MALTEX Lulu Nakładka Sedesowa z Gumkami Antypoślizgowymi

700349
Marka: Lulu Design
18,70 zł
Brutto

Pierwsze samodzielne korzystanie z toalety jest nie lada wyzwaniem dla maluszka oraz bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Na takim etapie dziecku będzie potrzebne ogromne wsparcie w postaci nakładki na deskę sedesową od Maltex, aby mały uczeń był wytrwały w poczynaniach i się nie zniechęcił. Lulu jest idealnym pomysłem na to, aby nauka czystości przebiegała w przyjemnej atmosferze i przyniosła jak najlepsze efekty. Zaokrąglone kształty nakładki zapewnią komfort podczas użytkowania oraz umożliwią bezpieczne siedzenie na toalecie. Jest uniwersalna, dzięki czemu pasuje niemal na wszystkie muszle sedesowe.

Chwilowo niedostępny


Opis produktu

Nakładka na deskę sedesową Lulu Design od Maltex to połączenie najwyższego standardu jakości i bezpieczeństwa z klasycznym, ponadczasowym designem. Wprowadza ona dziecko w etap samodzielnego korzystania z toalety. Wyjątkowa, z wysokim oparciem, o anatomicznym kształcie zapewni każdemu maluszkowi pełen komfort i wygodę. By ułatwić naukę zasiadania "na tronie" Maltex poleca zakup nakładki wraz z podnóżkiem z gumkami antypoślizgowymi.

Produkt jest uniwersalny, dzięki czemu pasuje niemal na każdą uniwersalną toaletę. Wykonana z najlepszej jakości materiałów nakładka, wyposażona została w specjalne gumki antypoślizgowe, zapewniające stabilność oraz większe poczucie bezpieczeństwa dziecka podczas jej używania. Anatomiczny kształt i odpowiednie wyprofilowanie nakładki sprawia, że mogą korzystać z niej zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Jest zaopatrzona w wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz. Nakładka z gumkami antypoślizgowymi Lulu Design świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu wraz z nocniczkiem i podnóżkiem, co zdecydowanie ułatwi często niełatwy proces odpieluchowania maluszka.

Zalety i cechy nakładki :

  • kształt i wielkość nakładki dopasowano w 99% do toalet
  • dla zwiększenia przyczepności nakładki do deski sedesowej na jej brzegach po całości zastosowano gumki antypoślizgowe
  • zaprojektowana z myślą o dziewczynkach i chłopcach
  • zastosowano wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz
  • nowoczesny design, niepowtarzalna grafika produktu
  • wysokie oparcie o anatomicznym kształcie zapewni każdemu maluszkowi pełen komfort i bezpieczeństwo

Dane techniczne :

  • skład - elastomer, polipropylen
  • wymiary - 39 x 30 x 13,5 cm
  • wolny od BPA

Szczegóły produktu

biały

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: