Fotelik CYBEX SOLUTION Z i-Fix DEEP BLACK 15-36kg

deep black
Marka: Cybex
949,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy stanowi nieodłączne wyposażenie samochodu. Każdy rodzic wie, iż najważniejsze w jeździe samochodem jest bezpieczeństwo ukochanej pociechy. Cybex Solution Z i-Fix został stworzony z myślą o starszych dzieciach, w przedziale wagowym 15-36 kg. Wyposażony w 12 pozycji regulacji wysokości, automatyczną regulację szerokości, ochraniacze główki oraz ramionek, system ochrony bocznej, odchylany zagłówek i system wentylacji. Produkt jest dostosowany do potrzeb malucha, daje stabilniejsze umieszczenie w foteliku, poczucie komfortu oraz wygody podczas podróży autem. Cybex Solution to fotelik, na którym mama z tatą mogą polegać, ponieważ jest on wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, które będą chronić małego turystę od nieoczekiwanych zdarzeń.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Fotelik samochodowy Solution Z i-Fix zaprojektowany, aby rosnąć wraz z dzieckiem, zgodny z najnowszą regulacją UN R129/03 dotyczącą systemów zabezpieczeń stosowanych w fotelikach samochodowych i wprowadzająca ulepszone procesy testowania w przypadku kolizji bocznej. To bezpieczny produkt zgodny z normą I-Size, co oznacza, że podczas doboru fotelika kierowano się głównie wzrostem małego pasażera - a nie jego wagą. Z i-Fix w 100% skupia się na maluchu, ponieważ to on ma się czuć bezpiecznie, a także komfortowo podczas podróży autem. Wyposażony jest w 12 pozycji regulacji wysokości oraz automatyczną regulację szerokości. Dodatkowe ochraniacze głowy i ramion mogą być z łatwością dopasowane do rozmiarów dziecka. Opatentowany odchylany zagłówek utrzymuje głowę turysty w bezpiecznej strefie fotelika, a system wentylacji zapewnia odpowiednią temperaturę nawet w najbardziej upalne dni. Montaż fotelika Cybex jest prosty, nie sprawi kłopotów technicznych żadnemu rodzicowi. Zainstalowanie może odbywać się za pomocą systemu IsoFix lub pasów bezpieczeństwa znajdujących się w pojeździe, dlatego samochody, które nie zostały wyposażone w IsoFix mogą stworzyć idealne warunki do montażu fotelika.

Funkcje fotelika Cybex Solution Z i-Fix :

  • Zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu podczas snu. Odchylany zagłówek to opatentowana technologia, która zapobiega opadaniu główki malucha do przodu podczas snu. Zapewnia, iż główka małego podróżnika pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co jest szczególnie ważne w przypadku kolizji bocznej.

  • Ochrona głowy i ramion dziecka. Solution Z i-Fix rośnie wraz ze szkrabem od 3 do 12 roku życia. Fotelik oferuje 12 pozycji regulacji wysokości i szerokości, co daje możliwość indywidualnego dopasowania do wzrostu pasażera.

  • Komfortowa temperatura. Zintegrowany system wentylacji siedziska Solution Z i-Fix zapewnia odpowiednią temperaturę nawet w najbardziej upalne dni.

  • Redukuje siły kolizji bocznej. Dodatkowa ochrona LSP odgrywa niezwykle ważną rolę w przypadku zderzeń bocznych - sprawia, że energia powstała podczas kolizji przenosi się na skorupę fotelika, tym samym chroniąc dziecko przed poważnymi obrażeniami. Skorupa Solution Z i-Fix absorbuje siłę uderzenia.

  • Dodatkowa stabilność i bezpieczeństwo. Solution Z i-Fix wyposażony jest w system IsoFix dla łatwego i stabilnego montażu.

  • Zgodny z normą I-Size. Fotelik Solution Z i-Fix został wykonany z godnie z normą i-Size, dzięki czemu przy doborze produktu w głównej mierze uwagę skupiono na wzroście dziecka.

  • Regulowany zagłówek. Regulacja zagłówka sprawia, że główka dziecka znajduje się bezpiecznej strefie, a odpowiednie profilowanie chroni ją przed opadaniem.

  • Odchylane oparcie. Oparcie fotelika można odchylić, dzięki czemu bez problemu można dopasować Solution Z i-Fix do kanapy samochodu.

  • Montaż. Montaż fotelika odbywa się w samochodzie za pomocą systemu IsoFix lub pasów bezpieczeństwa, znajdujących się w pojeździe. Instalacja jest prosta i nie zajmuje dużo czasu - należy jednak pamiętać, iż tylko poprawne zamontowanie fotelika będzie w stanie skutecznie działać w przypadku zderzenia.

Szczegóły produktu

deep black
isofix
pasy
tylko przodem
3-12 lat
od 15 do 36 kg
od 100 do 150 cm
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: