Klupś LitleSky Łóżeczko SOFIE 120x60 BUK

buk
Marka: Klupś
529,00 zł
Brutto

Łóżeczko jest miejscem, w którym maluszek spędza większą część doby na wypoczynku, zabawie, drzemce i nocnym śnie. Bardzo ważną kwestią jest, aby tradycyjne łóżeczko było bezpieczne, komfortowe i wygodne dla dzieciątka oraz praktyczne i funkcjonalne dla rodziców w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. SOFIE buk wykonany jest z naturalnego drewna, pasuje do każdego wystroju pokoiku dziecięcego, zaś jego konstrukcja jest mocna i stabilna. Szczebelki są ogromnym atutem, ponieważ łóżeczko jest przewiewne, sprzyja rozwojowi malucha - dziecko łapie za szczebelki, podciąga się, przytrzymuje do siadania, wstaje, a przede wszystkim ma nieograniczone pole widzenia. Rodzice również mogą obserwować każdą czynność swojej pociechy przebywającej w tradycyjnym łóżeczku.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Łóżeczko SOFIE buk dziecięce od Klupś to uosobienie skandynawskiego stylu z dodatkiem naturalnych, ciepłych tonów. Dzięki swojej nieszablonowej budowie i nowoczesnej kolorystyce, trafia w najbardziej wyszukane gusta. W całości malowane jest farbą ekologiczną, co jest bardzo istotną informacją dla rodziców przez wzgląd na ząbkujące maluchy, które gryząc wszystko łagodzą nieprzyjemne dolegliwości. Ma ono możliwość regulacji na trzech poziomach wysokości, dzięki temu z łatwością można dostosować wysokość dna łóżeczka do aktualnych potrzeb zarówno maleństwa, jak i rodziców.

W pierwszych tygodniach życia najwygodniej jest ustawić łóżeczko na najwyższej wysokości. Ułatwia to dostęp do pociechy, zaś pielęgnacja stanie się łatwiejsza i wygodniejsza. W miarę wzrastania dziecka wskazane jest zejście na niższy poziom, przez co zwiększa się bezpieczeństwo szkraba podczas pierwszych prób unoszenia główki bądź samodzielnego obracania się z plecków na brzuszek lub z boczku na boczek. Najniższy poziom daje bezpieczne pole w próbach wstawania, podnoszenia się dzięki szczebelkom oraz samodzielnego stania w łóżeczku. Rodzice mogą mieć pewność, że ich skarbek nie wyjdzie z łóżeczka ani nie wypadnie.

Najniższy poziom w SOFIE buk ułatwia również samodzielne funkcjonowanie dziecka w sypialni. Dzięki możliwości wyjęcia szczebelek może ono samo wychodzić czy wchodzić do łóżeczka bez obawy, że spadnie z wysokości.

Zalety i cechy łóżeczka :

  • wykonane jest z płyty MDF, drewna sosnowego, drewna bukowego i płyty EKO
  • w całości lakierowane jest farbą ekologiczną, która nie zawiera toksycznych substancji

  • rozmiar łóżeczka: 124 x 66 x 88 cm
  • rozmiar materaca do łóżeczka, np. lateksowy, lateksowo-piankowy, kokosowo-piankowy (brak w zestawie): 120 x 60 cm
  • możliwość ustawienia trzech poziomów

  • wyjmowane szczebelki

  • łóżeczko sprzedawane  w elementach do samodzielnego montażu
  • w kartonie znajduje się potrzebny zestaw śrub, wkrętów oraz instrukcja obsługi
  • rozmiar kartonu: 124 x 69 x 14 cm
  • waga: 24 kg

Szczegóły produktu

buk
120x60 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: