tapicerek, które wykonano z wytrzymałych i łatwych w czyszczeniu materiałów. Zatem każdy mały wypadek jest łatwy do opanowania.

Zalety i cechy fotelika :

  • Ochrona fotelika z wysokim oparciem. Fotelik z wysokim oparciem chroni dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder - zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego - górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi małego pasażera.

  • Zdejmowany pokrowiec. W samochodzie może dojść do różnych nieprzewidywanych zdarzeń - rozlanie napoju, choroba lokomocyjna, rozrzucone przekąski. Dlatego zadbano o pokrowiec na fotelik, który można prać w pralce. Łatwo się go zdejmuje, więc nie ma przeszkód w szybkim posprzątaniu nieporządku i wyruszenie na dalsze spotkanie z przygodą w podróży.

  • Wyjątkowa ochrona karku i głowy. Mimo dobrego planowania i ostrożnej jazdy, nigdy nie można przygotować się do kolizji. Britax Römer opracował nakładkę wykonaną z energochłonnej pianki, by chronić delikatne okolice karku Twojego dziecka w przypadku zderzenia czołowego. Zapobiega ona uderzeniu podbródka malucha w klatkę piersiową, pochłaniając do 30% energii. szarpnięcie głową do przodu jest mniej gwałtowne, a kark jest chroniony. Jednocześnie piankowa nakładka zapewnia dodatkowe wyściełanie na brzegach pasa bezpieczeństwa.

  • Ergonomicznie zoptymalizowana przestrzeń do siedzenia. By zapewnić najwyższy poziom komfortu nawet dla wyższych dzieci, przestrzeń do siedzenia jest około 20% większa niż w podobnych modelach. Ulepszony kształt i ekstra miękkie wyściełanie pozwalają na wygodną i ergonomiczną pozycję siedzącą podczas dłuższych podróży.

  • SecureGuard. Pomaga chronić delikatne okolice brzucha Twojego dziecka poprzez dodatkowy - czwarty punkt zaczepienia standardowego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Utrzymując pas biodrowy w optymalnym położeniu ponad kośćmi biodrowymi dziecka, SecureGuard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej aż do 35%, dając małemu pasażerowi jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.

  • Zaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych - SICT. Technologia SICT daje dziecku ulepszoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych. Redukuje ona siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować SICT z boku fotelika samochodowego znajdującego się najbliżej drzwi.

  • Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek. Zagłówek jest zaprojektowany specjalnie dla starszych dzieci, by zapewnić im bezpieczną pozycję w foteliku podczas korzystania z 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Można łatwo je dostosować do właściwej pozycji nad ramionami Twojego dziecka używając jednej ręki, nawet jeżeli siedzi już ono w foteliku. Dodatkowo zagłówek został ergonomicznie zaprojektowany tak, by podtrzymać głowę Twojej pociechy kiedy zaśnie.

  • Oparcie typu V z łatwą regulacją. Zaprojektowane oparcie w kształcie litery V pozwala zyskać więcej miejsca na plecy i ramiona, zapewniając optymalny poziom bezpieczeństwa. Co więcej, oparcie automatycznie dopasowuje się do kąta nachylenia siedzenia, zapewniając lepsze dostosowanie fotelika i wygodną pozycję dla Twojego dziecka.

Dane techniczne :

  • wymiary: wysokość 67 - 85 cm, szerokość 54 cm, głębokość 43 cm

  • waga fotelika: 8 kg

Szczegóły produktu

cosmos black
isofix
pasy
tylko przodem
3-12 lat
od 15 do 36 kg
od 100 do 150 cm
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: