Klupś LittleSky Łóżeczko SOFIE 120x60 BUK

244245
Marka: Klupś
648,84 zł
Brutto

Łóżeczko drewniane to doskonałe miejsce dla maluszka na zabawę, wypoczynek, dzienną drzemkę oraz nocny sen. Tradycyjne LittleSky jest bezpieczne, komfortowe i wygodne zarówno dla dziecka oraz praktyczne i funkcjonale dla rodziców w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Wykonane z naturalnego drewna, pasuje do każdego wystroju pokoiku dziecięcego, zaś jego konstrukcja jest mocna i stabilna. Dzięki regulacji poziomów posłuży do ok. 3 roku życia. Szczebelki są ogromnym atutem, ponieważ łóżeczko jest przewiewne, sprzyja rozwojowi malucha, które łapie za szczebelki, podciąga się, przytrzymuje do siadania, wstaje, a przede wszystkim ma nieograniczone pole widzenia. Mama z tatą również mogą obserwować każdą czynność swojej pociechy przebywającej w naturalnym LittleSky od Klupś.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Łóżeczko SOFIE buk dziecięce od Klupś to uosobienie skandynawskiego stylu z dodatkiem naturalnych, ciepłych tonów. Dzięki swojej nieszablonowej budowie i nowoczesnej kolorystyce, trafia w najbardziej wyszukane gusta. W całości malowane jest farbą ekologiczną, co jest bardzo istotną informacją dla rodziców przez wzgląd na ząbkujące maluchy, które gryząc wszystko łagodzą nieprzyjemne dolegliwości. Ma ono możliwość regulacji na trzech poziomach wysokości, dzięki temu z łatwością można dostosować wysokość dna łóżeczka do aktualnych potrzeb zarówno maleństwa, jak i rodziców.

W pierwszych tygodniach życia najwygodniej jest ustawić łóżeczko na najwyższej wysokości. Ułatwia to dostęp do pociechy, zaś pielęgnacja stanie się łatwiejsza i wygodniejsza. W miarę wzrastania dziecka wskazane jest zejście na niższy poziom, przez co zwiększa się bezpieczeństwo szkraba podczas pierwszych prób unoszenia główki bądź samodzielnego obracania się z plecków na brzuszek lub z boczku na boczek. Najniższy poziom daje bezpieczne pole w próbach wstawania, podnoszenia się dzięki szczebelkom oraz samodzielnego stania w łóżeczku. Rodzice mogą mieć pewność, że ich skarbek nie wyjdzie z łóżeczka ani nie wypadnie.

Najniższy poziom w SOFIE buk ułatwia również samodzielne funkcjonowanie dziecka w sypialni. Dzięki możliwości wyjęcia szczebelek może ono samo wychodzić czy wchodzić do łóżeczka bez obawy, że spadnie z wysokości.

Zalety i cechy łóżeczka :

 • wykonane jest z płyty MDF, drewna sosnowego, drewna bukowego i płyty EKO

Klupś Łóżeczko drewniane LitleSky Sofie białe 120x60

 • w całości lakierowane jest farbą ekologiczną, która nie zawiera toksycznych substancji

 • piękny, nowoczesny i surowy design
 • cechuje funkcjonalność, jakość i bezpieczeństwo
 • rozmiar łóżeczka: 124 x 66 x 88 cm
 • rozmiar materaca do łóżeczka, np. lateksowy, lateksowo-piankowy, kokosowo-piankowy (brak w zestawie): 120 x 60 cm
 • możliwość ustawienia trzech poziomów wysokości dna łóżeczka

 • 3 wyjmowane szczebelki

 • łóżeczko sprzedawane  w elementach do samodzielnego montażu
 • w kartonie znajduje się potrzebny zestaw śrub, wkrętów oraz instrukcja obsługi
 • rozmiar kartonu: 124 x 69 x 14 cm
 • waga: 24 kg

Klupś Łóżeczko drewniane LittleSky Sofie białe 120x60

Szczegóły produktu

buk
120x60 cm
0m+

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: